Petek Temizleme 495 kez görüntülendi

Bilinirliği artan petek temizleme uygulamasının ısı iletiminde  ne denli etkili olduğunu yaptığımız uygulamalar ile Ataköy petek temizliği servisi olarak sahada gördük. Oysa bu uygulamanın, ilk cihazla yapıldığı dönemlerde bu uygulamanın çokta gerekli olmadığını söyleyen kişilerin sonraki aşamalarda periyodik petek temizliği yaptırdığını çok iyi bilmekteyiz. Ataköy petek temizleme, İstanbul petek temizliği servisi başından beri bu uygulamanın gerekliliğini vurgulamıştır.

Ataköy petek temizliği yapan tesisatçı, Ataköy petek bakımı servisi olarak tecrübemiz ve teknolojik imkanları kullanma becerimiz ile en kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.

Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Zamanla tortu tabakası, çamur tabakası petek yüzeylerini kaplamakta, boru çapını daraltmakta bu durumda sıcak su iletiminin önüne geçmektedir. Sıcak suyun debisi düştüğünde beklenilen zaman dilimi içerisinde  iletilecek sıcak su miktarı az olduğundan ısı kaybı yaşanmaktadır. Kış gelmeden petek temizliği yaptırdıysanız, ısınma sorunu yaşamaz, ısınmanız kesintiye uğramaz. Peteklerin evinizi ısıtması için sağlıklı bir şekilde ısı iletimi bu sayede gerçekleşir.

Ataköy petek temizliği servisi olarak sizlere her zaman petek temizliği ve diğer tesisat konularında yardımcı oluruz. Güncel yöntemlerle petekleri temizler, kışın yakıt giderlerinizin artmaması için en iyi desteği veririz. Kışın ısınmak için sadece kombinin sağlıklı çalışması yeterli gelmez. Aynı zamanda peteklerde evinizi ısıtmakta zorlanmamalıdır. Kış ortasında mağdur olmamalısınız. Komşunuzun evi ısınırken, sizde ısınma sorunları yaşanmasın.

Ataköy petek temizleme  servisimiz semtinizde  deneyimli ekipleriyle sizlere destek olmaktadır. Petek temizliği sayesinde kışı mağdur olmadan geçirebilirsiniz. Evde ısınmanız kesintiye uğramadan sıcak bir kış geçirmiş olursunuz. Kışın doğalgaz masraflarınızı da azaltmış olursunuz. Paranız havaya gitmez, ısındığınız kadar yakıt parası ödemiş olursunuz. Her sene düzenli olarak petek temizliği yaptırmak sizlere sayılamayacak kadar faydalar sağlar. Deneyimli ellerde petekleri kışa hazırlayın, evinizde kışa hazır olsun. Kışın hiç beklemediğiniz bir anda ısınamıyorum diye  servis arayışına girmeyin.

Ataköy Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Ataköy Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Ataköy Petek Temizliği – Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Kalorifer petek temizliği yapılırken cihaz ve ilaç kullanılır.
  • Etraf kirletilmeden tek noktadan petek temizliği yapılır.
  • Petek temizliği yapılmadan önce ön hazırlık gerekmez. Petek temizliği yapılacak diye çok önceden hazırlık yapmak adına kombi kapatılmasına gerek yoktur.
  • Petekler sökülmeden bütün kalorifer tesisatı ve petek kanalları tamamen temizlenir.

Profesyonel uygulama ile petek temizliği hizmeti sunan Ataköy petek yıkama servisine, cihazla petek temizliğini yaptırın kışı sıcak geçirin. Ataköy petek bakımı veya Ataköy petek yıkama servisimizi arayıp bilgi alabilir veya randevu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: