Petek Temizleme 425 kez görüntülendi

Başakşehir petek toz temizliği servisi buharlı cihazla peteklerde oluşan tozları temizler. Başakşehir petek temizliği yapan tesisatçı, kalorifer petek temizliği, tesisat temizliği hizmetini profesyonel cihazlarla yapar. Petek temizleme İstanbul Başakşehir servisi, petek dış temizlik hizmeti ve radyatör temizliği işinde tecrübelidir.

Kaloriferle ısınmak herkes için rahatlık demektir. Ancak kalorifer tesisatına ve peteklere iyi bakmalısınız. Her sene düzenli şekilde kalorifer bakımını yaptırmalı, petekleri temizletmelisiniz. Başakşehir’de petek dışı toz temizliği ekipleri buharlı makineler ile kalorifer petek dış temizliği işini yaparlar.

Bunun için Başakşehir petek toz temizliği yapan servisimizden destek almanızı da öneririz. Özellikle peteklerin üzerinde biriken tozları sağlığınız için temizletin. Evinizin içinde toz bürümüş peteklerle bir arada yaşam sürmek çok sağlıksız olacaktır.

Başakşehir Petek Toz Temizliği Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kalorifer Peteği Tozu Neden Temizlenir?

  • Petek toz temizliği yaptırmanın önemini temizlikten sonra daha iyi anlarsınız. Bir anda rengi tozdan bozulmuş, görünümü hoş olmayan petekler yeni haline dönecek.
  • Alerjik bir rahatsızlığınız varsa, astım, bronşit gibi hastalıklarınız varsa petekleri böyle tozlu bırakmayın.
  • Uzman tesisatçılar profesyonel cihazlar ile petek toz temizliği yapıldığında kışın petekler yandığında havaya karışan tozlardan kurtulmuş olursunuz.
  • Bu temizlik yapıldıktan sonra duvarlarda is lekesi, perdelerde kirlenme ve yana toz kokusu tamamen ortadan kalkmış olacaktır.
  • Evde yaşlı ve çocuk var ise onlar tozdan çok daha fazla etkilendiklerinden mutlaka bu temizliği yaptırın.

Kalorifer Peteği Tozu Nasıl Temizlenir?

Başakşehir Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Başakşehir Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

  • Kuru buhar kullanılarak peteklerde oluşan tozlar tamamen temizlenir.
  • Petek altlarına bez bağlanarak, cihazla temizlenen tozlar bu bezlerde toplanır.
  • Etraf kirlenmez, petekler sökülmez, peteklerde oluşan tozlara bağlı mite böcekleri ortadan kaldırılır.
  • Yıllık petek kombi bakımı yaptırılırken, mutlaka petek toz temizliği de yaptırılmalıdır.

Başakşehirde petek toz temizliği için firmamızla temasa geçin. Petekleri sökmeden cihazla temizleyelim.Kuru buharla cihazla petekleri temizliyoruz. Etraf kirlenmeden, petekler sökülmeden kuru buhar üreten  profesyonel cihazlarla temizlik yapıyoruz.

Başakşehir Petek Toz Temizliği  Fiyatları

Buharlı cihazla yapılan petek toz temizliği fiyatlaması petek sayısına göre değişir. 5 petek toz temizleme fiyatı 175 TL olup petek sayısı arttıkça 25 TL petek başı fiyat artar. Petek toz temizliği fiyatları piyasada oluşan fiyatın ne çok altında olmalı ne de çok üstünde bir fiyat olmalıdır. Bu ikisi de sağlıksız fiyat olacağından doğru yerden hizmet almadığınız anlamına gelebilir.

Başakşehir petek dışı toz temizliği servisi petek toz temizliği hizmeti yaparken  Başakşehir petek temizliği servisi de petek iç temizliğini yapar. Uygun fiyatlarla en iyi hizmeti alın. Her iki hizmeti aynı anda aldığınızda 50 TL indirimden yararlanın. Başakşehir Petek Toz Temizliği servisi her zaman tesisat işlerinde yanınızda olmaya devam edecektir.  Başakşehir güvenilir petek temizliği servisi ile hem uygun fiyat hem de garantili ısınma fırsatını kaçırmayın. Tozlar sizi rahatsız etmeden bu uygulama için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla petek toz temizliği hizmeti veriyoruz. Başakşehir petek toz temizliği yapan ustalarımızı çağırın. Petekleri özel bir cihazla kuru buhar kullanarak temizlesinler.

Benzer Gönderiler: