Tesisat 242 kez görüntülendi

Avcılar tesisatçı – Uzman tesisatçılar ile su tesisatı arızalarını cihazla kısa sürede çözüyoruz

Avcılar tesisatçı olarak bu semtte uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Tesisat arızalarında, tesisattaki montaj işlerinde, yenileme ihtiyacınızda size tecrübeli ustalarımızla yardımcı oluruz. Tesisat zemin altında kaldığından sonradan bir arıza olup olmayacağı önem teşkil eder. Herkes tesisatını arıza oluşmadan sağlıklı olarak kullanmak ister. Olası bir arızada isabetli hemen müdahale yapılması oluşacak zararı minimize eder.

Avcılar tesisatçı olarak tamir ve bakım işlerinizde modern alet ve cihazlarla hizmet veriyoruz. Her türlü musluk modeli arızasında, klozet sifonu arızasında, lavabo sifonu arızasında, vana arızasında ustaya ihtiyacınız olduğu her anda yanınızdayız. Avcılarda tesisat ustası için hemen arayın.

Avcılar tesisatçı

Aç kapa musluk tamiri için ustaya ihtiyacınız olursa, Avcılar tesisatçısı olarak usta gönderelim. Aç kapa musluk kartuşu arızası varsa hemen değişimi yapalım. Klozet musluğu arıza yaptıysa hemen yenisiyle değiştirelim. Rezervuar çalışmıyorsa, sifon çekmiyorsa sıkıntı yaşamayın, Avcılar tesisatçı ustası size yardımcı olacaktır. Vana bozulduysa, musluktan su sızıntısı oluyorsa, banyo süzgeci sorun çıkardıysa hemen tamirini yapalım.

Avcılarda tesisatçı arayanlar iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilir, danışmak istediğiniz bir tesisat sorununuzda varsa arayabilirsiniz. Tesisatınızın yıllık bakımlarını da yapar gerekiyorsa kaliteli malzemelerle tesisatınızı yenileriz. Bütün bu hizmetlerin yanında su tesisatında oluşacak su kaçağını kırmadan cihazla tespit ediyoruz. Gider pimaş tesisatında tıkanıklık oluşur ise robotla etrafa zarar vermeden tıkanıklığı açıyoruz.