Petek Temizleme 515 kez görüntülendi

Küçükçekmece petek temizliği servisi, kalorifer tesisatını ve  petekleri cihazla temizleyerek kışı sıcak geçirmenizde yardımcı olur. Tesisat için yapılacak bakım sizler için büyük faydalar sağlamakla beraber, kış ayında yüksek gelen faturanın da aşağı yönlü bir seyir izlemesini sağlar.

Petekleri temizlemek, peteğin havasını almak veya kalorifer tesisatındaki pis suyu boşaltmak değildir. Bunu yapınca peteklerde bir ısı artışı beklemek çok anlamlı ve reel değildir. Küçükçekmece petek temizliği servisi olarak bu çabaların boşa gideceğini bilmenizi isteriz. Çok cüzi fiyatla yılda bir defa uzmanına cihazla petekleri temizletin kışı rahat geçirin. Güvenilir petek temizliği, İstanbul radyatör petek temizliği, petek temizleme yapan tesisatçı için Küçükçekmece petek temizliği firmasını arayın. Küçükçekmece’de petek temizliği yapan firma petekleri sökmeden makineli ilaçlı temizlik yapar.

Küçükçekmece Petek Temizliği Servisi Petek Temizliğini Neden Yapar?

Petek temizliği yaptırmış olanlar gibi evinizin ısınmasını elbette istersiniz. Küçükçekmece petek temizliği servisinden ustaları çağırın, petek temizliği yaptırmanın önemini bu sayede görerek daha iyi anlayabilirsiniz. Küçükçekmece petek temizleme servisinde çalışan ustalar yaptıkalrı bu uygulamayı sizlere yerinde de anlatırlar.

 • Isınma sorunları yaşamadan, kış boyunca yaktığınız kadar yakıt parası ödemeye başlarsınız.
 • Doğal gaz faturalarınız yükselmez, maddi olarak zarara girmemiş olursunuz.
 • Petekler temizlenmiş olursa, kışın kombi zorlanmadan çalışır. Bu yüzden beklenmeyen zamanlarda kombi arızaları ile uğraşmak zorunda da kalmazsınız.
 • Kalorifer tesisatında oluşan tıkanıklıklar bu temizlik sırasında tamamen temizlenmiş olur.
 • Petek temizliği yaptırmak evinizi boyamak gibi bir ihtiyaç haline geldi. Isınmadan, tasarrufa, mağdur olmamaya kadar faydaları var.

Küçükçekmecede petek temizliği yapan servisimiz peteklerin, boruların, dirseklerin kısaca tüm tesisatın kireç kalıntılarından, atıklardan temizlenmesini sağlar. Sevdiklerinizi sıcak bir kışa hazırlamak için bu hizmeti sizlerde almalısınız. Küçükçekmece petek temizleme, petek bakımı, kombi petek bakımı için İstanbul radyatör petek temizliği servisi ile iletişime geçin.

Küçükçekmece Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Küçükçekmece Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Küçükçekmece Petek Temizliği Servisi Petek temizliğini nasıl yapar?

Küçükçekmece petek yıkama servisi uygun petek temizleme fiyatları ile en iyi hizmeti sunmaya gayret ederler.

 • Petek temizliği ve kalorifer tesisat temizliği yapılabilmesi için basınç değeri en az 6 bar cihaz olmalıdır.
 • Peteklerde oluşan kirli tabakayı tamamen temizleyebilmek için kimyasal ilaç olmalıdır. Bahse konu kimyasal ilaç tesisat ve peteklere zarar vermeyen test edilmiş tecrübe dilmiş ilaç olmalıdır.
 • Petek temizliğini yapacak kişi tesisatçı ustası olması ve farklı bir tesisat arızası olduğunda da müdahale edebilecek seviyede olmalıdır.
 • Petek temizliğini yapmak için cihaz genelde banyodaki havlupanın olduğu yerden havlupan sökülüp bağlanmaktadır.
 • Bu noktadan cihaz bağlandıktan sonra tesisatta ve peteklerde biriken dolaşım halinde olan çamurlu su tesisat dışına alınır.
 • Sonraki aşamada cihazla kimyasal uygulama yapılır. Bu uygulama yapılırken petekler tek tek yıkanır temizlenir.
 • Bu aşamada bittikten sonra tesisatta oluşan hava var mı yok mu bu kontrol edilir. Hav var ise hava alma işlemi uygulanır.
 • En son olarak petek vanalarından ısı ayarlaması yapılıp petek temizliği uygulaması bitirilir.

Küçükçekmece petek temizliği servisi tüm müşterilerine bu hizmeti ilaç ve cihazla etrafı kirletmeden sunar. Kış gelmeden randevunuzu alın, ustalarımız sizi de kışa hazırlasın. Yapacağınız kış hazırlıkları arasında artık petek temizliği de olmalı, kombi bakımı gibi petekleri de ihmal etmeyin. Çok ucuz fiyat veren ve ucuz makinalar ile petek temizliği yapan ustaya petek temizliği yaptırmayın. Küçükçekmece petek temizleme fiyatları gayet uygun olup hem bütçenize uygun olsun hemde profesyonel hizmet alın.

Benzer Gönderiler: