Su kaçağı tespiti için tesisatçı aradığınızda tesisatı yeni yaptırdık bu nasıl olur diye düşünmekte haklı olabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz tesisatta su kaçağı hiç beklenmedik vakitte ortaya çıkabilir. Benim tesisatım yeni, borularda arıza olma durumu yok diye düşünmek bazen isabetli olmuyor. Çünkü su kaçağının çok farklı sebepleri olabilmekte, önemli olan su kaçağı sorununda ne yapmanız gerektiğidir. İstanbul cihazla su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı su kaçağı tespitini noktasal yapar.

Su kaçak tespiti yapılıp ardından arızalı borunun anında tamir edilmesi beklenir. Su kaçağı tespit edilirken ya da daha önce ustaya bu durumu sorup öğrenebilirsiniz. Su kaçağı tespiti ve onarımı yapılacak mı yani su kaçağını tespit edip tamirini de yapacak mısınız. Bu durum önemli olup su kaçağının tespit edilmesi için ayrı usta tamir için ayrı usta demek maliyetin artması demektir ve zaman kaybı demektir.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Su kaçağı için hemen temiz suya bakabileceğiniz akustik dinleme cihazı heme de pis suyu kontrol edebileceğiniz kameranız olmalıdır. Su kaçağı tespiti için bu iki cihazda olamalı ve bu cihazları kullanmasını bilen tesisatçı olmalıdır. Su kaçağı tespiti İstanbul, cihazla kırmadan su kaçağı tespiti, yapan servis bu özelliklerde tesisatçı firmadır.

Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız, su kaçağının nereden olduğunu bulmak için profesyonel yardım almalısınız. Su kaçağını nasıl bulurum, nerede su kaçağı var diye düşünmeyin. Çünkü su kaçağını kendi başınıza bulamazsınız. Tesisat boruları sizin göremeyeceğiniz yerlerde olur. Görselliğin bozulmaması için duvarların arkasına, fayans arkasına gizlenir.

Dışarıdan bakarak çıplak gözle su kaçağının nereden olduğunu tespit edemezsiniz. Su kaçak tespiti için bir usta çağırmanız gerekir. Ustalar su kaçağı tespit cihazı kullanarak, kısa sürede kırmadan su kaçağı tespiti yapacaktır. Sizlerin böyle bir olanağınız olmadığı için, su kaçağını nasıl bulurum diye düşüp durmayın. Su kaçağı alanında uzman olan ustalar tarafından tespit edilmelidir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? | Bizim Tesisatçımız

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? | Bizim Tesisatçımız

Tesisatta su kaçağı var, bunu bir an önce tespit etmeliyim. Evim zarar görmeye başlıyor. Bunları düşünüyorsanız hemen tesisatçınızı aramalısınız. Su kaçağı yüzünden daha fazla zarar görmeyin. Cihazları kullanan, cihazla su kaçağı bulma hizmeti veren ustalar en kısa sürede su kaçağının yerini bulacaktır. Su kaçağından kurtulmak isteyenler bu yolu denemelidir. Dışarıdan bakarak su kaçağının yerini bulmak olanaksızdır. Acilen su kaçak tespiti yapacak, kırmadan su kaçağı bulma hizmeti verecek tesisatçı aramalısınız.

Daha önceden su kaçağı sorunu yaşamamış olsanız bile, su kaçağı olduğunda neler yapacağınızı iyi bilmelisiniz. Bu sorunu kendi başınıza çözmeyi hiç düşünmeyin. Su kaçağını nasıl bulurum, kendim su kaçağı olan boruyu tespit edebilir miyim, gibi düşünceniz olmasın. Bu işi bir bilen yapmalı, cihazla su kaçağı bulma uygulaması yapılarak, borunun tamiri yapılmalıdır. Etrafa zarar verilmeden, evde başka tadilata ihtiyaç duyulmadan su kaçağı böyle tespit edilebilir.

Su Kaçağı Tespiti Cihazı

Tesisatta su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız profesyonel destek almayı ihmal etmemelisiniz. Günümüzde gelişen teknolojiye ayak uyduran tesisatçılar cihazla su kaçağı bulma hizmeti veriyor. Eskiden olsa su kaçağı nedeniyle çok sıkıntı çekerdiniz. Çünkü su kaçağı tespiti yapılması için evinizde pek çok yerde fayans kıran ustalar, zemini kazan, duvarları kazan ustalarla uğraşır, evinizin zarar görmesine göz yummak zorunda kalırdınız. Üstelik su kaçağı için daha fazla para harcamak zorunda kalırdınız. Artık böyle zahmet çekmenize, su kaçağı tespiti sırasında sıkılmanıza, stres yaşamanıza gerek kalmadı.

Cihazla su kaçağı bulma hizmeti alabileceğiniz servisimizde su kaçağı tespiti cihazı ile garantili hizmet verilmektedir. Alanında uzman, deneyimli ustalarımız kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yaparlar. Evinizde yapacakları ön etüt çalışması sonrasında duvarların arkasındaki borularda olan su kaçağının yerini su kaçağı bulma cihazı ile noktasal olarak tespit ederler. Cihazla su kaçağı bulma sırasında sızan su iğne deliği kadar yerden bile gelse, cihaz sayesinde bu kolayca tespit edilir.

Su Kaçağı Tespiti | Bizim Tesisatçımız

Su Kaçağı Tespiti | Bizim Tesisatçımız

Evdeki su kaçağı yüzünden duvarlarda kabarıklık oluyorsa, evde küf kokusu varsa, rutubet olduysa beklemeden su kaçağı tespiti yaptırmalısınız. Siz bekledikçe borudan sızan su evinize zarar verecek, istemediğiniz sorunlar yaşamanıza neden olacaktır. Cihazla su kaçağı bulma hizmeti alırsanız, çok kolay şekilde su kaçağından kurtulmuş olursunuz. Öyle büyüttüğünüz gibi bir sorun yaşamazsınız. Herhangi bir yeri kırmadan, çevreye zarar verici çalışmalar olmadan, uzun süre evinizde çalışmaya gerek kalmadan su kaçağı tespiti yapılacaktır. Su kaçağından bu kadar kolay kurtulduğunuza sizler bile şaşıracaksınız.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

Su kaçağı bulma fiyatı için fiyat su kaçağının cihazla mı, yoksa öngörü ile kırma dökme yapılarak mı bulunacak olmasına göre değişir. Eğer cihazla su kaçak tespiti yapılacak ise bir daire için ortalama fiyat 150 TL – 200 TL arasında olur. Su kaçağı tespiti yapacak usta bu fiyatı size hizmet almadan verir.

Eğer cihaz olmadan su kaçağı tespiti yapılacak ise fiyat önceden söylenmez ve ne maliyetler çıkacağı hiç de belli olmaz. Çünkü kırma dökme yaparak su kaçağı bulunmaya çalışılacak ve ne şekilde su kaçağı bulunacağı muammadır. Birde su kaçağı bulunduktan sonra onca kırılan yerin tamiri tadilatı derken, yeniden tesisat çektirsem daha karlı çıkardım pişmanlığı olacaktır.

Boruda su kaçağı sorunu yaşıyorsanız, her ay gelen su faturanız yükseldiyse, duvarların bazı yerlerinde kabarma, terleme sorunu oluyorsa, bir usta çağırmakta acele etmelisiniz. Ustalar kısa sürede su kaçağının yerini tespit edecek ve kırmadan su kaçağı bulma hizmeti verecektir. Su sızıntısı az bile olsa, evinize çok zarar verecektir. Bu nedenle su kaçağını ihmal etmeden tespit ettirmelisiniz. En iyi İstanbul su kaçağı firmaları, kırmadan su kaçak tespit, kameralı su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti ile sorunu çözüp sizi memnun eder.