Tesisat 537 kez görüntülendi

Pis su kaçağı bulma, pis su yani kullanım suyunun gittiği pimaş borularında oluşan su kaçağının bulunmasıdır. Piamş içi kamera ile görüntülenerek su kaçağını bulduğumuz uygulamadır. Profesyonel cihazlar ve uzman ustalar ile bu uygulama yapılırken etrafa zarar verilmez. Atık su gider borusunda su kaçağı tespiti yani kirli su giderlerinde oluşan su kaçağı için kamera gereklidir. Temiz su tesisatında oluşan su kaçağı için ise akustik cihaz gereklidir.

Atık su gider borusunda , pis su kaçağı tespitini pis su boru görüntüleme kameraları ile yapıyoruz. Kameralı pis su tespit ve onarım süreci sizi yormaz ve sizin günlük yaşantınızı da sekteye uğratmaz. Alt kata damlayan su sürekli akıyor ise muhtemelen temiz su tesisatında kaçak vardır. Pis su kaçak tespiti için gider tesisat borusunu görüntüler pis su kaçağı bulma işini yaparız. Pis su kaçak tespiti sonrası pimaş su kaçağı tamirini de yaparız.

Kamera ile Pis Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Tesisat kaçağının her türlüsü sizlerin strese girmesine neden olur. Temiz su kaçağı olsun, pis su kaçağı olsun her biri sıkıntı yaşamanız için yeterlidir. Ancak su kaçağı bulma yöntemlerinin geliştirilmesiyle bu sorunları yaşamadan su kaçağından kurtulabilirsiniz. Pis su kaçağı bulma için ustalarımız kameralı yöntemi kullanırlar. Kamera ile pis su kaçağı bulma hizmeti almak için servisimize ulaşmanız yeterli olur. Kırmadan evinize bir zarar vermeden pis su giderlerindeki kaçağı tespit ederiz. Kamera ile pis su giderlerinin içini bilgisayar üzerinden görüntüleriz. Su sızıntısının nerede olduğunu dedektör ile  tespit ederiz.

  • Pis su kaçak tespiti yapılacak ise mutlaka kamera ve dedektör kullanırız. Sadece kamera var ise görüntüleme yapılır ancak zemin üzerinden arızanın nereye denk geldiği belirlenemez. Dedektörde olur ise kamera ile görüntü aldığımız arızalı yeri zemin üzerinden bölgesel tespit ederiz.
  • Sadece cihazların olması da yeterli olmaz. En önemlisi de bu cihazları profesyonel bir şekilde kullanabilecek usta lazımdır.

Pis su kaçağı bulma her zaman kolay olmayabilir. Bu tür tesisat kaçaklarında ustalarımız kameralı cihaz kullanır. Bu nedenle kameralı su kaçağı bulma hizmeti veren bir tesisatçı çağırmanızı tavsiye ederiz. Bu yöntemle pis su kaçağını bulmak kolay olur. Bu yüzden tesisatçınızı seçerken buna dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda ustalarının bu alanda tecrübesine de önem vermelisiniz. Hatasız bir şekilde pis su kaçağı bulma işlemi ancak böyle yapılabilir.

Pis Su Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Pis Su Kaçağı Bulma | Bizim Tesisatçımız

Yukarıda video ve resimlerle desteklediğimiz yazımızda vurguladığımız nokta şudur. Kamera olmadan pis su tesisatı olan giderlerde kaçağın bulunmasının zordur.  Kamera ile pimaş içi görüntüleme yaparız. Kamera ile çatlak mı var, kırık mı var, çökmemi var bu durumu net görürüz.. Kameradan alınan görüntü ile arızanın tam olarak yeri ve nedenini buluruz.

Atık su gider borusunda su kaçağı tespiti ücretleri

Pis su kaçağı bulma ücreti diye ayırım yapmak aslında çok da doğru değildir. Çünkü, su kaçağına gittiğimizde hem temiz su hem de pis su tesisatını kontrol ederiz. Su kaçağı var ise temiz su tesisatı kaçak tespiti için ayrı ücret, pis su tesisatı kaçağı için ayrı ücret almayız. Su kaçak tespit ücreti bir dairede  1000 TL olup hem temiz su tesisatını hem de pis su tesisatını kontrol ederiz.

Pis su kamerası ile pimaş boru içi görüntüleme yaparız. Su kaçağı tespiti ve onarımını profesyonel uygulamalar ile yaparız. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti fiyatları her zaman daha uygun olmuştur. Pis su kaçağı bulma başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: