Su Kaçağı 614 kez görüntülendi

Yeşilköy su kaçağı tespiti ustaları su kaçak tespitini cihazla, kırma dökme olmadan bulur.  Duvarlarınızda nemlenme oluyorsa, yer yer sıvaların kabardığını görüyorsanız tesisatınızda su kaçağı olabilir. Su kaçaklarının yaşanması canınızı sıkabilir, Yeşilköy su kaçağı tespit ustaları akustik su kaçağı bulma cihazı ile su kaçak tespiti işinde ehildir. Su kaçağı ve su sızıntısı evde istenmeyen sorunlara neden olur.

Su kaçağı tespiti geciktikçe su kaçağının neden olduğu hasarları da artar. Evinizde başka tadilatlar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle yeni yöntemleri kullanan, cihazları olan, ustaları bu işin ehli olan bir tesisatçıdan hizmet almalısınız. Yeşilköy su kaçağı bulma servisini tesisatla ilgili sorular için arayabilir, su tesisatı arızalarında kırmadan cihazla noktasal tespit servis hizmeti ile yanınızdadır.

Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti Uzmanı

Yeşilköy su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızdan profesyonel yöntemlerle su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Yeşilköy su tesisatçısı, cihazlarla kırmadan su kaçağı bulan ustalarımızla hizmetinizdedir. Evinizde su kaçağı olduğunu düşündüren etkiler varsa, servisimizi aramakta, ustalarımızı çağırmakta gecikmeyin. Cihazla su kaçağı tespiti yaparak, evinizde konforlu bir çalışma olanağı sağlar. Elimizde olan su kaçak tespit cihazları ve tecrübeli ustalar ile  su kaçağı olan boruyu tespit ederiz. Bunun tamir edilmesi de oldukça kolay olur. Noktasal tespit yapıldığı için ustalarımız boruyu hemen tamir eder. Bakırköy Yeşilköy su kaçağı tespiti uzmanı ile su kaçağı garantili bulunup tamir edilmektedir.

Su kaçak tespiti için ayrı ayrı cihazlar bulundururuz. Temiz su tesisatı için akustik dinleme cihazı, pis su tesisatı için kamera ile tespit yaparız. Su kaçak tespiti için ayrıca kamera ile görüntülediğimiz pis su borusundaki arızanın zemin üzerinden nereye denk geldiğini de dedektörle tespit ederiz.

Yeşilköy Su Kaçağı | Bizim Tesisatçımız

Yeşilköy Su Kaçağı | Bizim Tesisatçımız

Su kaçağı nedeniyle komşularınızla bile aranız bozulabilir. Sizin evinizdeki su kaçağı yüzünden komşunuzda mağdur olabilir. Komşunuzun evinde de duvarlar, tavan zarar görebilir. Sıva kabarmaları, rutubet etkileri görülebilir. Yeşilköy su kaçağı tespiti şirketi sizlere bu zararlar oluşmadan yardımcı olabilir.

 Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Onarımı

Su tesisatında kaçak var ise bu akustik dinleme cihazı ile noktasal bulunduğu için tamiratı yapacağımız yer bellidir. Tamiratın yapılacağı yer açılıp, arızanın olduğu yerden boru kesilerek buraya ek yapılır. Eğer tesisat demir boru çıkar ise tamirat biraz daha fazla uğraştırır. Demir boru tamiri plastik boru tamirine göre daha maliyetlidir. Eğer pis su borularında kamera ile kırık, çökme var ise bu defa arızanın olduğu yer kesilip tamir edilmez. Arızalı boru tamamen değişmelidir. Pis su tesisiat borusunda conta kayması var ise bu durumda conta değiştirilir ki bu durumda da contayı değişmek için  kırma dökme yapılmak zorundadır.

Yeşilköy su kaçağı onarımı için tadilat gerektirecek durumla karşılaşmazsınız. Su tesisatçısı, güvenilir su kaçağı bulma servisi en ideal çözüm ile su kaçak tamirini yapar. Yeşilköy kameralı su kaçağı bulma servisi İstanbul geneli tesisat hizmetini profesyonelce sunar.

Benzer Gönderiler: