Petek Temizleme 331 kez görüntülendi

Beyoğlu petek toz temizliği servisi olarak şunu ifade edelim. Peteklerde aynı kalorifer tesisatı gibi bakıma ihtiyaç duyar. Peteklerin sağlıklı bir şekilde görevlerini yapabilmesi, uzun ömürlü olması için, aynı zamanda sağlığınız için düzenli bakımdan geçirilmeli, petek toz temizliği yapılmalıdır. Özellikle peteklerde biriken tozların aralıklı olarak temizlenmesi gerekir. Beyoğlu petek toz temizliği yapan firmamız bu hizmeti cihazla yüksek basınçla püskürtülen kuru buharla yapmaktadır.

Beyoğlu petek temizliği yapan tesisatçı servis ile  petekler sökülmeden buharlı petek dış toz temizliği, buharlı makine ile petek araları tozu temizleme hizmetini sunar. Bilinmelidir ki, kalorifer petek tozu temizliği için petek tozu temizleme makinesi şarttır. Buharlı petek temizleme makinesi olmadan dar olan petek ızgara araları tozlardan temizlenemez.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Yöntemleri

Uzmanlar peteklerde toz temizliğinin her sene yapılmasını tavsiye eder. Çünkü bir yıl boyunca biriken tozlar peteklerin ızgaralarında kümeler halinde birikir. Bunları temizleme olanağınız olmadığı içinde, kış boyu sağlıklı ısınma şansınız olmaz. Hem görsel olarak, hem de sağlığınız için buna göz yummayın. Petekleri uygun fiyata buharlı cihazla temizlik yapan tesisatçılara temizletin. Evde peteklerdeki tozları solumak zorunda kalmayın. Peteklerde oluşan kirli ve pis tabaka temizlensin, petekler tozlardan arınsın.

  • Petek aralarında oluşan tozların temizliği evdeki çabalarımız ile tam anlamıyla gerçekleşmez.
  • Petek iç tarafında ızgara kanalları arlarında bulunan tozların temizliği sadece buharlı cihazla yapılır ise bütün tozlu yerler temizlenmiş olur.
  • Buharlı cihazla petek tozları temizlenirken cihazın ürettiği basınç yardımı ile çıkması zor lekelerde tamamen temizlenebilir.
Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Evinizi düzenli temizlediğiniz gibi peteklerle de ilgilenin. Temizlenmeyen peteklerde mite böceklerde üremeye başlar. Bu ortam tam onların aradığı gibi nemli ve karanlıktır. Beyoğlu petek toz temizliği için firmamızdan destek alın. Hem tozların temizlenmesi, hem de bu zararlı ev akarlarının temizlenmesi için ustaları çağırın. Kısa sürede kuru buharla petekler temizlensin.

Güncel yöntemler ile petek toz temizliği yapan kurumsal tesisatçı firma sayısı az olup bu hizmeti alacağınız zaman petek toz temizliğini nasıl yaptıklarını mutlaka sorun. Buharlı cihaz kullanmadan petekleri söküp temizliyoruz denilirse hizmet almayın deriz. Uygulamadan sağlıklı sonuç alınabilmesi için bu temizlikte buharlı cihaz kullanılır.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerdeki toz tabakasının temizliği buharlı cihazla yapılır fiyatı da petek sayısına göre belirlenir. Burada peteklerin küçük veya büyük olması dikkate alınmaz. 5 Adet petek toz temizliğinin yapılma ücreti 175 TL olup bu fiyat petek sayısı arttıkça artar. Petek temizliği fiyatları kombi kalorifer temizleme, petek araları buharlı toz temizliği ve petek araları temizleme ücreti bütçenizi zorlamaz.

Diğer taraftan da makineli temizlik yapan tesisatçı petek iç temizliğini de petek temizleme ilacı ile garantili temizlik yapar. Her iki hizmet aynı anda yapılır ise 50 TL indirim yapılır. Beyoğlu petek toz temizliği servisi bu iki hizmeti profesyonel cihazlarla uygun fiyatla sunar.

Benzer Gönderiler: