Pimaş Yıkama 194 kez görüntülendi

Güneşli Pimaş Yıkama, tıkalı pimaş açma pimaş yıkama konusunda Güneşli tesisatçı servis profesyonel uygulamalar ile zemin altında kalan boru tıkanıklığını açar.

Güneşli pimaş açma pimaş görüntüleme uygulamaları ile tıkanıklık açıldıktan sonra da pimaş içi net görüntülenerek kafada soru işaretinin kalmasına yer bırakmaz. Güneşli kırmadan cihazla pimaş açma işi elektronik cihazlar sayesinde en doğru sonuca ulaşılır.

Pimaş yıkama giderlerde biriken kirlerin, atıkların oluşturduğu katmanların temizlenmesi için yapılmaktadır. Özellikle yağ kalıntıları gider borularının çaplarını daraltmakta ve tıkanıklığın başlıca nedeni olarak görülmektedir. Güneşli pimaş yıkama işlemi yapan servisimiz yüksek basınçlı cihaz kullanarak pimaş içlerini tam olarak temizlemektedir.

Güneşli Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Güneşli Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Güneşli Pimaş Yıkama Güneşli Pimaş Açma Pimaş Görüntüleme

Robotla tıkalı boru açma hizmetinin yanında kamera ile boru içini görüntüleyerek son durumun görülmesini sağlarız. Pis su gider tesisatı her türlü atığa maruz kalmaktadır. Özellikle yağlı atıkların yoğun kullanıldığı mutfak giderinde belirli zamanlarda pimaş yıkama yapılması zaruri olmaktadır. Güneşli pimaş yıkama hizmeti almak isteyenler her zaman servisimize danışabilirler. Özellikle suyun bile zor gittiği pis su giderlerindeki sorun, gider borularının kirlenmesidir. Bunun tespit edilmesi ve sorunun giderilmesi için profesyonel yardım alınmalıdır.

Pimaş içlerinin aşırı yağlanması durumunda gidere atılan her atık durumu kötüleştirir. Her atık kirli tabakaya tutunarak zamanla suyun gitmemesine kadar durumu kötüye götürür. Hal böyle iken pis su borularından atık su ilerlemez ve giderden geri taşar. Taşma sonrası etraf kirlenir ve pis kokular etrafa yayılır. Bu durumda pis su gideri kullanılamaz ve evdeki düzeniniz bozulur. Bu durumda önce tıkalı gider açılmalı ve sonrada pimaş yıkama yapılmalıdır.

Güneşli Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Sadece yoğun yağ kullanılan gider borularında değil uzun süre kullanılmayan gider borularında da periyodik olarak bakım amaçlı pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Etiler pimaş yıkama hizmeti veren firmalar hem basınçlı cihaz kullanarak hem de tıkanıklık açma cihazını kullanarak hizmet vermektedir. Ekiplerimiz de son derece deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Sorunsuz şekilde kısa sürede pimaş borular yıkanmaktadır. Pimaş yıkama alanında hizmet sunan tesisatçı firmaları arayarak tıkanıklığın açılmasını talep edin. Profesyonel cihazlarla ve pratik uygulamalar ile sizlere yardımcı olacaklardır.

Benzer Gönderiler: