Pimaş Yıkama 370 kez görüntülendi

Yakuplu Pimaş Yıkama servisi teknolojik cihazlarla pratik pimaş yıkama yöntemleri ile sizlere hizmet sunar. Yakuplu su tesisatçısı, pimaş içi yıkama işini basınçlı gider borusu yıkama işini yüksek basınçlı gider yıkama makinesi ile yapar.

Gider tesisatı ve ana hat pimaş yıkama işlemiyle belirli zamanlarda yapılmalıdır. Yani atık su gider boruları periyodik olarak bakım yapılmalıdır. Eğer uzun yıllar atık su gider boruları bakımı yapılmadıysa sorunlar her an başlayabilir.

Bu açıdan tesisat giderlerinin bakımı ihmal edilmemelidir. Yakuplu pimaş yıkama servisi olan firmamız mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Bu sayede hem tıkanıklık gelişmesi önlenir hem de tesisat giderlerinin ömrü uzamış olur.

Yakuplu Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Yakuplu Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Yakuplu Pimaş Yıkama – Pimaş Yıkama Nedir?

Sıklıkla, pimaş yıkama nedir sorusunun sorulmasındaki ana neden nedir? Henüz çok yaygın olamayan ve bilinmeyen bir hizmet oluşundandır. Pimaş yıkama, yüksek basınçlı cihazla pimaş boru içinin su püskürtülerek yıkanma temizlenme işidir.

Pis su giderlerinin zamanla kullanıma bağlı tıkanmasına hemen herkes alışkındır. Sürekli atıkların gittiği giderler zamanla tıkanmaya başlar. Borularda biriken atıklar, özellikle yağ kalıntıları tıkanmaya zemin hazırlar. Bu nedenle tesisat giderlerine düzenli olarak bakım yaptırmalı ve tıkanıklığın gelişmesine engel olmalısınız. Yakuplu pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz bir tesisatçınız varsa hemen çağırmanızı öneririz. Tesisat giderlerinin düzenli olarak yıkanması, aniden gelişecek tıkanıklığı önlemeye yardımcı olur. Farklı pimaş tıkanıklık açma yöntemleri olsa da en ideal ve en reel olanı elbette cihazlarla yapılan uygulamadır.

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Uzun hat boyunca giden pimaş gider borularının elbette cihaz olmadan sadece su tutularak yıkanması düşünülemez. Çünkü atık su boru iç yüzeylerine yapışan atıkların buradan çıkarılması gereklidir. Bu iş içinde en ideali bizim yaptığımız, yüksek basınçlı su püskürterek bakım yapılmasıdır. Pimaş içi en uzak yerlere ulaşıp her yeri basınçlı yıkama yaparız.

Pimaş yıkama en fazla mutfak giderleri için uygulanır. Çünkü mutfak giderleri sürekli olarak yağlı kalıntılara maruz kalmaktadır. Yakuplu pimaş yıkama hizmeti veren firmalar basınçlı cihazla en kısa sürede gider borularını yıkar. Basınçlı pima şgider temizleme ile kirlenmeyi ortadan kaldırırız. Gider borusu kirlenmesi etrafa pis kokular yaydığından belli zamanlarda yıkanmalıdır.

Benzer Gönderiler: