Tıkanıklık Açma 327 kez görüntülendi

Banyo süzgeç gideri açma uygulaması yapılırken genelde süzgeçten tıkanıklık robotunun teli girmediği için farklı bir giderden müdahale edilir. Süzgeç giderinden müdahale edilecek ise süzgeç yeri kırılıp süzgeç çıkarılıp giderden tıkanıklık açıldıktan sonra süzgeç yerine takılır.

Yer süzgeçleri, banyo, balkon gibi ıslak zemine sahip olan yerlerde kirli suyun atık su boruları ile rögara gönderilmesinde rol alır. Banyo süzgeci denince, küvet giderleri, yer süzgeçleri akla gelir. Bu arada gider tıkanmaları olması demek süzgeç tıkanması ile eşdeğerdir. Banyo süzgeç gideri tıkanıklığı, banyo süzgeci tıkanıklığı ve banyo gideri tıkanıklığı, robotla açılması elzemdir.

Banyoda yer süzgeci tıkanır ise banyo yer süzgeci tıkanıklığı açma işlemi robotlu kameralı yapılmalıdır.  Kırmadan banyo yer süzgeç tıkanıklığı açma işi profesyonel banyo tıkanıklığı açma yöntemleri ile yapılır. banyo gideri taşıyor ise süzgeç tıkanıklık açma veya banyo tıkanıklığı açma robotu ile müdahale edilir.

Robotla Banyo Süzgeç Gideri Açma

Banyodaki tıkanıklıklar en fazla saç tellerinden, kıl, tüy gibi artıklarından kaynaklanır. Banyo süzgeç gideri tıkandığı zamanda tesisatçınızı arayın. Banyo süzgeç gideri açma için destek alın. Ustalar kameralı yöntemle tıkanıklık açıldıktan sonra görüntüleme yapsınlar.

Robotla tıkanıklık açıldığında pimaş hattı zarar görmez ve etraf kırılmaz bu uygulama ile maliyette düşük olur. Banyodaki fayanslar kırılmadan tıkalı olan yer profesyonel tesisatçılar tarafından açılır. Sıkça banyo süzgeci gideri tıkanıyorsa, giderde biriken atıklarda artmıştır. Bunların hepsinin zahmetsizce temizlenmesi için tesisatçınız cihazla size yardımcı olmalıdır. Banyo bildiğini üzere kişisel bakımınızda, temizlikte en önemli alanlardan biridir. Bu yüzden banyo süzgeci gideri açma için zaman kaybetmeden usta çağırmalısınız. Evde tadilata gerek kalmadan tıkanıklık açılmalıdır.

Banyo süzgeç gideri açma

Banyo süzgeci gideri açma uygulaması robotla pratik yapılan bir uygulama olup çeşitli sebepler yüzünden tıkanan giderler bu yolla açılır. Bu alan sabunun, şampuanın, kılın tüyün en fazla olduğu giderlerdir. Ayrıca saç telleri de giderin tıkanmasında en büyük rolü oynar. Bu yüzden banyo süzgeci gideri tıkanıklığı sorununda ustaların giderin neresinin tıkalı olduğunu, tıkanmaya neyin sebep olduğunu kameralı cihazla tespit etmesi gerekir. Banyo süzgeç gideri açma için tesisatçınız sizlere kameralı cihazla ve kanal açan robotla yardımcı olmalıdır. Bu yöntemle banyodaki tıkanıklık daha kolay şekilde açılacaktır.

Usta tesisatçı çağırdığınızda hangi yolla tıkanıklığı açacağını sormanız önem arz etmektedir. Fiyat düşük olduğunda sadece fiyata odaklanıp diğer noktaları atlamayın,  tıkanıklığın nasıl açılacağını sormayı ihmal etmeyin.

  • Robotun ucuna takılan tıkanıklık teli uzun ve sağlam olup yapısı itibari ile de dirseklerden dönebilir.
  • Robotla tel ile gönderildiğinde tıkanıklık sebebi ya kanalizasyona doğru itilir ya da tele sarılıp dışarı çıkartılır.

Robotla Banyo Süzgeç Gideri Açma Fiyatı

Banyo gider süzgeç açma fiyatı bir daire için 150 TL civarındadır. Bodrum katta süzgeç tıkanıklığı açma fiyatı ana hat tıkalı ise fiyat yukarı yönlü olacaktır. Banyo ve balkon süzgeçleri tıkanıklıklarında, banyo yer süzgeci açma işinde kırma dökme yapılmadan profesyonel tıkanıklık açma yapılmalıdır. Eğer bu şekilde tıkanıklık açılır ise ödeyeceğiniz ücret makul olur. Ancak kırma dökme yolu ile banyo süzgeç gideri açma işi makine olmadan yapılacak ise bu tadilat yapılması anlamına gelir.

Benzer Gönderiler: