Petek Temizleme 532 kez görüntülendi

Çatalca petek temizliği yapan tesisatçı, İstanbul radyatör petek temizliği servisi bu işi profesyonel cihazlar ile yapan tecrübeli tesisatçılar ile çalışmaktadır. Çatalca petek temizleme veya Çatalca petek yıkama işini yapan tesisatçıların basıncı yüksek makine ve bilinen test edilmiş bir ilaç kullanması önemlidir.

Cihazlarla petekler sökülmeden ilaçla yapılan uygulamanın adıdır. Çatalca petek temizliği ekibi cihazla petek temizliğini yaparak kışa hazır olmanızda etkin rol alır. Çatalca petek temizleme servisi petek temizleme kimyasalı ve kalorifer peteği temizleme cihazı ile etkili temizlik yapar.

Çatalca Petek Temizliği Servisi Neden Petekleri temizler?

Çatalca kalorifer petek temizliği servisinden kalorifer petek radyatör temizliği hizmetini aldığınızda kafanızda oluşan sorular cevap bulmuş olacaktır.

  • Kalorifer tesisatında oluşan tıkanma kaynaklı ve  boru çapında oluşan çap daralması nedeni ile sıcak su dolaşımı çok zor olacağından ısı kaybı söz konusudur.
  • Bahse konu ısı kaybı petekte eşit ısınmanın önüne geçmekte, peteğin bir bölümü ısınırken diğer bölümü soğuk kalmaktadır.
  • İstenilen verimin alınması, sıcak bir kış geçirilmesi periyodik petek temizliği ile mümkün görünmektedir.

Petek temizleme işleminden sonra kombi zorlanmadan çalışmaya başlar. Bu kombinin uzun yıllar hizmet etmesini sağladığı gibi, peteklerin ısınmasını da kolaylaştırır. Kalorifer tesisatında tıkanıklık sorunu da yaşanmaz. Bu evdeki sıcak ortamın kesintiye uğramasına da engel olur. Aynı zamanda petek temizliği doğal gaz giderlerinizin azalmasına, daha az masraf yapmanıza neden olur.

Kışı ısınma sorunları yaşamadan geçirirsiniz. Kalorifer tesisatı içinde tıkanıklık sorunu olmadığı içinde ısınmada kesinti ortaya çıkmaz. Sizlerde komşularınız gibi ısınır, onlar gibi ekonomik bir kış geçirebilirsiniz. Petek temizliği yaptıranlar rahat eder. Çatalca petek temizliği yapan bir servis arayanlar firmamıza bir telefonla ulaşabilir, hemen teknik destek alabilirsiniz.

Çatalca Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Çatalca Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Çatalca petek temizliği yapan firma, petek temizliğini nasıl yapar?

Çatalca petek temizliği servisi cihaz ve kimyasal ilaç kullanarak petekleri yerinden sökmeden tesisat temizliğini yapar.  Petek temizleme servisi uygun fiyatla  kalorifer peteği temizleme makinesi kullanarak doğalgaz petek temizliği uygulamasını yapar.

  • İlaç ve cihaz kullanılarak pratik bir işlem yapılır.
  • Peteklerin bağlantı noktalarında sızma olup olmadığı bu işlem sırasında kontrol edilir.
  • Kombi filtre temizliği yapılır.
  • Etrafta kirliliğe neden olacak bir uygulama yapılmaz.
  • Kombi sonrası bütün kalorifer boruları temizlenir.
  • Bütün petekler tek tek cihaz ve ilaçla temizlendiği için sistemde kirlilik kalmaz.

Petek temizliği yaptırmak günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kalorifer tesisatı ile ısınmanın yaygınlaşmasıyla birlikte, peteklerin düzenli olarak temizlenmesi şart oldu. Uzmanlar kış gelmeden petek temizliği yaptırılmasını tavsiye ediyor.

Çatalca petek bakımı servisi olarak her daim müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Çatalca petek temizliği servisimizden bu konuda destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz yeni yöntemlerle konforlu bir şekilde petekleri temizler. Bu temizlik işleminden sonra kışın rahat ettiğinizi sizlerde göreceksiniz.

İlginizi çekebilecek diğer tesisat hizmetlerimiz:

Benzer Gönderiler: