tesisatçı 159 kez görüntülendi

Kamera ile su kaçağı bulma – Su kaçağı pis suda ise pimaş içini kamera ile görüntüleyerek su kaçağının yeri bulunur

Su kaçağı bazen temiz su giderlerinde, bazen de pis su giderlerinde olabilir. Özellikle pis su giderlerinde olan su kaçağı tespiti daha zordur. Pis su sızıntılarının yerini bulmak ustalık ister. Aynı zamanda kamera ile su kaçağı bulma işleminin yapılması gerekir. Kameralı cihaz pis su giderlerinin içini bilgisayar ortamında görüntülememize yardımcı olur. Böylece tam olarak su kaçağının olduğu yer tespit edilir.

Kamera ile su kaçağı bulma yöntemini kullanan ustalarımız etrafa zarar vermeden, herhangi bir kırmadan çalışırlar. Pis su kaçaklarının evdeki temiz ortamı bozması nedeniyle bir an önce tespit edilmesi gerekir. Komşularınıza kadar sızan pis sızıntılar olabilir. Komşularınızı da mağdur etmemelisiniz. Artık kolayca su kaçağı tespiti yapılabiliyor.

Kamera ile su kaçağı bulma

Kamera ile su kaçağı bulma hizmeti almak için firmamızdan randevunuzu alın. Ustalarımız gecikmeden, sizi bekletmeden yardımcı olacaktır. Pis su giderlerinden sızan sular sağlığınız açısından da risk oluşturur. Evde kokudan duramaz hale gelebilirsiniz. Kaçağın olduğu yeri ustalarımız kameralı cihazla bulsun. Hemen su kaçağı tamiri yaparak, size yardımcı olsunlar.

Cihazlarla, kamera ile yapılan uygulama sorunun nedenini net belirleyerek arızanın çözümünü de aynı anda yapar. Bu sayede acaba sorun tam bulundu mu çözüldü mü gibi ikilemde kalacağınız bir durum yaşamazsınız.

Tesisatçı servisinin sunduğu alternatif tesisat hizmetleri