Petek Temizleme 498 kez görüntülendi

İhlas Evleri petek temizliği servisi, cihazla petek temizliği yapılır ise  tesisat temizliği ve petek temizliği yapılmış olur. Tesisatçı olarak sosyal sorumluluklarımızı bilmeli ve tesisat montaj aşamasında kaliteli malzeme kullanmalı, işçilik de kaliteli yapılmalıdır. Bu açıdan baktığınız zaman temelde tesisat uygun zeminde ve uygun malzeme ile yapıldığı takdirde ileride sorun yaşamak oldukça beklenmedik bir durumdur. İhlas evleri petek temizliği servisi olarak bu bilinçle tesisatçı sorumluğunun gerekliliği yerine getirmektedir.

Beylikdüzü İhlas Marmara petek temizliği servisi petek temizleme kimyasalı ve petek temizleme makinesi ile  yapılan temizlik çizgisindedir.

İhlas Evleri Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizleme Yapar?

Eğer kışın düşündüğünüzden fazla doğal gaz faturası ödemek zorunda kalıyorsanız, ısınmada sorun yaşıyorsanız, petekleri kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Kalorifer tesisatı bakımı içinde hem kombinin hem de peteklerin bakımı dahil olur anlayışı eksiktir. Kombi bakımı ayrı bir işlem, kalorifer petek ve tesisat bakımı ayrı bir işlemdir.  Kış geldiğinde ısınmayı isteyen herkes bu hazırlıkları yaptırmalıdır. Petek temizliği, kalorifer tesisatının sağlıklı işlev görmesini sağlamaktadır. Hem ısınmanız için, hem de tasarruf etmeniz için bunu yaptırmalısınız.

 • Kalorifer tesisatındaki tıkanıklıklar evinizin ısınmasına engel olur.
 • Kışın beklemediğiniz zamanlarda ısınma problemi yaşamaya mahkum olursunuz.
 • Aynı zamanda kombi evinizi ısıtırken aşırı zorlanır, ömrü kısalmaya başlar.  ek temizliği aynı zamanda kombinin arıza verme olasılığını azaltır. Üstelik kombinizi uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Isınma yetersiz olduğu halde yüksek yakıt parası ödeme durumunda kalırsınız.
 • Kış ortasında soğukta kalmamak için petek temizliği ve kombi bakımı yaptırılması gereklidir.

Yakuplu kombi kalorifer petek bakımı, İhlas Evleri kalorifer petek temizleme servisi bu uygulamayı yaptığında iyice bakın. Kalorifer tesisatında ve peteklerden çıkan paslı suyu ve kirli suyu  görünce neden petek temizleme yapıldığını daha iyi anlayacaksınız.

İhlas Evleri Petek Temizliği Servisi Petek Temizliğini Nasıl yapar?

 • Öncelikli husus cihaz ve ilaç olmalı, petekler ilaçlı ve cihazlı uygulama ile temizlenmelidir.
 • Petek temizliği yapılırken petekler sökülmeden cihaz bir noktadan bağlanıp önce tesisatta oluşan kaba pislik alınır.
 • Sonrasında ilaç uygulamasına geçilir. İlaç cihaz ile bütün kalorifer tesisatında ve peteklerde dolaştırılır.
 • İlaç ve cihaz ile yapılan sirkülasyonda çözülen kirli tabaka tesisat dışına alınır.
 • Sonraki aşamada tesisata temiz su ilave edilir ve tesisatta oluşan hava alınır.
 • İşlemi bitirmeden önce petek vanalarından ısı ayarları yapılır ve işlem bitirilir.
İhlas Evleri Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

İhlas Evleri Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Hangi taraftan bakarsanız bakın, petek temizliği son derece faydalı bir hizmettir. İhlas Evleri petek temizliği servisi olarak tüm müşterilerimize bu hizmeti veriyoruz.

Petek temizleme günümüzde bir ihtiyaç haline geldi. Tesisatta tıkanıklık olduğu zaman petek bakımı yapılarak bu durumun mutlaka ortadan kaldırılması gerekir. İhlas Evleri petek temizliği yapan bir tesisatçı arayanlar hemen firmamızı arayabilir, petek temizliği yaptırabilir.

İlginizi çekebilecek diğer tesisat hizmetlerimiz:

Benzer Gönderiler: