Tıkanıklık Açma 765 kez görüntülendi

Banyo süzgeç gideri açma uygulaması yapılırken genelde süzgeçten müdahale edilemez. Tıkanıklık robotunun teli girmediği için farklı bir giderden müdahale ederiz. Süzgeç giderinden müdahale edeceksek süzgeç yerini kırıp süzgeci çıkartırız. Süzgeç giderinden tıkanıklığı açtıktan sonra süzgeci yerine takarız.

Yer süzgeçleri, banyo, balkon gibi ıslak zemine sahip olan yerlerde kirli suyun rögara gönderilmesinde rol alır. Banyo süzgeci denince, küvet giderleri, yer süzgeçleri akla gelir. Bu arada gider tıkanmaları olması demek süzgeç tıkanması ile eşdeğerdir. Banyo süzgeç gideri tıkanıklığı, banyo süzgeci tıkanıklığı ve banyo gideri tıkanıklığını robotla açarız.

Banyoda yer süzgeci tıkanır ise banyo yer süzgeci tıkanıklığı açma işlemini robotlu kameralı yaparız. Kırmadan banyo yer süzgeç tıkanıklığı açma işi profesyonel banyo tıkanıklığı açma yöntemlerini kullanırız. Banyo gideri taşıyor ise süzgeç tıkanıklık açma veya banyo tıkanıklığı açma robotu ile müdahale ederiz.

Robotla Banyo Süzgeç Gideri Açma

Banyodaki tıkanıklıklar en fazla saç tellerinden, kıl, tüy gibi artıklarından kaynaklanır. Banyo süzgeç gideri tıkandığı zamanda tesisatçınızı arayın. Banyo süzgeç gideri açma için destek alın. Ustalar kameralı yöntemle tıkanıklık açıldıktan sonra görüntüleme yapsınlar.

Robotla tıkanıklık açıldığında pimaş hattı zarar görmez ve etraf kırılmaz bu uygulama ile maliyette düşük olur. Banyodaki fayanslar kırılmadan tıkalı olan yer profesyonel tesisatçılarımız tarafından açılır. Sıkça banyo süzgeci gideri tıkanıyorsa, giderde biriken atıklarda artmıştır. Bunların hepsinin zahmetsizce temizlenmesi için tesisatçılarımız cihazla size yardımcı olur. Banyo bildiğini üzere kişisel bakımınızda, temizlikte en önemli alanlardan biridir. Bu yüzden banyo süzgeci gideri açma için zaman kaybetmeden usta çağırmalısınız. Evde tadilata gerek kalmadan tıkanıklık açılmalıdır.

Banyo süzgeç gideri açma

Banyo süzgeci gideri açma uygulaması robotla pratik yapılan bir uygulamadır. Çeşitli sebepler yüzünden tıkanan giderler robotla açılır. Bu alan sabunun, şampuanın, kılın tüyün en fazla olduğu giderlerdir. Ayrıca saç telleri de giderin tıkanmasında en büyük rolü oynar. Banyo süzgeci gideri tıkanıklığı sorununda ustaların giderin neresinin tıkalı olduğunu anlayamaz. Tıkanmaya neyin sebep olduğunu kameralı cihazla tespit etmesi gerekir. Banyo süzgeç gideri açma için tesisatçılarımız sizlere kameralı cihazla ve kanal açma robotuyla yardımcı olur. Bu yöntemle banyodaki tıkanıklık daha kolay şekilde açılır.

Usta tesisatçı çağırdığınızda hangi yolla tıkanıklığı açacağını sormanız önem arz etmektedir. Fiyat düşük olduğunda sadece fiyata odaklanıp diğer noktaları atlamayın.  Tıkanıklığın nasıl açılacağını sormayı ihmal etmeyin.

  • Robotun ucuna takılan tıkanıklık teli uzun ve sağlam olup yapısı itibari ile de dirseklerden dönebilir.
  • Robotla tel ile gönderildiğinde tıkanıklık sebebi ya kanalizasyona doğru itilir ya da tele sarılıp dışarı çıkartılır.

Robotla Banyo Süzgeç Gideri Açma Fiyatı

Banyo gider süzgeç açma fiyatı bir daire için 1.000 TL civarındadır. Bodrum katta süzgeç tıkanıklığı açma fiyatı ana hat tıkalı ise fiyat yukarı yönlü olacaktır. Banyo ve balkon süzgeçleri tıkanıklıklarında, banyo yer süzgeci açma işinde kırma dökme olmaz. Eğer bu şekilde tıkanıklık açılır ise ödeyeceğiniz ücret makul olur. Ancak kırma dökme yolu ile banyo süzgeç gideri açma işi makine olmadan yapılacak ise bu tadilat yapılması anlamına gelir.

Benzer Gönderiler: