Su Kaçağı 967 kez görüntülendi

Kalorifer tesisat kaçağı nasıl giderilir sorununu, ilaçlı tek uygulama ile çözüyoruz. Kırmadan dökmeden kalorifer kaçağını tamir etmemiz sizin için büyük şanstır. Kalorifer borusunda su kaçağı olduğunda kırmadan ilaç ile kalorifer tesisat su kaçağını tamir etmemiz pratiktir. Kalorifer tesisatındaki su kaçağını giderme işini profesyonel uygulamalar ile yapıyoruz. Kaçak giderici kimyasal ilaç ile kalorifer kaçağı nasıl giderilir bize çok sorulmaktadır. Bu arızanın giderilmesi merak konusu olduğu için bu yazıyı yazmayı gerekli gördük.

Kalorifer tesisatındaki su kaçağını, flexseal kaçak giderici kimyasalımızla kırma dökme olmadan kapatyoruz.. Tesisat kaçak giderici, kalorifer kaçağı giderici sıvı veya kombi kaçak tamir sıvısı olan ilaçla nasıl kaçağı gideriyoruz. Uygulama yaptığımız ilaç, kaçağın olduğu yerde  oksijenle birleşip  kristalleşerek su kaçağını kapatmaktadır. Büyük kolaylık anlamına gelen kalorifer kaçaklarında flexseal kaçak giderici ilaç ile kırmadan tamir yapıyoruz. Kalorifer tesisatında su kaçağı olması durumunda tesisat kaçak tamir kimyasalı kullanıyoruz. Çünkü, ne su kaçağı tespit için ne de tamir için hiç bir yer kırmıyoruz. Kombi su kaçağı nasıl giderilir sorunuza kalorifer kaçak giderici ilaç “flexseal” ile en ideal cevabı veriyoruz.

Kombi Su Kaçağı ve Kalorifer Tesisat Kaçağı Nasıl Giderilir?

Tesisatta oluşan kaçağın giderilmesini kimyasal uygulama ile yapıp etrafı kırmayız. Kışın ısınma yönteminiz kalorifer tesisatı ise kombide su eksiltiyorsa kalorifer kaçağından endişe duymanız doğaldır. Çünkü kalorifer tesisatı içinde su sirkülasyon halindedir. Herhangi bir sebeple kalorifer kaçağı olursa, evinizin bundan zarar görüp görmeyeceğizi düşünürsünüz. Kalorifer tesisat kaçağı nasıl giderilir, neler yapılır bunlar hakkında bir bilginiz yoksa telaş yapmakta haklı olabilirsiniz. Ancak günümüzde bu sorun içinde özel yöntemler geliştirilmiş ve bizde bunu uyguluyoruz. Kalorifer tesisat kaçağını,  kimyasal ilaçlı uygulama ile etrafı kırmadan gideriyoruz.

Bu konuda daha detay bilgi almak adına servisimize her zaman danışabilir, ustalarımızdan bu konuda bilgi alabilirsiniz. Kalorifer kaçağı sizlerin kış geldiğinde ısınma sorunlarıyla karşılaşmanız demektir. Bu yüzden kalorifer tesisatındaki kaçakların giderilmesi elzemdir. Çünkü, kalorifer tesisatından su sızdığı zaman kombi su basıncı düştüğü için kombi arıza moduna geçecektir.

Kalorifer Tesisat Kaçağı Nasıl Giderilir | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Tesisat Kaçağı Nasıl Giderilir | Uzmanlar Tesisat

Günümüzde hiç kimse kalorifer tesisat kaçağı nasıl giderilir diye endişe etmemelidir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kalorifer kaçağını ustalarımız, kimyasal uygulama ile kolayca giderir. Bu nedenle kalorifer sisteminizde su eksilmesi olduğunda, hemen ustalarımızı çağırın. Bunun nedeni kalorifer kaçağı olabilir. Ustalarımız bu konuda deneyimli olduğu için size bu tespiti doğru bir şekilde yapacaktır. Özel bir kimyasal sıvı yardımıyla tespit edilen kaçağı kalıcı bir şekilde kapatacaklardır. Kalorifer tesisat kaçağı nasıl giderilir, artık bu konuda yeterince bilgiye sahipsiniz. Evde etrafı kırmaya gerek kalmadan kaçakların kapatılacağını öğrendiniz.

Kombi Sürekli Su Eksiltiyor ise Kombi Kalorifer Su Kaçağı mı vardır?

Kombi suyu eksiltiyor ise kalorifer su kaçağı olabileceğini söyleyebiliriz. Bu durumda kombi su basınç seviyesi düşecek ve kombi arızaya geçerek çalışmayacaktır. Yapmanız gereken kombi altında bulunan su doldurma vanasını sola çevirip kombi su eksiğini tamamlamanız gereklidir. Kombi altında bulunan vana genelde mavi ya da siyah olur. Buradan kombiye su basma, kombiye su doldurma işlemini yaparak kombinin yeniden çalışmasını sağlayabilirsiniz. Su basınç göstergesinden de kontrol edip su basıncı 1,5 bar ile 2 bar arasına gelince suyu kapatabilirsiniz. “Kalorifer Tesisat Kaçağı Nasıl Giderilir” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: