Su Kaçağı 349 kez görüntülendi

Yakuplu su kaçağı – Su tesisatı kaçaklarını, uzman tesisatçılar cihazla tespit eder

Yakuplu su kaçağı servisi ile beklenmedik anda oluşan su kaçaklarına kesin çözüm sunar. Su kaçağının beklenmedik biranda oluşması olası bir durum olup bu gayet normal karşılanmalıdır. Su kaçağı oluşumu bazen hissedilemez ancak, kaçak nedeni ile alt kata sızma yapmaya başladığında komşu şikayeti üzerine fark edilebilir. Diğer taraftan normalin üzerinde su faturası gelmeye başladığında fark edilebilir. Siz bunu fark edinceye kadar evde çeşitli sorunlar meydana gelir. Bazen su faturasının yükselmesiyle, bazen duvarlarda sıvaların kabarmasıyla, bazen komşunuzun evine su sızmasıyla evde su kaçağı olduğunu fark edebilirsiniz.

Bunları göremediğiniz takdirde evde rutubet oluşmaya başlar. Evinizde istemediğiniz pis kokular duyulur. Yakuplu su kaçağı bulma servisi olarak tesisatta oluşan su kaçağını kırmadan buluyoruz. Evinizdeki fayansları kırmadan, başka bir zarar vermeden su kaçağı olan boru tespit edilir. Ustalarımız tarafından borunun tamiri de en kolay şekilde yapılır, su kaçağı kesilir. Pratik uygulamalar ile yapılan su kaçak tespiti size zaman kazandırır, ek maliyetlerin ortaya çıkmasını ortadan kaldırır. Doğru tesisat firması seçmeniz hem sonuca daha çabuk ulaşmanızı hemde daha uygun fiyatlarla iş yaptırma avantajını sağlamış olursunuz. Kurumsal firma ile çalışıyor olmanız, işte bir sorun çıkması durumunda karşınızda bir muhatap bulabilmek adına ayrı bir faydalı tarafıdır.

Yakuplu su kaçağı

Yakuplu  su kaçağı hizmeti almayı isteyen herkes firmamızdan usta çağırsın. Evinizdeki su kaçağı noktasal olarak tespit edilsin. Su kaçak bulma cihazı sayesinde nereden suyun sızdığını ustalarımız zahmetsizce bulur. Evde su kaçağı olursa hemen panik yapmayın. Yeni yöntemleri bilirseniz, tesisatçınız kırmadan su kaçağı tespiti yaparsa, su kaçağından kolayca kurtulabilirsiniz. Evinizde hasar oluşmayacağı içinde ek tadilatlar yapmanıza gerek kalmaz. Fayanslar bile zarar görmeden su kaçağı tespiti yapılır.

Benzer tesisat hizmetlerimiz :