Robotla tıkanıklık açma, tıkanan pis su gider tesisatının tıkanıklık açma makinesi ile zemini kırmaya gerek kalmadan tıkalı giderin açılması robotla tıkanıklık açma hizmetidir. Tıkanan giderde olan şey çıkarılmadığı takdirde tıkanıklığın ortadan kalkması söz konusu değildir. Robotla tıkanıklık açma servisi, pimaş tıkanıklık açma robotu ile tıkalı gider açma işini profesyonelce yapar. Kalıcı çözüm için robot cihazlar kullanan tesisatçı, robotla gider açma ve robotla kırmadan pimaş açma ile kırmadan tıkalı gider borusu açılır.

Neden Robotla Tıkanıklık Açma Yapılır?

Tıkanan boru zemin altında olduğu için ulaşılması zor olup boruya ulaşmak zeminin kırılıp boruya ulaşılmasını gerektirir. Oysa değişen ihtiyaçlar, gelişen teknoloji ile karşılanabilmekte profesyonel cihazlarla kırma dökmenin önüne geçilmektedir. Pimaş açma robotu ve gider boru tesisat açma robotu ile zemin altında veya duvar araksında kalan ve tıkanmış boruları kırma dökme olmadan açılmış olur.

  • Tıkanan gider içerisindeki tıkanıklık nedeni olan şey makine ile kısa sürede tesisat dışına çıkarılarak büyük tadilatların ve buna bağlı büyük maliyetlerin oluşmasına engel olur.
  • Zaman kaybı yaşanmadan, hayat akışınız bozulmadan kalıcı çözüm sunulur.
  • Tıkanıklık yaşandığında stres yaşamadan bu tesisat arızasının çözümünün bu denli kolay olduğunu bilmek bile sizi rahatlatacaktır.
  • Tıkanıklık çözüme kavuşana kadar ortaya çıkacak zararlarda zaman uzadıkça artacakken, robotla gider  tıkanıklığı açıldığında kısa sürede tıkanıklık açıldığı için karşılaşacağınız zarar da minimize edilmiş olacaktır.
  • Kırma dökmenin olduğu, robot olmadan tıkanıklık açmaya çalışmak zaman alıcı, yorucu bir iştir. Bu anlamda zaman kaybı çok fazla olacak ne ile karşılaşacağınız da belli olmayacaktır.
  • O kadar yer kırıldıktan sonra bu giderde tıkanıklık yok acaba biraz daha mı kırsak durumu ile karşı karşıya kalmamak için profesyonel robotla tıkalı gider açma hizmeti alın.

Pimaş açma servisi, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  pimaş boru tıkanıklık açma uygulamalarını robotla yapar. Bazı durumlarda da ek olarak tıkalı pimaş açma kimyasalı da kullanır.

Robotla tıkalı gider açma hizmeti almak için yukarıda madde madde sırladığımız sebepler sinin için yeterli olacaktır.

Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma Nasıl Yapılır?

Bu uygulama kapsamında kırma dökmenin olmadığı, profesyonel cihazlarla pratik uygulama yapılarak tıkalı giderin açıldığını bilmenizi isteriz.

Robotla Tıkanıklık Açma | Bizim Tesisatçımız

Robotla Tıkanıklık Açma | Bizim Tesisatçımız

  • Tıkalı olan giderden robotla tıkanıklık açma uygulaması yapılır. Eğer tıkanan giderde taşma var ise buradan müdahale edilemez ise bu gidere en yakın giderden makinenin yayı salınarak tıkanan gider açılır.
  • Tıkana gider klozet gideri olabilir, lavabo gideri olabilir, mutfak gideri olabilir fark etmez. Bütün tıkanıklık çeşitleri robotla tıkanıklık açma uygulaması ile kısa sürede açılır.
  • Sizler stres yaşamadan acaba başka yerlerde kırılacak mı endişe duymadan tıkanıklık açılır.

Günümüz dünyasında bunca kolaylık var iken tıkanan giderlerin açılması için etrafın kırılmasına gerek olmadan robotla tıkanıklık açma işlemi yaptırın rahat edin.