Petek Temizleme 286 kez görüntülendi

Feriköy petek toz temizliği – Petek ızgara aralarında oluşan tozların temizliği buharlı cihazla yapılır

Petek toz temizliğinin herhangi bir kimyasal kullanılmadan yapılması mümkündür. Bunun için Feriköy petek toz temizliği hizmeti veren servisimizden yardım alabilirsiniz. Kendi çabalarınızla temizleyemeyeceğiniz tozları ustalarımız kuru buharla temizlesin. Kuru buhar suda içermez. Bu yüzden peteklerinizde paslanma bile olmaz. Bu işlem sırasında kullanılan cihaz yüksek basınç altında peteklerin tozdan temizlenmesi için sadece kuru buhar püskürtür. Bu peteklerde birikmiş tozların temizlenmesine yardımcı olacaktır. Peteklerimi kendim temizlerim, ben petek toz temizliği yaparım gibi yanılgılara düşmeyin.

Peteklerdeki tozu temizlemek için özel yöntemlere ihtiyaç vardır. Petek ızgaralarına ulaşmak mümkün değildir. Bunları kimyasal içeren temizleyicilerle de temizlemeniz mümkün değildir. Dışarıdan müdahale edemediğiniz ızgaralarda kümelenmiş tozların temizlenmesinin en iyi yolu kuru buhar kullanılmasıdır.

Feriköy petek toz temizliği için firmamız size yardımcı olacaktır. Peteklerinizi yeni gibi görmek istiyorsanız, evinizde tozlarla boğuşmak istemiyorsanız, sağlığım yerinde olsun istiyorsanız peteklerinizi temizletin. Bunu her yıl yaptırın. Evinizi temizlediğiniz gibi peteklerinizde temizlensin. Tozlarla boğuşmadan bir kış geçirin. Evinizde nefes almak kolaylaşsın.

Feriköy petek toz temizliği

Hiç kimse eğilip petek ızgara aralarına bakma gereği duymaz bu gayet normal bir durumdur. Fakat sizden ricam dikkatlice petek aralarına eğilip bakın ne denli tozla kaplı olduğunu göreceksiniz. Zamanla biriken tozlar petekler yakıldığı zaman sıcağın etkisi ile hareket ederek soluduğumuz havaya karışır. Solunum yolu ile bizleri ciddi anlamda rahatsız eden bu durumdan kurtulup sağlıklı ısınabilirsiniz. Buharlı cihazla petek toz temizliği yapılarak petekler sağlıklı ısınmaya hazır hale getirilir.