Doğalgaz 390 kez görüntülendi

İgdaş yetkili firma, İgdaş resmi sitesinde ismi olan ve yetki numarası bulunan mekanik tesisat firmasıdır. İgdaş’tan yetki belgesi almış doğalgaz firmaları, ile görüşüp proje ve tesisat için bilgi alabilirsiniz. Avrupa yakası İgdaş yetkili firmalarda İgdaş resmi sitesinde yer alır. Eğer doğalgaz tesisatı yaptıracaksanız yetkili firmalar dışındaki firmalardan yardım almayınız. Zira proje çizim onaylatma yetkisi olmayan bu kişiler resmi gaz açılışını başka firmalara yaptırırlar. Bu açıdan hizmet süresi uzayabilir, bu da sizlerin mağdur olması anlamına gelir.

İgdaş Yetkili Firma Doğalgaz Firması

İstanbul’da İgdaş yetkili firma aradığınızda bulduğunuz firma yetkili ise hizmet alabilirsiniz.  Firmamızda bu anlamda size yardımcı olabilecek firmalar arasındadır. Doğalgaz tesisatı çekilmesi için, gazın açılması için mutlaka yetki belgeli bir firmaya ihtiyacınız olur. İgdaş tarafından verilen bu yetki belgesi firmamızda bulunmaktadır. Doğalgaz tesisatını döşeyen, aynı zamanda gazı açan firmada yetki belgesi olmazsa olmaz., Bunun son derece tehlikeli olacağını ve yasal olarak ta uygunsuz olduğunu unutmamalısınız. Doğalgaz tesisatı kuracak olan bir firmanın mutlaka İgdaş yetkili firma olması gerekiyor. Böyle bir uygulamanın neden yapıldığını da merak edebilirsiniz. Bu uygulama tamamen sizlerin güvenliği için yapılmaktadır. Çünkü doğalgazın kullanımı için her türlü önlem alınmalı ve bilinçsiz kişi ve firmalar tarafından bu hizmet verilmemelidir.

igdaş Yetkili Firma | Bizim Tesisatçımız

igdaş Yetkili Firma | Bizim Tesisatçımız

İgdaş yetkili firma olabilmek için bazı koşulların yerine getirilmesi gerekir. Bir firma yetki belgesi almak istiyorsa, bunlara uymak zorundadır. Gereken hazırlıkları yaparak İgdaş başvurusu yapmalı ve hizmetlerine yetki belgesiyle devam etmelidir. Bu ekonomik ve kolaylık sağlayan ısınma sisteminin tehlike arz etmemesi içindir. Sizlerde doğalgaz tesisatı kurdurmak ve gaz açılmasını sağlamak için İgdaş yetkili firma ile çalışmalısınız.

Gaz dağıtım şirketi yetkili firmasının yetki belgesi ve yetki numarası vardır. Bu numaradan da teyit edebilir direkt İgdaş’ı arayıp firmanın yetkili olup olmadığı teyit edilebilir.

İgdaş Yetkili Firma Olmak İçin Ne Yapmak Gereklidir?

Gaz dağıtım şirketinin şartnamesinde belli olan uygunlukları yerine getirmeden bu yetki alınamaz. Öncelikle bir firmanız olmalıdır. Sonra bu firmada kayıtlı makine mühendisiniz olmalı ve yetkili kaynakçı ustası olmalıdır. Birde mekanik tesisatçınız olur ise istenilen evraklara İgdaş’a başvuruda bulunabilirsiniz. Yetkiyi aldıktan sonra sizlere bir panel verilmekte ve proje ve gaz açılışlarını buradan “on line” takip edebilmektesiniz.

Benzer Gönderiler: