Su Kaçağı 246 kez görüntülendi

Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı, hem temiz su tesisatında oluşan su sızıntısına bakar hem de pis su tesisatında oluşan su sızıntısına bakar. Su sızıntısı tesisatınızda varsa su sızıntısını kontrol eden tesisatçı size profesyonel cihazlarla yardımcı olmalıdır. Özellikle duvarlarınızda ıslaklık oluyorsa, sıvalarda kabarma varsa tesisatınızda su sızıntısı olabilir.

Profesyonel su kaçağı tespiti, su kaçağını tespit eden cihazlar ile yapıldığında kırma dökme olmaz. Tesisat kaçak kontrolü su kaçağı bulma servisi su sızıntısı bulma,kamerayla su kaçağı bulma işini profesyonel yöntemlerle yapar.  Su kaçağını cihazla kontrol eden tesisatçı, su sızıntısı tespiti ve su kaçağı tespiti ve tamiri işine garanti verir.

Yapmanız gereken vakit kaybetmeden servisimizi aramak ve su sızıntısının olduğu yeri tespit ettirmektir. Tesisatta su kaçağı var ise belirlemek için, profesyonel cihazlarla su sızıntısını kontrolü ve  kameralı su tesisat kaçak kontrol yapılmalıdır. Su tesisat kaçağı ve su sızıntısını cihazla kontrol eden tesisatçı tarafından tüm tesisat kontrol edilir.

Cihazla su sızıntısını kontrol eden tesisatçı ile profesyonel su kaçağı tespiti

Tesisat içinde suyun gezindiği borularda delinme, çatlama, yarılma gibi durumlar dış etkenlere bağlı oluşabilir. Bu nedenle her zaman su sızıntısı gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Tesisattaki su hattı boyunca her yerde su sızıntısı olabilir. Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere cihazla su sızıntısı bulma hizmeti veriyoruz. Noktasal olarak sızıntının yerini tespit ediyor ve tamir ediyoruz. Su sızıntısı duvarları kabartmadan, rutubete neden olmadan, su sarfiyatınızı arttırmadan sizde önleminizi almalısınız. Su sızıntısı tespiti yaptırmalı ve tesisatınızı bakımdan geçirmelisiniz. Su kaçak tespiti için çok geciktiğiniz takdirde ortaya çıkacak zarar hem sizi hem de komşunuzu mağdur edebilir. Mağduriyetlerin önüne su kaçağını ivedi tespit ettirmek ile geçebilirsiniz.

Su Sızıntısını Kontrol Eden Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Su Sızıntısını Kontrol Eden Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Tesisatta oluşan kaçakların bulunup tamir edilme süreci bu zamana kadar zahmetli olmuştur bu duruma bir çoğumuz şahit olmuşuzdur. Bu zamana dek korkulu rüya haline gelen su sızıntısı artık cihazla tam yer tespiti yapılarak tamir için küçük bir yer açılıp kısa sürede arıza tamamen giderilir.

Su sızıntısı kısa bir sürede evinize zarar verecektir. Bu yüzden su sızıntısı tespiti ve tamirini ihmal etmemelisiniz. Sizin bu alanda uzman ve deneyimli bir tesisatçıya ihtiyacınız  olduğunda size kesin çözüm sunacak olan servisimizi arayın.

Su kaçağını cihazla kontrol eden tesisatçı fiyatları

Su kaçaklarının tespiti için verilen fiyat su sızıntısının olduğu yerin nerede olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Su sızıntısı ortak mahalde ise verilen fiyat farklı olacak daire içerisinde ise fiyat farklı olacaktır. Cihazla su sızıntı tespiti için en düşük fiyat 150 TL’dir. Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı, su kaçağı tespiti ve tamiri için uygun ücret talep eder. Su kaçağı tespit fiyatını önceden size bildirir tamir için alacağı ücrette arızanın yeri belirlendikten sonra belirlenir.

Benzer Gönderiler: