Su Kaçağı 361 kez görüntülendi

Su sızıntısının tespiti kırmadan dökmeden profesyonel cihazlarla ve tecrübeli ustalarla yapılır. Cihaz ve usta iklisinin olması her açıdan fayda sağlar. Zemin altına olan borularda su sızıntısı olduğunda çıplak gözle görülemez. Su kaçağını, ya kırıp bulmalısınız ya da profesyonel cihazlarla kırmadan bulmalısınız. Seçimi iyi yaparak, doğru tesisatçı ile çalışmak size tadilat yapmadan su kaçağının giderilmesini sağlar.

Su basıncı ile su kaçak tespiti, su sızıntılarını tespit etmek zordur. Su tesisatında oluşan su sızıntısı, atık su kaçağı tespiti ve su sızıntısı tespiti ve tamiri teknolojik imkanlarla yapılabilir. Zemin altında kalan borulardaki su sızıntısı için cihazla tespiti yapıyoruz.

Bizim tesisatçımız kırmadan cihazla su sızıntı tespiti servisi, su sızıntısının tespiti için cihazlar kullanır. En küçük su sızıntı tespiti bile teknolojik su kaçak tespit cihazları ile tam yer tespiti yapılır.

Su Sızıntısının Tespiti Nasıl Yapılır?

Tesisttaki su sızıntısının tespitini deneyimli ustalarımızla cihazla buluyoruz. Bu yöntemle su sızıntısı tespiti yapılırsa, fayansları kırmadan su sızıntısının yeri bulunur. Su sızıntı tespiti yapan ustalarımız akustik dinleme cihazı ve kamera kullanarak hizmet verir. Bunlarla evde kırmadan su sızıntı tespitini yaparız.  Sızıntının olduğu yeri tam olarak tespit ettikten sonra, ustalarımız tamiratıda yapar. Su sızıntısı temiz su borularında ya da pis su giderlerinde olabilir. Bunların her birini tespit ederken farklı cihazlar ve yöntemler kullanırız. Bu yüzden su sızıntı tespiti konusunda deneyimli bir tesisatçınız olmalıdır.

Su sızıntısı bir anda evinizi etkisi altına alabilir. Bir bakarsınız duvarların sıvalarında kabarma olur, nemlenme ve ıslaklık oluşur. Evdeki kokularda canınızı sıkar. Küf kokusu denilen rutubet etkisini gösterir. Bu yüzden su sızıntısı olduğunda, cihazla su sızıntısı tespiti yapacak olan ustaları çağırmalısınız. Bu konuda servisimizden yardım alabilirsiniz. Su sızıntısı tespiti sırasında cihaz kullanıldığı için, evde hasar oluşmaz. Su sızıntısı tespiti nasıl yapılır için en doğru çözüm cihazla olduğu bir hakikattir.

Su Sızıntısının Tespiti | Bizim Tesisatçımız

Su Sızıntısının Tespiti | Bizim Tesisatçımız

Su Sızıntısının Tespiti Cihaz Olmadan Mümkün müdür?

Deneyimli tesisatçı da tek başına su sızıntısının olduğu yeri bulamayabilir. Çünkü, sızıntının olduğu yer zemin altında kaldığı için bulmak olanaksız olur. Ancak tecrübeli tesisatçı cihaz ile bu tespiti tapacak olursa sonuç olumlu olacaktır. Bu durum genelde gözden kaçmakta ve iyi bir tesisatçı su kaçağını bulur algısı hala canlılığını korumaktadır.

Tesisatçı çok iyi olabilir ancak cihaz olmadan zemin altında kalan borunun neresinde arıza olduğunu öngörü ile bulabilir. Buda kırma dökmeyi beraberinde getirecektir. İşin özeti cihaz olmadan zemin altında kalan tesisat borusundaki arızayı bulma mümkün değildir. Cihaz olmadan su kaçağını kurma dökme olmadan bulurum diyen tesisatçıya inanmak çok mantıklı olmayacaktır. En uygun fiyatlarla ve tadilat gerekmeden su kaçağı tespiti ve tamiri için cihazlar mutlaka olmalıdır. Su sızıntısının tespiti başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: