Petek Temizleme 270 kez görüntülendi

Avcılar petek toz temizliği – Buharlı cihazla petek aralarında oluşan toz temizliği yapılır

Avcılar petek toz temizliği ile her yaptığımız temizlikte gördük ki, peteklerin ızgaraları tozların birikmesine çok uygun yerlerdir. Aynı zamanda mite böceklerin yaşamasına da uygun alanlardır. Çünkü bu ev akarları nemli ortamları pek sever. Ancak bizlerin petekleri temizleme olanağımız yoktur. Yapısı buna izin vermez. El girmez, bez girmez dolayısıyla toz temizliği yapamayız. Bunun için Avcılar petek toz temizliği yapan firmamız sizlere yardımcı olmayı öneriyor. Petekleri tozlardan, aynı zamanda mite böceklerinden temizleyelim.

Bunu yapmak için çok zahmetli çalışmalara gerek kalmıyor. Çünkü bunun için özel bir cihaz kullanıyoruz. Petekleri de yerinden sökmüyoruz. Su, kimyasal kullanmıyoruz. Sadece kuru buhar püsküren cihazı kullanıyoruz.

Petek toz temizliği cihazı kuru buharla biriken bütün tozları temizlemeye yardımcı oluyor. Peteklerinizi yeni gibi yapıyor, nefes aldığınız ortamı temizlemiş oluyoruz. Avcılar petek toz temizleme servisi olan firmamızdan hemen randevunuzu alın.

Avcılar petek toz temizliği

Ekiplerimiz cihazla sizi ziyaret gelsin, kısa sürede bütün peteklerde toz temizliği yapsın. Kuru buhar su içermediği için peteklerinizde paslanma gibi olumsuz etkilerde olmasın. Havada uçuşan tozlarla mücadele etmeyi bırakın.

Kışın sizi ısıtan peteklerin ısı verimi cihaz ve kimyasal ile yapılan temizlik kadar önemli olan petek arası toz temizliği de asla ihmal edilmemelidir. Hasta, yaşlı ve çocukları direkt etkileyen toz birikintilerinin temizliği periyodik olarak yapılırsa ne denli fayda sağladığı görülecektir.