Su Kaçağı 329 kez görüntülendi

Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı sadece temiz su tesisatında oluşan su sızıntısına bakar emek yanlıştır. Tesisatçı, su kaçağını bulmak için pis su tesisatında oluşan su sızıntısınada bakar. Su sızıntısı varsa su sızıntısını kontrol eden tesisatçı cihazlarla bakmalıdır. Özellikle duvarlarınızda ıslaklık oluyorsa, sıvalarda kabarma varsa tesisatınızda su sızıntısı olabilir.

Profesyonel su kaçağı tespitini, su kaçağını tespit eden cihazlar ile yaptığımızdan kırma dökme olmaz. Tesisat kaçak kontrolünü su kaçağı bulma, su sızıntısı bulma servisimiz kamera ve akustik cihazla yapar. Ustalarımız cihazlarlasu kaçağı bulma işini profesyonel yöntemlerle yapar. Su kaçağını cihazla kontrol eden tesisatçı, su sızıntısı tespiti ve su kaçağı tespitini garabtili yapar.

Yapmanız gereken vakit kaybetmeden servisimizi aramak ve su sızıntısının olduğu yeri tespit ettirmektir. Tesisatta su kaçağı var ise bunu belirlemek için profesyonel cihazlar gereklidir. Ustalarımız, su sızıntısının kontrolünü ve  kameralı su tesisat kaçak kontrolünü cihazlarla yapar. Su tesisat kaçağı ve su sızıntısını cihazla kontrol eden tesisatçı tarafından tüm tesisat kontrol edilir.

Cihazla su sızıntısını kontrol eden tesisatçı ile profesyonel su kaçağı tespiti

Tesisat içinde suyun gezindiği borularda delinme, çatlama, yarılma gibi durumlar dış etkenlere bağlıdır. Bu nedenle her zaman su sızıntısı gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Tesisattaki su hattı boyunca her yerde su sızıntısı olabilir. Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere cihazla su sızıntısı bulma hizmeti veriyoruz. Noktasal olarak sızıntının yerini tespit edip ve tamir ediyoruz. Su sızıntısı olduğunda, duvarları kabartmadan, rutubete neden olmadantespit yaptırın.

Su sarfiyatıda artmadan su sızıntısı tespiti yaptırın. Su kaçak tespiti için çok geciktiğiniz takdirde ortaya çıkacak zarar hem sizi hem de komşunuzu mağdur edebilir. Mağduriyetlerin önüne su kaçağını ivedi tespit ettirmek ile geçebilirsiniz.

Su Sızıntısını Kontrol Eden Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Su Sızıntısını Kontrol Eden Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Tesisatta oluşan kaçakların bulunup tamir edilme süreci bu zamana kadar zahmetli olmuştur. Bu duruma bir çoğumuz şahit olmuşuzdur. Bu zamana dek korkulu rüya haline gelen su sızıntısının yerini artık cihazla tam tespit ediyoruz.. Tamir için küçük bir yer açıp kısa sürede arızayı gideriyoruz.

Su sızıntısı kısa bir sürede evinize zarar verecektir. Bu yüzden su sızıntısı tespiti ve tamirini ihmal etmemelisiniz. Sizin bu alanda uzman ve deneyimli bir tesisatçıya ihtiyacınız  olduğunda zaman keybetmeyin. Size kesin çözüm sunacak olan servisimizi arayın.

Su kaçağını cihazla kontrol eden tesisatçı fiyatları

Su kaçaklarının tespiti için verilen fiyat su sızıntısının olduğu yerin büyüklüğüna bağlıdır. Su sızıntısı ortak mahalde ise verilen fiyat farklı olacak daire içerisinde ise fiyat farklı olacaktır. Cihazla su sızıntı tespiti için en düşük fiyat 850 TL’dir. Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı, su kaçağı tespiti ve tamiri için uygun ücret talep eder. Su kaçağı tespit fiyatını önceden size bildirir tamir için alacağı ücrette arızanın yeri belirlendikten sonra belirler.

Benzer Gönderiler: