Pimaş Yıkama 227 kez görüntülendi

Esenkent pimaş yıkama işlemi yapan bir tesisatçı arayışınız varsa servisimizden destek alabilirsiniz. Yoğun şekilde yağlı atıklara maruz kalan pis su gider boru tesisatının periyodik olarak bakım yapılması gerekir. Bakım sırasında pimaş yıkama yapılması tıkanıklık sorunundan korunmanızı sağlayacaktır.

Esenkent tıkanıklık açma, Esenkent su tesisatçısı olarak tıkanıklık olduğunda yapılması ve yapılmaması gerekenleri gayet iyi biliyoruz. Ancak siz evde tıkanıklık olduğunda aslında sonu hiçte belli olmayacak bir çok şey yaparsınız. Çünkü, tıkanıklığın bir an önce açılmasını istersiniz.

Bahçeşehir Esenkent Tesisatçı servisi olarak tıkanıklık olduğunda önce robotla tıkanmış gideri açarız. Ardından da kamera ile pimaş içini görüntüleyerek pimaş içinde aşırı yağlanma veya kirlenme olup olmadığına bakarız. Eğer aşırı yağlanma var ise pimaş yıkama cihazı ile pimaş içlerini yüksek basınç üreten pimaş yıkama cihazı ile yıkayarak temizleriz. Bu sayede sık sık  tıkanıklık yaşanma riskini de ortadan kaldırırız.

Esenkent Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Esenkent Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Esenkent Pimaş Yıkama Tesisat Temizleme

Esenkent pimaş açma, Esenkent pimaş yıkama tesisat temizleme servisi olarak, pis su gider tesisat yıkama işini cihazla yapıyoruz. Yüksek basınç üreten bu cihaz ile pimaş yüzeylerinde oluşan yapışkan yapıyı tamamen temizliyoruz. Pimaş yıkama tesisat temizleme denince aklınıza temiz su tesisatı gelmemelidir. Atık suyun rögara gittiği tesisat pis su pimaş tesisatı olup musluktan akan suda temiz su tesisatıdır.

Sıkça gider boru tesisatında tıkanıklık sorunu ile karşılaşanlar Esenkent pimaş yıkama hizmeti almalıdır. Zamanla gider boru tesisatında biriken yağ kalıntıları boru çaplarında daralmaya neden olmaktadır. Boru çapı daraldıkça suyun bile zor gittiği gözlenir. Zamanında gider tesisatına bakım yaptırmak bu sorunu yaşamanıza engel olacaktır. Yüksek basınçlı pimaş yıkama cihazı yardımıyla boruların içi yıkanır. Borularda atıklar biriktiyse tıkanıklık açma cihazı ile rögara gönderilir. Tüm işlemler bittiğinde ustalar borulara zararı olmayacak bir kimyasal kullanarak pimaş boruları temizleyebilir.

Esenkent Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Esenkent pimaş yıkama hizmeti veren firmaları internet üzerinden,rahatlıkla öğrenilebilir. Giderek yaygınlaşan pimaş yıkama işlemi kirlenmeyi ortadan kaldırır. Pis su tesisat giderlerinin daha uzun ömürlü olmasına da yardımcı olur. Pimaş gider yıkama hizmeti veren firmalar bu işi profesyonel cihazlarla yapmakta olup kalıcı çözümü de size sunmuş olurlar.

Benzer Gönderiler: