Petek Temizleme 366 kez görüntülendi

Beylikdüzü petek toz temizliği servisinin yaptığı petek toz temizleme hizmeti ile tozlara son. Buharlı cihazla yapılan bu hizmette petekler yerlerinden sökülmeden evdeki bütün petekler tek tek temizlenir.

Buharlı makinelerle petek toz temizliği uygulaması ile petek ızgara aralarında oluşan toz temizliğini yapıyoruz. Diğer taraftan da petek iç temizliğini petek temizleme makinesi ile yapıyoruz. . Beylükdüzü petek dışı toz temizliği servisi profesyonel cihazlarla bu hizmette öncüdür. Beylikdüzü bölgesinde kalorifer petek dış temizliği hizmetini ilk yapan firmayız. Beylikdüzü kalorifer peteği tozu temizleme servisi ile petek arasındaki tozlar temizlenerek sağlıklı ısınma sağlanır.

Beylikdüzü Petek Toz Temizliği Yöntemleri

Kuru buharla temizlik yapan ustalarımız peteklerde tozların biriktiği, petek ızgaralarını, petek kanallarını tamamen tozdan temizler. Bu yöntemde sadece kuru buhar kullanıldığı için, peteklere zarar gelmez. Su içermeyen kuru buhar paslanma gibi etkilere yol açmaz. Peteklerde biriken tozları kendiniz temizleyemezsiniz bunu için bu yöntem kaçırılmayacak bir fırsat olacak. Evinizde tozları temizlediğiniz gibi ustalarımızda cihaz yardımı ile petekleri tozdan temizleyecek.

Petekleri kendi ellerimle zaten temizliyorum, böyle bir temizliğe ihtiyacım yok diyebilirsiniz. Ancak peteklerin ızgaralarını temizleyebileceğinizi sanmıyoruz. Sadece peteklerin dışını tozdan temizlemek yeterli olmaz. Petekler ısındığı zaman ızgaralarındaki tozlar hareketlenerek havaya karışır. İşte bunu solumak zorunda kalırsınız. Kışın her yer kapalı olduğundan, tozlar da evinize hapsolur.

Petek toz temizliği yapılmadıkça, tozlardan kurtulmak mümkün olmaz. Beylikdüzü petek toz temizliği hizmeti veren firmamız bunu kuru buharla kolayca yapar. Basınçla püskürtülen kuru buhar hijyenik şekilde peteklerinizi temizler. Kış ortasında sağlıklı ısınma şansını yakaladığınız için evinize bahar havası gelir diyebiliriz.

Peteklerde oluşan kirliliği ev hanımları toz temizlemeye çalışır ancak bütün noktalara ulaşım sağlayamadığı için tam olarak temizlik gerçekleşmez. Onca çabaya rağmen, onca yorgunluğa rağmen peteklerde hala toz olur ve petekleri yaktığınızda yine koku olur. Yine tozlar sıcağın etkisi ile hareket edip soluduğumuz havaya karışıp bizlerin sağlığını tehdit eder.

Beylikdüzü Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Beylikdüzü Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Beylikdüzü Petek Toz Temizliği Fiyatları

Bazende peteklerin tozun temizleyeyim derken kullandığınız temizlik kimyasalı peteklerin boyasını çıkartıp pazlanmayı etkiler. Bu durumda peteği değişmekten başke çare olmaz. Bir petek düşünün 600×1000 yani yüksekliği 0,6 metre uzunluğu 1 metre petek, sizce değişseniz kaç paranız gider. 1 metre petek fiyatı 300TL civarındadır.(2019) Peki petek toz temizliği hizmeti almış olsaydınız ortalama 5 petek için ne kadar ödeyecektiniz. Ortalama 5 petek toz temizleme fiyatı 175 TL dir. Şimdi kazançlı mı çıktınız yoksa zararlı mı çıktınız. Hesap ortada iken boşuna yorulmadan, zarara girmeden profesyonel Beylikdüzü petek arası toz temizleme servisinden yardım alın.

Tozlanmış peteklerin cihaz yardımıyla kuru buharla temizlenmesi için Beylikdüzü petek toz temizliği servisimizden uygun fiyatla hemen randevunuzu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: