petek toz temizliği 161 kez görüntülendi

Etiler petek toz temizliği – Buharlı cihazla doğal gaz petek aralarında oluşan tozların temizliği yapılır

Etiler petek toz temizliği servisi olarak gördük ki, peteklerin olduğu sistemle ısınmak her daim bakımı gerektirmektedir. Çünkü kalorifer sistemi sayesinde kolayca ısınmayı hayal etmek için kalorifer ve petek bakımında üzerinize düşenleri yapmanız gerekir. Özellikle petek toz temizliği yaptırmayı ihmal etmeyin. Eminiz sizlerde peteklerin tozlanmasından muzdaripsiniz. Bunları temizlemek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ama petekleri tozdan korumak zordur. Üzerini örterek petek ızgaralarını tozdan koruyamazsınız. Sizde petek toz temizliği yapamazsınız.

Bunun için profesyonel yardım almanız kaçınılmazdır. Etiler petek toz temizliği yapan bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kuru buharla peteklerinizde biriken tozları, aynı zamanda kir kalıntılarını temizlemek en doğru tercihtir.

Etiler petek toz temizliği yapan ustalarımız özel üretilmiş olan cihazı peteklere bağlar. Petekleri yerinden sökmeden toz temizliği yaparlar. Cihaz yüksek basınçla püskürttüğü kuru buharla kısa zamanda petek ızgaralarında biriken tozları temizler. Burada su kullanılmaz, kimyasal kullanımı da olmaz. Bu yüzden peteklerinizin zarar göreceği konusunda endişeniz olmasın. Parkelerde, diğer eşyalarınızda bundan etkilenmez. Petek toz temizliği işte bu kadar kolay, zahmetsiz bir şekilde yapılır.

Etiler petek toz temizliği

Yaz aylarında camların kapıların sürekli açık kalması doğal gaz petek aralarında toz kümelerinin oluşmasına büyük etken olup petek toz temizliği yaptırılmalıdır. Bahse konu bu temizlik yaptırılmaz ise kış gelip petekler yandığında ısı ile beraber toz zerrecikleri hareket edip havaya karışır. Bizim sürekli yaşadığımız ortamlarda gözle görülmezler ama bizleri tehdit etmeye yeterler. Bu açıdan toz temizliğinin periyodik olarak yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.