Tesisat 16011 kez görüntülendi

Aç kapa musluğum su akıtıyor ise evde bu işi ben hallederim demeyin. Bunun yerine eğer gerçekten bu işten alıyorsanız uğraşın. Aç kapa musluk artık evlerde daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Kolay kullanım nedeni ile tercih edilen bir tesisat malzemesidir. Bu açıdan kullanım kolaylığı ve estetik görünümüyle herkesin tercihi olmaya başladı. Aç kapa musluklarda diğer musluklar gibi arıza yapabilir. Banyodaki musluk su akıtıyor ise akıtan musluk çok fazla su tüketimine sebep olur. Su akıtan aç kapa musluk tamir yerine en iyi çözüm yenisi ile değişimdir. Musluk kapalıyken sürekli su damlıyor ise musluk göbeği bozulmuştur. Bu durumda da değişimi öneriyoruz.

Aç kapa musluğum su akıtıyor diyorsanız bu tür arızalarda profesyonel destek almanız çok önemlidir. Çünkü aç kapa musluk tamiri diğer musluklara benzemez. Aç kapa musluk su akıtıyor ise aç kapa musluk tamiri için bazı bilgileri gerekir. Sürekli kullandığım batarya akıtıyor  ne yapmalıyım? Tavsiyemiz batarya kartuşun da sorun var ise tamir ettirin. Ancak kartuştan değilde mekanizma bozuldu ise mutlaka yenisi  ile değiştirin.

Aç Kapa Musluğum Su Akıtıyor Ne Yapabilirim? | Bizim Tesisatçımız

Aç Kapa Musluğum Su Akıtıyor Ne Yapabilirim? | Bizim Tesisatçımız

Aç Kapa Musluğum Su Akıtıyor Ne Yapabilirim?

Yukarıda görsellerle de yazımızı desteklemeye çalıştık. Umarım somut olarak kafanızda bu anlamda bir şeyler oluşmuştur. Bu alanda hizmet veren servisimiz aç kapa musluk tamirinde size yardımcı olacaktır. Arızanın ne olduğunu net belirleyip sizlere aç kapa musluk tamiri için veya musluk değişimi için de destek verecektir. Elinizden bu işler geliyorsa, ustalarımızın önerileriyle belki bunu da yapabilirsiniz.

Aç kapa musluğum su akıtıyor, usta çağırmam gerekiyor derseniz servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu şık muslukları yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Lavabonun musluğu su akıtıyor ise ya da aç kapa musluk arızası için tesisat servis hizmetimizi alın. Özetle söyleyeceğimiz musluk gövdeden arıza verdiyse yani mekanizma bozuldu ise yenisi ile değiştirmek daha karlı olacaktır.

Aç Kapa Musluk Kartuş Tamiri

Su akıtan aç kapa muslukları, damlayan musluk tamiri için önce arızanın ana nedeni belirlenmelidir. Batarya dibinden su kaçırıyor ise bu durum batarya çatlağı mı yoksa kartuş arızası mı buna bakılmalıdır. Kartuş bozuk ise kartuş tamir edilir. Burada tamirden kasıt eğer kartuş bozuk ise bunu yenisi ile değiştiririz. Bu sayede yeni batarya musluk almanıza gerek kalmadan bu sorun çözülür.

Bir kartuşu alıp değişmek mi, yoksa bu batarya bozuk yeni batarya alıp değiştirmek mi? Tabi ki kartuşun değişimi ile bu sorun çözülecek ise neden cebimden fazla para çıksın. Musluk bozuldu su sızdırıyor ise önce sorunun kaynağı nedeni belirlenmeli sonra da arıza giderilmelidir. “Aç kapa musluğum su akıtıyor” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: