Tıkanıklık Açma 533 kez görüntülendi

Sitelerde tıkanıklık açma  kırmadan robotla tıkanıklık açma yapılarak ortaya çıkacak yeni sorunların önüne geçilmiş olunur. Sitelerde oturanlar, giderlerin tıkanmasından hayli mağdur olmakta ve  sorunun çözülmesinin uzaması durumunda can sıkıcı durumlar ortaya çıkmaktadır. Alt katta, üst katta, yan dairede oturanların giderleri tıkanıklık yaşanması sadece tıkanıklığın yaşandığı gider değil, o hatta bağlı diğer giderlerde bundan etkilenecektir.

 Tıkanıklık ivedi çözüme kavuşturulmadığı takdirde evde su sızıntıları, pis kokular eksik olmayacaktır. Genel giderleri etkileyen tıkanıklık sorunları yüzünden herkes mağdur olabilir. Sitelerde tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız, tıkanıklığın cihazla açılmasını sağlayarak sizlere yardımcı olur.

Sitelerde Tıkanıklık Açma | Bizim Tesisatçımız

Sitelerde Tıkanıklık Açma | Bizim Tesisatçımız

Sitelerde Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tıkanıklığın zamanı ve süresi olmaz desek yanlış olmaz. Her zaman beklenmeyen bir anda gidere atılana bir yabancı cisim kaynaklı veya farklı bir nedene bağlı olarak giderler tıkanabilir. Örnek, üst kat komşunuz tuvalete bir bez kaçırabilir, evin afacanı oyuncağını klozete atabilir. Hiç hesapta olmayan tesisat arızalarının anlık oluşumu sizi çaresiz bırakmamalıdır. Bu gibi durumların ortaya çıkması ile berabere size anında yardımcı olabilecek, Sitelerde tıkanıklık açma hizmetini sunan bir tesisatçı olmalıdır. Tıkanıklık illaki sizin dairenizde olduğunda olumsuz etkilenmezsiniz, yan dairede oturan komşunuzda tıkanıklık olursa, sizin evinize sızmalar olabilir. Bu nedenle profesyonel bir tesisatçı  desteği almanız gerekir.

  • Tıkanıklık makine ile kırmadan açılır.
  • Tıkanıklık açılırken kırma dökme olmaz, etraf kirlenmez.
  • Tıkanan giderin durumuna göre tıkanıklık robotunu yay uzunluğu ve kalınlığı ayarlanır.
  • Tıkanıklık nedeni sert bir cisim ise rögara itilir, bez tarzı bir şey ise tıkanıklık yayına sarılıp giderden çıkartılır.

Sitelerde tıkanıklık açma hizmeti almak için firmamızın iletişim bilgilerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz cihazla tıkanıklığı açarken, etrafa zarar vermeden konforlu bir şekilde açar. Rögar tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, banyo ve tuvalet tıkanıklığı gibi her türden gider tıkanıklığında yardımcı olur, tıkanıklığı açarız.

Evinizde lavabo bile tıkansa bunu ihmal etmemelisiniz. Kanalizasyon açma kanal logar açma, sitelerde tuvalet lavabo açma, tıkanıklık açma servisi ile daha hızlıdır. Sitelerde tesisatçı firmamız tıkanıklık açma İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma ve kameralı su kaçağı tespiti yapan servistir. Sitelerde robotla tıkanıklık açan tesisatçınızı hemen arayın. Tıkanıklığı kalıcı şekilde açalım.

Sitelerde Tıkanıklık Açma Fiyatları

Sitelerde tıkalı gider açma servisi, tıkanan gider türüne göre fiyatlama yapılır. Otopark gideri yani ana hat tıkandı ise fiyat farklı. dairede mutfak tıkandı ise fiyat farklı olur. Burada temelde şunu fiyat olarak ifade edebilirim. Bir dairede oluşan tıkanıklığın açılması 150 TL’den başlar. Tıkanıklık çeşidine göre karşılıklı fiyat netleştirilebilir.

Siteler tıkanıklık açma servisi, pimaş tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı robotla uygun fiyatlarla kırmadan açılır. Su kaçağı tespiti, pimaş yıkama ve petek temizliği hizmetlerini profesyonel cihazlarla verir. Siteler kanal açma firması, kırmadan tıkanıklık açma lavabo tıkanıklığı açma hizmetini uygun fiyatlarla sunar.

Benzer Gönderiler: