Su Kaçağı 707 kez görüntülendi

Kombi kalorifer kaçağı kapatma, kombi su eksiltiyor ise kalorifer tesisatında su kaçağı olabilir. Eğer kombi genleşme tankının havası bitmemiş kalorifer tesisatında kaçak vardır. Kalorifer tesisatında kaçak olan yeri bulup kapatan ilaç ile en pratik çözümü sunuyoruz. Kalorifer tesisat borularındaki su kaçaklarının kapatılması, giderilmesi kırma olmadan yapılır. Kombi kaçak giderici kimyasalla kaçak kapatma ile her zaman daha avantajlıdır. Ne su kaçağı tespiti aşamasında ne de su kaçağı boru tamiri aşamasında kırma dökme olmaz. İlaçlı kalorifer tesisat kaçağının kapatılmasındaki mantık çok nettir. İlaç kaçağın olduğu yerde dışarıdan içeriye giren oksijenle buluşup kristalleşerek deliği kapatır.

Kombi kalorifer tesisat kaçağını kapatan sıvı su sızıntısı önleyici, kalorifer kaçak önleyici pratik bir çözümdür. Temiz su tesisatı su sızıntısında, kombi kaçağı kapatma, kalorifer kaçağı kapatma sıvısı kullanılamaz. Kombi su eksiltmesi kombi arızası olmayıp kalorifer tesisat su kaçağıdır. Kalorifer tesisat kaçağının kapatılması, kombi kalorifer boru su kaçağı kapama tamir kimyasalı ile kolay bir hal alır. Kombi kalorifer tesisat kaçağını, kombi su kaçaklarını bu yolla gideririz. Bu sayede kırma dökme olmayacak ve maliyet artacaktır. Kombi su kaçakları, kalorifer tesisat kaçağı kapatmak ilaçla mümkün iken neden kırma dökme yapılsın.

Kombi Kalorifer Kaçağı Kapatma ve Kombi Su Kaçakları Kapatma

Kombi arızalarının bir bölümü kalorifer tesisatında olan kaçaklar yüzünden meydana gelmektedir. Tesisatta kaçak olması kombideki su basıncının düşmesine sebep olur. Kombi kalorifer kaçağı kapatma uygulaması bir uzman tesisatçı tarafından yapılabilir. Böyle bir sorununuz olursa, kaçağın nasıl kapatılacağı konusunda tedirginlik duymayın. Kombi tesisatı kaçağı kapatma için su sızıntılarını önleyen kimyasal bir ilaç kullanıyoruz. Kaçak tamir kimyasalı kombi kalorifer tesisat  kaçağını kapatma konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Hem evinizin zarar görmesine engel olur, hem de kombi tesisat kaçağının kapatılmasını sağlar.

Kombi Kalorifer Kaçağı Kapatma | Bizim Tesisatçımız

Kombi Kalorifer Kaçağı Kapatma | Bizim Tesisatçımız

Kombi tesisat kaçağının bu yöntemle kapatılmasında bir endişeniz olmasın. Çünkü, su kaçak önleyici ilaç sıcaklık ve baskıya karşı son derece dayanıklı bir yapıdadır. Ana başlıkta da vurguladığımız gibi kombi içinden gelen su kombi arızası olarak nitelendirilir. Bunun giderilmesi de kombi arızalarına bakan kombi servisi olmalıdır. Diğer taraftan kombi kalorifer tesisat su sızıntısı tesisatçının çözeceği bir arızadır. Bunun da kırmadan dökmeden ilaçla kaçağını giderileceğini yukarıda vurguladık.

Kalorifer tesisatı kaçak tamir kimyasalı, radyatör çatlak giderici, radyatör delik tıkayıcı, radyatör çatlak ilacı değildir.

Kalorifer tesisatındaki kaçaklar hem kombideki bar basıncının düşmesine neden olur. Hem de kaloriferle ısınmanıza engel olur. Kışın yaşanan ısınma sorunu nedeniyle mağdur olmamak için, hemen ustaları çağırmanızı öneririz. Bu yöntemle kombi kalorifer kaçağı kapatma işlemi yapıldığı zaman tesisat borusunda hasara, kırmaya gerek kalmıyor. Son derece kolay bir çalışmayla tesisatın kaçağı kapatılıyor. Üstelik bu hizmetin size maliyeti de daha düşük oluyor.

Kombi tesisatı kaçak kapatma tamir fiyatları

Kimyasalla kalorifer borusunda kaçak onarımı günümüz teknolojisinin bize sunduğu büyük kolaylıktır. Kimyasal ilaçla kalorifer kaçağı tamiri, kalorifer tesisat kaçağını onarma işi profesyonellik gerektiren bir yöntemdir. Kalorifer tesisatında kombi su basıncı düşüyor veya kombi su eksiltiyor ise çöüzümü bellidir. Etkili yöntem olan kalorifer kaçak tamir sıvısı ile yapılacak uygulamadır.

Kalorifer tesisatında su sızıntısı olduğunda su kaçağı bulma cihazı ile su sızıntısını bulup sonra da tamirat için burayı kırmaya gerek yoktur. Kimyasal sıvı ile kalorifer borularına yapılan uygulama ile kaç adet kaçak var ise tamamı kapanmaktadır. Uygulama iki aşamalı olup, bu aşamalara uyumlu çalışma yapılmaz ise kaçak giderici sıvı kaçakları kapatmaz. Uygulama yapıldıktan sonra da kullanıcının takip etmesi gerekenleri iyi takip ederek bu arıza sonlanır. Yapılan profesyonel uygulamanın ücreti ortalama 2.500 TL’dir. “Kombi kalorifer kaçağı kapatma” başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: