Seramikten su çıkıyor, su kaçağı mı var ?

Bodrum katta değil seniz evet tesisattan su sızıp yol bulduğu yerden çıkmaktadır.Bodrum katta zemin kaynaklı da su sızabildiğinden tesisatı kontrol etmeden tesisatta kaçak var demek isabetli olmaz.

Yorum Yap 875 Cevabı Görün

Duvarda kabarma var

Duvarda kabarma var ise su kaçağı su sızması vardır. Cihazla su kaçak testi yapan bir tesisat firmasından yardım alınmalıdır. Su kaçağı firması cihazla gerekli testleri yaparak ona göre karar verecektir. Bazı durumlarda bodrum katta zeminden su çekmesi sonucu da bu tablo oluşabilmektedir.

Yorum Yap 476 Cevabı Görün

Üst komşudan su sızıyor

Üst kattan su sızıyor ise su kaçağının kaynağı üst komşu olduğundan su kaçağı servisini üst komşunuz çağırmalı parasını da yine kendisi ödemelidir.Tabii bu durumlarda karşılıklı iyi niyet en önemli unsurdur.

Yorum Yap 694 Cevabı Görün

Su kaçağı kırmadan nasıl bulunur ?

Su kaçağının olduğu yer zemin altında olduğundan tam yeri nasıl bulunur merak edilen bir konudur , bu açıdan isabetli bir soru olmuş. Su kaçağını bulmak için özel üretilen elektronik fonksiyonel cihazlar ile su kaçağının yeri dinleme usulü ile su kaçağının olduğu noktada basınç ve ses daha fazla olduğundan bu cihazla bulunmaktadır. Tabii bu cihazları destekleyen…

Yorum Yap 500 Cevabı Görün

Su kaçağı cihazı nasıl bir cihaz?

Su kaçağı bulma cihazı dijital ekranı olan ve kaçağın bakıldığı mekana göre ayarı yapılarak kulaklıkları olan ve bu kulaklıklar sayesinde su kaçağının oluşturduğu sesi ayırt edebilen sese  duyarlı elektronik bir cihazdır.  

Yorum Yap 656 Cevabı Görün