Pimaş Yıkama 245 kez görüntülendi

Florya Pimaş Yıkama servisi bu işi pimaş yıkama cihazı, tıkanıklık açma robotu ve boru içi görüntüleme kamerası ile yapar.  Florya tıkanıklık açma ve kırmadan tıkalı pimaş açma uygulamasında sırayı takip ederiz. Öncelikle  tıkanıklığı açarız sonra da pimaş yıkama işlemini yaparız.

Pis su giderlerinin zamanla kirlenmesi ve kirlenmeye bağlı tıkanması kaçınılmazdır. Özellikle yağlı atıkların yoğun kullanıldığı gider boruları kirlendiğinden dolayı tıkanıklık sorunu yaşanır. Bunu önlemek amacıyla Florya pimaş yıkama servisimizden destek alabilirsiniz. Kirlenmiş pimaş boruları basınçlı cihazla titizlikle yıkayarak ve temizleriz. Pimaş yıkama işlemini yapacak usta için pimaş gider yıkama makinesi olmazsa olmazdır.

Buna ek olarak gider borusunda tıkanıklık var ise tıkanıklığın açılması gereklidir. Bunun içinde tıkanıklık açma robotu olmalıdır. Pimaş yıkama sonrası da kamera ile pimaş içi görüntülenmelidir. Kamera ile pimaş içi görüntülenmediği takdirde kafada soru işareti kalabilir. Bu duruma mahla vermemek adına kamera bulundurulmalı ve boru içi görüntüleme de yapılmalıdır.

 Florya Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Florya Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Florya Pimaş Yıkama Florya Pimaş Nasıl Yıkanır?

Pimaş yıkama nasıl yapılır, neden yapılır, bu merak edilen bir konudur. Florya pimaş yıkama hizmeti için firmamıza danışabilir, bunun hakkında uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ekiplerimiz kirlenen pimaşları yüksek basınçlı cihazla yıkamakta, işlem sırasında tıkanıklık açma cihazı da kullanmaktadır. Bu şekilde pimaş boruların içindeki yağ kalıntıları temizledikleri gibi atıkları da rögara gönderirler.

Biraz detaylandıracak olursak pimaş yıkama cihazının ürettiği yüksek basınç ile boru iç yüzeylerine 360 derece ile yıkama sağlanır. Bu pimaş yıkama cihazının basınca dayalı hortum ucuna takılı aparat ile sağlanır. Bu sayede boru yüzeylerine yapışan katman halini alan kirli tabaka temizlenir.

Florya pimaş nasıl yıkanır hususu için yukarıda bahsettiğimiz yıkama şekli umarım bilgi edinmeniz için yeterli olmuştur. Bakırköy Florya pimaş boru açma, pimaş yıkama ve kamera ile pimaş içi görüntüleme tek elden uygun fiyatla hizmetinize sunulmuştur.

Florya Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Bakırköy florya su tesisatçısı bu alanda teknolojik profesyonel cihazlarla pimaş yıkama yapar. Florya pimaş yıkama hizmeti veren firmalar deneyimli ekipleriyle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Gider boruları sık sık tıkanıyorsa, sular dahi borulardan gitmiyorsa tıkanıklık başlamıştır. Bu durumda tıkanıklığın kirlenmeden dolayı olduğu belirlenirse pimaş yıkama için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pimaş yıkama cihazı ile gider tesisatınız uzmanlarımız tarafından itinalı bir şekilde temizlenmektedir. Florya su tesisatçısı ile garantili tesisat işleri hizmetlerinden yararlanmak için arayınız.

Benzer Gönderiler: