Pimaş Yıkama 119 kez görüntülendi

Yeşilyurt Pimaş Yıkama servisi ile hem tıkalı gider açılsın hem de boru içi görüntülenip temizlensin. Yeşilyurt su tesisatçısı, Pimaş yıkama cihazı ile yaptığı pimaş içi temizleme uygulaması  ile tıkanıklığa kalıcı olarak son verir. Yeşilyurt tıkanıklık açma pimaş açma ve pimaş temizleme uygulamaları ayrı ayrı makineler ile yapar.

Gider borularında sık sık tıkanıklık sorunu yaşanmasına neden olan kirlenme pimaş yıkama ile giderilmektedir. Bu ve benzeri tesisat sorunlarında Yeşilyurt pimaş yıkama için servisimizden destek alabilirsiniz. Güncel yöntemlerle ve gelişmiş cihazlarla tesisat giderleri hem açılı hem de temizlenir.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama – Pimaş Yıkama Nedir?

Pimaş yıkama makinesi ile yüksek basınçlı su püskürtülerek boru iç yüzeylerinin yıkanmasını pimaş yıkama nedir sorusunun cevabıdır.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Yeşilyurt Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Pis su gider tesisatında kullanılan pimaş borular zamanla atıkların etkisinde kalırlar. Özellikle fazla yağlı atıklar kullanıldığında, boruların içinde yağ tabakası oluşur. Zamanında yağ tabakası temizlenmediği için tıkanıklık sorunu yaşanmaya başlar. Yeşilyurt pimaş yıkama hizmeti veren servisimizden bu hizmeti talep edin.

Pimaş temizlemeyi gerkeli kılan suyun yavaş gitmeye başlaması ve bazen de pompalama yapmanızı gerekli kılan tıkanıklıktır. Sürekli yaşanan tıkanıklık pimaş yıkamayı gerekli kılar.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Deneyimli ustalar tarafından yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı kullanılarak, gider tesisatında biriken kir tabakası temizlenir. 200 barlık basınçla çalışan pimaş yıkama cihazı giderlerin içinde biriken yağ tabakasını çözer. Bu sayede tesisat giderleri temizlenir ve tıkanıklık sorunu çözümlenir.

Pimaş yıkama yapıldıktan sonra giderlere atılan atıklar pürüzlü tutunacakları bir yüzey bulamadıkları için rögara gider. Boru yüzeylerinde kirlilik olmadığı için su akışkanlığı ve debisi yüksek miktarda olur. Bu anlamda da gider borularında da tıkanma riski uzun zaman olmayacaktır. Eğer pimaş temizleme sonrası da belli periyotlarla pimaş bakımları yapılır ise tıkanıklık riski iyice düşecektir.

Yeşilyurt pimaş yıkama hizmeti veren firmalar arasından seçiminizi yaparken hangi yöntemi kullandığını, pimaş yıkama cihazının olup olmadığını ve gider borularını nasıl yıkayacaklarını sorgulamalısınız. Tesisat giderlerinin daha uzun süre işlev görmesi ve tıkanmaya maruz kalmaması için en iyi şekilde pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Pimaş yıkama nasıl yapılır için umarım gerekli bilgilendirmeyi yapabilmişizdir.

Benzer Gönderiler: