Tıkanıklık Açma 281 kez görüntülendi

Tıkanan mutfak giderini açma evdeki imkanlarla her zaman sağlanamaz. Sürekli tıkanan mutfak giderini pompalama yolu ile açarız ancak belli bir süre sonra tıkanıklık ileri derece olacağından açılmaz. Eğer bu noktaya geldiyse durum robotla mutfak gider tıkanıklığını açacak tesisatçı çağırın. Mutfak lavabosu gider tıkanıklığı, mutfak gideri veya banyo gideri tıkandığında, tıkanan mutfak giderlerinde, banyo, mutfak ve tuvalet gider tıkanıklıklarında robot kullanımı şarttır.

Mutfak lavabo giderinden su yavaş gitmesi durumunda belki doğal yöntem sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma işe yarayabilir. Fakat bu çözüm uzun soluklu olmayacak mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor veya  mutfak lavabosunun tıkanması durumu kısa sürede yine oluşacaktır. Mutfak gideri yada banyo gideri tıkandığı zaman, tıkanan mutfak giderinde ya da banyo giderindeki tıkanıklığa neden olan şey giderden çıkarılmalıdır. Mutfak lavabosunun tıkanması, çoğu zaman mutfak gideri yağlanmadan tıkanır sonucuna  bize götürmüştür.

Robotla Tıkanan Mutfak Giderini Açma

Hanımların mutfak gideri tıkanıklığıyla karşılaşmaktan her zaman çekindiğini biliriz. Çünkü mutfak hanımların evde en fazla zaman geçirdikleri yerdir. Yemek yaparlar, bulaşık yıkarlar, sevdiklerine en güzel ikramlarını burada yaparlar. Bu yüzden mutfak gideri tıkanıklığı onların işlerini aksatmaya yeter.

Tıkanan mutfak giderini açma için size yardımcı olacak bir tesisatçı olursa, kısa sürede tıkanıklık sorunundan kurtulabilirsiniz. Tıkanan gider borusu nasıl açılır,  tıkalı gider borusu nasıl açılır işini iyi bilen ve robotlu makinelerle tıkanıklık açan usta olmalıdır.

Evdeki bütün giderlerdeki tıkanıklık sorununda profesyonel yardım almaktan vazgeçmeyin. Tıkanan mutfak giderini açmak içinde ustaları çağırın. Sizin uğraşlarınız pek sağlıklı sonuçlar vermez. Eğer mutfak gideri tıkanıklığının kalıcı olarak açılmasını istiyorsanız, makine ile tıkanıklık açan bir tesisatçı olsun.

Tıkanan mutfak giderini açma

Mutfak gideri tıkandığı zaman hemen elinize pompayı alarak pompalar ve tıkanıklığı açarız. O anlık çözüm olan bu durum sadece geçici bir çözüm olur. Sonradan bu tıkanıklık açılmayacak noktaya gelince sizi üzer. Tıkanan mutfak giderini açma için cihazla tıkanıklık açan bir tesisatçıyı arayın, ustalarını göndermesini isteyin. Mutfak giderini tıkayan yağ kalıntıları, gıda artıkları gibi atıklar cihazla temizlensin, tıkanıklıktan kurtulun. Mutfağın hijyeni ve temizliği bozulmasın, tıkanıklık nedeniyle sıkıntı yaşamayın.

Mutfak tıkanıklığı robotla açıldıktan sonra yeniden tıkanıklık yaşanmaması için kimyasal uygulama yapılmalıdır. Kimyasal uygulama yapılmaz ise yumuşak yağ tabakası yeniden bir araya gelerek tıkanıklık oluşturacaktır. Bu açıdan bu nokta mutfak tıkanıklık sorunu olduğunda çözüm anlamında unutulmamalıdır. Tıkanan mutfak gideri açma servisi kimyasal uygulamayı tıkanıklığı açtıktan sonra yaparak uzun zaman tıkanıklık yaşanmasının önüne geçmeyi amaçlar.

Mutfak giderindeki yağ tabakası gözden kaçırılmamalı ve tıkanıklık açıldıktan sonra giderde çok yağla bir tabaka oluşmuş ise  ilaçlı uygulama yapılarak tam çözüm sunulmalıdır.

Tıkanan Mutfak Giderini Açma Fiyatları

Mutfak gideri bodruma katta ise fiyat farkı orta katlarda ise fiyat farklı olur. Bodrum katta mutfak tıkanıklığı ana hat tıkanıklığına bağlı ise burada tıkanıklığı açmak uğraştıracaktır. Genelde bodrum katlarda karşımıza çıkan tıkanıklıklar bu şekilde olmaktadır. Tıkanan mutfak giderini açmak için 200 TL olup fiyatlar duruma göre  değişkenlik gösterir.

Benzer Gönderiler: