Petek Temizleme 599 kez görüntülendi

Sarıyer petek toz temizliği servisi  evde petek toz temizliğini sizin için yapar. Ev buharlı cihaz olmadan yapılacak temizliğin yetersiz olduğunu söyleyelim. Evde peteklerin temizlenmesi yorucu ve zordur. Peteklerdeki tozların temizliği için profesyonel yardım alınması gerektiğini ifade etmek isteriz. Tozlar peteklerin ızgaralarına kadar girdiğinden bu bölgelere ulaşmak zordur. Bu açıdan evde kendi imkanlarımızla toz temizliği yapmak sınırlıdır. Bu yüzden Sarıyer kalorifer petek toz temizliği hizmeti veren firmamızdan yardım alın. Petekler sürekli açıkta kalan ve bu nedenle tozdan aşırı etkilenen yani tozlanan yapılardır. Aralıklı olarak petek toz temizliği yapılmadığı takdirde petek aralarındaki tozlar sağlığınız için ciddi bir risk haline gelir.

 Buharlı Petek Temizleme Sarıyer Petek Toz Temizliği

Petek toz temizliği yaptırdığınız gibi kalorifer tesisatında dolaşan çamarlu suyun temizliğide yaptırın. Çamurlu su petek kanalları vasıtası ile bizleri ısıtan sistemi tıkar. Petek temizliği ayrı bir hizmet petek toz temizliği ayrı bir hizmettir. Sonuç her iki temizlikten beklentilerde farklıdır. Petek toz temizliğinde sağlığımızı tehdit eden tozların temizliğidir. Petek temizliğinde ise petek ısısının düşmesi nedeni ile gerekli duyulan temizliktir.

Petek içlerinde biriken toz yumakları, evinizin tozlu bir ortama dönüşmesine neden olur. Aynı zamanda tozlar biriktikçe mite böceklerinin de yaşam alanları haline gelir. Sizler peteklerin sadece dışını siler temizlersiniz, yapabileceğiniz sadece bu kadardır. Ancak, peteklerin iç ızgaraları da temizlenmesi tozlardan arındırılması gerekir. Ama buraya ulaşamayacağınız için temizlemek mümkün olmaz. Sarıyer petek toz temizliği yapan ustalarımız size bu konuda yardımcı olur.

Sarıyer Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Sarıyer Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petek toz temizliği sırasında buharlı cihaz kullanıyor ve peteklere püskürtülen kuru buhar ile temizliği yapıyoruz. Sarıyer petek toz temizliği servisinden randevu almak için hemen arayabilirsiniz. Bu yöntemde petekler sökülmez, peteklere zarar da gelmez. Temizlikte sadece peteklerde birikmiş olan tozlar temizlenir.

Sarıyer Petek Toz Temizliği Ücretleri

Peteklerde biriken tozları temizletmek için karar verdiğinizde acaba kaç paradır diye düşünmekten kendimizi alamayız. Bu gayet doğal bir durum olup hizmet alacağınız zaman fiyatı önceden bilmelisiniz. Bu sayede ne ödeyeceğinizi bilir ve bütçe ayırırsınız. Petek toz temizleme ücretini petek sayısını dikkate alarak belirleriz. Bir dairede 5 petek var ise bunların toz temizleme ücreti 1.500 TL civarında olacaktır. Petek sayısı arttıkça da petek başı ek ücret alınır. Sarıyer Petek Toz Temizliği İstanbul petek temizliği servisi ile kalorifer petek bakımı ve radyatör toz temizliği ısınma garantili yaparız.

Benzer Gönderiler: