Petek Temizleme 444 kez görüntülendi

Beyoğlu petek toz temizliği servisi olarak şunu ifade edelim. Peteklerde aynı kalorifer tesisatı gibi bakıma ihtiyaç duyar. Peteklerin sağlıklı bir şekilde görevlerini yapabilmesi ve uzun ömürlü olması için bakımlarını yapmalıyız. Aynı zamanda sağlıklı ısınmanız için petek toz temizliği yaptırmalısınız. Özellikle peteklerde biriken tozların aralıklı olarak temizlenmesi gerekir. Beyoğlu petek toz temizliği yapan firmamız bu hizmeti cihazla yüksek basınçla kuru buharla yapmaktadır.

Beyoğlu petek temizliği yapan tesisatçımızla petekleri sökmeden buharlı petek dış toz temizliği yapıyoruzç Buharlı makineyle petek araları tozu temizleme hizmetini sunuyoruz. Bilinmelidir ki, kalorifer petek tozu temizliği için petek tozu temizleme makinesi şarttır. Buharlı petek temizleme makinesi olmadan dar olan petek ızgara araları tozlardan temizleyemezsiniz.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Yöntemleri

Uzmanlar peteklerde toz temizliğinin her sene yapılmasını tavsiye eder. Çünkü bir yıl boyunca biriken tozlar peteklerin ızgaralarında kümeler halinde birikir. Bunları temizleme olanağınız olmadığı içinde, kış boyu sağlıklı ısınma şansınız olmaz. Hem görsel olarak, hem de sağlığınız için buna göz yummayın. Petekleri uygun fiyata buharlı cihazla temizlik yapan tesisatçılara temizletin. Evde peteklerdeki tozları solumak zorunda kalmayın. Peteklerde oluşan kirli ve pis tabakayı temizleyelip, petekleri tozlardan arındırlım.

  • Petek aralarında oluşan tozların temizliğini evdeki çabalarımızla tam olarak yapamayız.
  • Petek iç tarafında ızgara arlarında bulunan tozların temizliğini  buharlı cihazla yapıyoruz.
  • Buharlı cihazla petek tozlarını temizlediğimizde cihazın ürettiği basınç yardımıyla çıkması zor lekeleride temizliyoruz
Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Evinizi düzenli temizlediğiniz gibi peteklerlede ilgilenin. Temizletmediğiniz peteklerde mite böceklerde üremeye başlar. Bu ortam tamda bakterilerin aradığı gibi nemli ve karanlıktır. Beyoğlu petek toz temizliği için firmamızdan destek alın. Hem petek tozlarının temizlenmesi, hemde bu zararlı ev akarlarının temizlenmesi için ustalarımız çağırın. Kısa sürede kuru buharla petekleri temizleyelim.

Güncel yöntemlerle petek toz temizliği yapan kurumsal tesisatçı firma sayısı azdır. Bu hizmeti alacağınız zaman petek toz temizliğini nasıl yaptıklarını mutlaka sorun. Buharlı cihaz kullanmadan petekleri söküp temizliyoruz denilirse bu çok zahmetli olacaktır. Uygulamadan sağlıklı sonuç alınabilmesi için bu temizlikte buharlı cihaz kullanıyoruz.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerdeki toz tabakası temizliğini buharlı cihazla yapıyoruz. Petek tozu temizleme fiyatınıda petek sayısına göre belirliyoruz. Burada peteklerin küçük veya büyük olması fiyata etki etmez.  5 Adet petek toz temizliğinin yapılma ücreti 1.500 TL olup bu fiyat petek sayısı arttıkça artar. Petek temizliği fiyatları kombi kalorifer temizleme fiyatları gibidir. Petek araları buharlı toz temizliği ve petek araları temizleme ücreti bütçenizi zorlamaz.

Diğer taraftan da makineli temizlik yapan tesisatçı petek tesisat iç temizliğinide yapar. Her iki hizmet aynı anda yapılırsa indirim yapılır. Beyoğlu petek toz temizliği servisi bu iki hizmeti profesyonel cihazlarla uygun fiyatla sunar.

Benzer Gönderiler: