Pimaş Yıkama 464 kez görüntülendi

Yeşilyurt Pimaş Yıkama servisi ile hem tıkalı gideri açarız hem de boru içini görüntüleyip temizleriz. Yeşilyurt su tesisatçısı ustaları, pimaş yıkama cihazı ile pimaş içi temizlemesi yapıp tıkanıklığa son verir. Yeşilyurt tıkanıklık açma pimaş açma ve pimaş temizleme uygulamalarını ayrı ayrı makineler ile yaparız.

Gider borularında sık sık tıkanıklık sorunu yaşanmasına neden olan kirlenmeyi pimaş yıkama ile gideririz. Bu ve benzeri tesisat sorunlarında Yeşilyurt pimaş yıkama servisimizden destek alabilirsiniz. Güncel yöntemlerle ve gelişmiş cihazlarla tesisat giderlerini hem açarız hem de temizleriz.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama – Pimaş Yıkama Nedir?

Pimaş yıkama makinesi ile yüksek basınçlı su püskürtülerek boru iç yüzeylerinin yıkanmasıdır.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Yeşilyurt Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Pis su gider tesisatında kullanılan pimaş borular zamanla atıkların etkisinde kalır. Özellikle fazla yağlı atıklar kullanıldığında, boruların içinde yağ tabakası oluşur. Tıkanıklık sorunu zamanında yağ tabakası temizlenmediği için yaşanmaya başlar. Bu hizmeti, yeşilyurt pimaş yıkama hizmeti veren servisimizden  talep edin.

Pimaş temizlemeyi gerekli kılan suyun yavaş gitmeye başlaması ve geri taşmasıdır. Sürekli yaşanan tıkanıklık pimaş yıkamayı gerekli kılar.

Yeşilyurt Pimaş Yıkama Gider Temizlemeyi Nasıl Yapar?

Deneyimli ustalarımız yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı kullanır. Gider tesisatında biriken kir tabakasını temizleriz. 200 barlık basınçla çalışan pimaş yıkama cihazı ile giderlerin içinde biriken yağ tabakasını çözerek temizleriz. Bu sayede tesisat giderleri temizlenir ve tıkanıklık sorunu çözümlenir.

Pimaş yıkamayı yaptıktan sonra giderlere atılan atıklar, pürüzlü tutunacakları bir yüzey bulamadıkları için rögara gider. Boru yüzeylerinde kirlilik olmadığı için su akışkanlığı ve debisi yüksek miktarda olur. Bu anlamda da gider borularında da tıkanma riski uzun zaman olmaz. Eğer pimaş temizleme sonrası da belli periyotlarla pimaş bakımlarını yaptırırsanız  tıkanıklık riski iyice düşecektir.

Yeşilyurt pimaş yıkama hizmeti veren firmalar arasından seçiminizi yaparken hangi yöntemi kullandığını sorun. Pimaş yıkama cihazının olup olmadığını ve gider borularını nasıl yıkayacaklarını sorgulamalısınız. Tesisat giderlerinin daha uzun süre işlev görmesi ve tıkanmaya maruz kalmaması için en iyi şekilde pimaş yıkama işlemini yapıyoruz. Pimaş yıkama nasıl yapılır için umarım gerekli bilgilendirmeyi yapabilmişizdir.

Benzer Gönderiler: