Tesisat 364 kez görüntülendi

Yakuplu tıkanıklık açma – Tıkanıklık açma ustaları ile tıkanıklık kırmadan açılır

Yakuplu tıkanıklık açma servisi yaptığı uygulama ile tıkanıklık olan gideri kırmadan açar, tadilat durumunun ortaya çıkmasını engeller. Tıkalı gider, tuvalette olsa, banyoda olsa, mutfakta olsa makine ile gider tıkanıklığı açılır. Makine ile tıkanıklık açma hizmetinden haberiniz yok ise tıkanıklığın açılmasında kırma yapılmasına razı olacaksınız anlamına gelir.

Tesisatınızda pimaş boru tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, her türlü gider tıkanıklığı sorununda profesyonel yardım almalısınız. Tıkanıklık açma işinde deneyimli, cihazla hizmet veren Yakuplu tıkanıklık açma servisimiz mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Evde tıkalı lavabo, tıkalı küvet, klozet, banyo süzgeci gibi sorunlarınız en kısa sürede konforlu şekilde açılır. Yakuplu da kırmadan tıkanıklık açan, evde fayansları kırmadan hizmet veren tesisatçı çağırmak için firmamızla iletişimle geçebilirsiniz. Evinizde klozette tıkansa, lavabo da tıkansa benzer sorunları yaşarsınız. Etrafa yayılan kötü kokular, taşan sular atıklar yüzünden çok zorluk çekersiniz. Bu nedenle hemen firmamızdan usta çağırın, tıkanıklık açma hizmeti alın.

Yakuplu tıkanıklık açma

Ustalarımız tıkanan boruyu kameralı cihazla görüntüler. Bu yöntem sayesinde borunun tıkanmasına neden olan yabancı madde bilgisayar ortamında belirlenir. Tıkanan yerin tespit edilmesinden sonra kanal açma makinesi olan robotla tıkanıklık açma hizmeti verilir. Yakuplu tıkanıklık açma firması olarak yeni yöntemlerle tıkanan pimaş boruyu açarız. Yakupluda robotlu tesisatçı ihtiyacınız olursa, sizlere de yardımcı olalım. Tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma gibi her türlü tıkanıklığı açalım.