Pimaş Yıkama 90 kez görüntülendi

Yakuplu Pimaş Yıkama servisi teknolojik cihazlarla pratik pimaş yıkama yöntemleri pimaş yıkama yolları ile sizlere hizmet sunar. Yakuplu tesisatçı veya Yakuplu su tesisatçısı, pimaş içi yıkama basınçlı gider borusu yıkama işini yüksek basınçlı gider yıkama makinesi ile yapar.

Gider tesisatı ve ana hat pimaş yıkama işlemiyle belirli zamanlarda yapılmalıdır. Yani atık su gider boruları periyodik olarak bakım yapılmalıdır. Eğer uzun yıllar atık su gider boruları bakımı yapılmadıysa sorunlar her an başlayabilir.

Bu açıdan tesisat giderlerinin bakımı ihmal edilmemelidir. Yakuplu pimaş yıkama servisi olan firmamız mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Bu sayede hem tıkanıklık gelişmesi önlenir hem de tesisat giderlerinin ömrü uzamış olur.

Yakuplu Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Yakuplu Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Yakuplu Pimaş Yıkama – Pimaş Yıkama Nedir?

Sıklıkla pimaş yıkama nedir sorusunun sorulmasındaki ana nedeni henüz çok yaygın olamayan ve bilinmeyen bir hizmet oluşundandır. Pimaş yıkama, yüksek basınçlı cihazla pimaş boru içinin su püskürtülerek yıkanma temizlenme işidir.

Pis su giderlerinin zamanla kullanıma bağlı tıkanmasına hemen herkes alışkındır. Sürekli atıkların gittiği giderler zamanla tıkanmaya başlar. Borularda biriken atıklar, özellikle yağ kalıntıları tıkanmaya zemin hazırlar. Bu nedenle tesisat giderlerine düzenli olarak bakım yaptırmalı ve tıkanıklığın gelişmesine engel olmalısınız. Yakuplu pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz bir tesisatçınız varsa hemen çağırmanızı öneririz. Tesisat giderlerinin düzenli olarak yıkanması, aniden gelişecek tıkanıklığı önlemeye yardımcı olur. Farklı pimaş tıkanıklık açma yöntemleri olsa da en ideal ve en reel olanı elbette cihazlarla yapılan uygulamadır.

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Uzun hat boyunca giden pimaş gider borularının elbette cihaz olmadan sadece su tutularak yıkanması düşünülemez. Çünkü atık su boru iç yüzeylerine yapışan atıkların buradan çıkarılması gereklidir. Bu iş içinde en ideali yüksek basınçlı su püskürterek en uzak yerlere ulaşıp her noktanın temizleniyor olmasıdır.

Pimaş yıkama en fazla mutfak giderleri için uygulanır. Çünkü mutfak giderleri sürekli olarak yağlı kalıntılara maruz kalmaktadır. Yakuplu pimaş yıkama hizmeti veren firmalar basınçlı cihazla en kısa sürede gider borularını yıkar ve kirlenmeyi ortadan kaldırırlar. Gider borusu kirlenmesi etrafa pis kokular yaydığından belli zamanlarda yıkanmalıdır.

Benzer Gönderiler: