Petek Temizleme 391 kez görüntülendi

Sarıyer petek toz temizliği servisi olarak evde petek toz temizliğinin yapılabileceğini ancak yapılacak temizliğin kısmi temizliğin ötesine geçemeyeceğini belirtmek isteriz. Evde peteklerin temizlenmesi yorucu ve zordur. Peteklerdeki tozların temizliği için profesyonel yardım alınması gerektiğini ifade etmek isteriz. Tozlar peteklerin ızgaralarına kadar girdiğinden bu bölgelere ulaşmak zordur. Bu açıdan evde kendi imkanlarımızla toz temizliği yapmak tam olarak yapılamaz.

Bu yüzden Sarıyer kalorifer petek toz temizliği hizmeti veren firmamızdan petekleri temizlemesini istemeniz daha sağlıklı olacaktır. Petekler sürekli açıkta kalan ve bu nedenle tozdan aşırı etkilenen yani tozlanan yapılardır. Aralıklı olarak petek toz temizliği yapılmadığı takdirde petek aralarındaki tozlar sağlığınız için ciddi bir risk haline gelirler.

 Buharlı Petek Temizleme Sarıyer Petek Toz Temizliği

Petek toz temizliği yapıldığı gibi kalorifer tesisatında dolaşan ve petek kanalları vasıtası ile bizleri ısıtan sisteminde temizliği elzemdir. Petek temizliği ayrı bir hizmet petek toz temizliği ayrı bir hizmettir. Sonuç her iki temizlikten beklentilerde farklıdır. Petek toz temizliğinde sağlığımızı tehdit eden tozların temizliği, petek temizliğinde ise petek ısısının düşmesi nedeni ile gerekli duyulan temizliktir.

Petek içlerinde biriken toz yumakları, evinizin tozlu bir ortama dönüşmesine neden olurlar. Aynı zamanda tozlar biriktikçe mite böceklerinin de yaşam alanları haline gelir.  kirden de etkilenirler. Sizler peteklerin sadece dışını siler temizlersiniz, yapabileceğiniz sadece bu kadardır. Ancak, peteklerin iç ızgaraları da temizlenmesi tozlardan arındırılması gerekir. Ama buraya ulaşamayacağınız için temizlemek mümkün olmaz. Sarıyer petek toz temizliği yapan ustalarımız size bu konuda yardımcı olur.

Sarıyer Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Sarıyer Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petek toz temizliği sırasında özel bir cihaz kullanıyor ve peteklere püskürtülen kuru buhar ile temizliği yapıyoruz. Sarıyer petek toz temizliği servisinden randevu almak için hemen arayabilirsiniz. Bu yöntemde petekler sökülmez, peteklere zarar da gelmez. Temizlikte sadece peteklerde birikmiş olan tozlar temizlenir.

Sarıyer Petek Toz Temizliği Ücretleri

Peteklerde biriken tozları temizletmek için karar verdiğinizde acaba kaç paradır diye düşünmekten kendimizi alamayız. Bu gayet doğal bir durum olup hizmet alacağınız zaman fiyatı önceden bilmeniz ve ona göre bütçe ayırmanız gerekmektedir. Petek toz temizleme ücreti petek sayısı dikkate alınarak belirlenir. Bir dairede 5 petek var ise bunların toz temizleme ücreti 175 TL civarında olacaktır. Petek sayısı arttıkça da petek başı ek ücret alınır. Sarıyer Petek Toz Temizliği İstanbul petek temizliği servisi ile kalorifer petek bakımı ve radyatör toz temizliği ısınma garantili yapılır.

Benzer Gönderiler: