Kırmadan tıkanıklık açma, tıkalı olan gider tesisatında oluşan tıkanıklığın, etrafı kırmadan, borulara zarar vermeden  robotla açılmasıdır. Kırmadan tıkanıklık açma işi robotla tıkanıklık açma servisi tesisatçılarının yaptığı tıkanıklık açma uygulaması pratik kesin çözümdür. Su tesisatçısı, boru tıkanıklığı açma, kırmadan su tesisat tıkanıklığı açma, kırmadan gider açma ve kameralı kanal açma konularına hakimdir. Tıkanık boru açma veya kırmadan tıkanmış boru açma işi zaten teknolojik makineler olmadan yapılamaz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Neden Gereklidir?

Kanal açma ve tıkalı tuvalet açma gibi bir çok gider tıkanıklık açma makine yardımı ile kırmadan açılır. Lavabo açıcı gibi kimyasallar ile tıkanıklığı açmak geçici çözümden öteye geçmez.  Tıkalı gider nasıl açılır bu soruyu özetleyerek liste halinde cevaplayalım.

 • Tıkanan giderler zemin altında olup borulara ulaşmak ancak zemini kırarak mümkün olur. Zemini kırmak, yerini bile bilmediğiniz borulara ulaşıp tıkalı olan boruyu belirledikten sonra tıkanıklık sorununu çözmeye çalışmak akıllıca değildir. Bu sebebe dayalı tıkanan boru kırmadan makine ile açılmalıdır.
 • Zeminin kırılması tıkanıklık sorununu çözerken başka sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet vermek demektir, kırdığınız yerin tadilatı yapılması demektir. Bu yüzden boru tıkanıklığı kırmadan açılmalıdır.
 • Kırılan yerde ki fayasnları bulmak her zaman mümkün olmamakla beraber yeni maliyetlere katlanmak demektir. Boru tıkanıklığı bu yüzden kırmadan makine ile açılmalıdır.
 • Kırarak tıkanıklığı çözdünüz diyelim, vatandaş elindeki parasını vererek tadilatta yaptırdı. Aradan 1 hafta geçti yine gider tıkandı ise yine mi etraf kırılacak, yine mi tadilat yapılacak. Bu kadar masrafı ve zaman kaybına vatandaş nasıl dayanacak. Büyük maliyetlere ve zahmetlere katlanmak yerine tıkanıklığı makine ile kırmadan açtırın rahat edin.

Oysa tıkanıklık olduğunda artık eski meşakkatli, maliyetli çözümler yerine yeni teknolojik cihazlarla kırma dökme olmadan tıkanık açılmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma | Bizim Tesisatçımız

Kırmadan Tıkanıklık Açma | Bizim Tesisatçımız

 • Tıkanıklık açma robotu kullanılarak kırmadan tıkanıklık açıldığında etraf zarar görmez.
 • Hiç beklenmedik maliyetler ortay çıkmaz.
 • Tıkanıklığın çözülmesini uzun süre bekleme gereği ortaya çıkmaz.
 • Ödeyeceğiniz para belli olup, bütçenizi zorlamaz.
 • Hayat akışınızı etkileyen bir durum olmaz.
 • Yeni tıkanıklık olduğunda kırmadan tıkanıklık açma servisi tekrar gelir. Aynı gider tıkanmış ve tıkanan giderin verilen garanti süresi içerisinde tıkanmış ise ücret almadan tıkanıklık  makine ile yeniden açılır.
 • Görüntü kirliliği oluşmadan, kötü kokulara maruz kalmadan, sürpriz maliyetler ile karşılaşmadan tıkanık açılmasını kim istemez.

Kırmadan robotla tıkanıklık açma işini yapan tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotu ile açan tesisatçı tercih edilir. Beton zemini kırmadan makineli tıkanıklık açan firma, kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma işini profesyonel ustalarla yapar. Kırmadan gider açma, kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmetleri için mutlak makine ve usta olmalıdır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma, kırmadan gider açma, cihazla kırmadan tıkanıklık açma teknoloji ile mümkündür. Kırmadan gider tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma robotu ve tıkanıklık açma makinesi ile olmadan buiş olmaz.

 • Kırma dökme olmadan tıkanıklık açılacak ise mutlaka giderlerdeki tıkanıklığı açabileceğiniz bir cihaz, makine olmalıdır.
 • Makinenin yayı uygun giderden salınarak tıkanıklığın olduğu yere kadar ilerleyip tıkanıklık olan yere geldiğinde makine moor yardımı ile tıkanıklığı açacaktır.
 • Tıkanıklık makinesinin yayı sert olan cisimleri rögara iter, yumuşak olan şeyleri de yaya sarıp giderden çıkarır.
 • Borulara zarar verilmeden, görüntü kirliliği yaşanmadan kolay bir uygulama ile kırmadan tıkanıklık açılır.

İstanbul tuvalet tıkanıklık açan servis, tıkanıklık açma makinesi kullanmaktadır. Gerektiğinde de  tıkanıklık açma kimyasalını yıkama(bakım) için kullanmaktadır.

Lavabo tıkanıklığı açma, kameralı lavabo açma firmaları her zaman kalıcı çözümü iyi fiyatlarla sunar. Gelişen teknolojiye tesisat firması da ayak uydurup cihazları temin etmelidir. Bu sayede hem kendini büyük zordan kurtarıp hem de vatandaşı büyük dertlerden kurtarabilir. Kırmadan tıkanıklık açma işi elbette profesyonellik gerektirir.