Petek Temizleme 542 kez görüntülendi

Sitelerde petek temizliği servisi, cihazla petekleri temizleyerek fazla vaktinizi alamdan etrafı kirletmeden petek bakımını yapar. Blokların olduğu ortak yaşam alanlarında ısıtma merkezi ısıtma sistemi ile gerçekleştirilmekte olup, buralarda tek bir dairenin  petek temizliğinin yapılması biraz daha zordur desek yanlış söylemiş olmayız. Sitelerde petek temizliği için gerekli donanıma sahip uzman tesisatçılar ile irtibata geçmeniz en sağlıklı olanıdır.

Merkezi sistemde petek temizliğinin yapılması dairelere kesme vanası konulmuş olması gereklidir. Bu açıdan uygulamanın yapılıp yapılmayacağını sizlere aktaran tesisatçı sağlıklı bilgi verebilecek donanımda olması gereklidir. Sitelerde petek temizliği uygulamasında bireysel sistemdeki gibi rahat hareket edilmesi hayli zordur

Sitelerde Petek Temizliği Ekibi Petek Temizliğini Neden Yapar?

Kalorifer tesisatı ile ısınıyorsanız, petek bakımı da oldukça önemlidir. Sitelerde petek temizliği yapan firmamız sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Kalorifer petek temizliği ve sitelerde merkezi sistem petek temizliği yapan firma, radyatör petek temizleme ve yıkama  işinde de uzman firmadır.

  • Çünkü kombinin sağlıklı çalışması ısınmak için yeterli olmaz. Peteklerde evinizi ısıtmak için bakımlı olmalıdır.
  • Kışın peteklerin ısınmadığını, kısmi ısındığını görüyorsanız petek bakımı yaptırmayı ihmal etmişsiniz demektir.
  • Petek temizliği yapılmaz ise peteklerin yarısı soğuk yarısı da ılık olacak, fazla yakıt tükettiğiniz halde ısınma sorunu yaşarsınız.
  • Peteklerin içinde birikmiş olan atıklar, kireç kalıntıları cihaz ve ilaç kullanılarak temizlenmiş olur.
  • Petek bakımı yaptırdığınız takdirde herkes gibi kolayca ısınabilir Kombinizi zorlamamış olursunuz. Bu sayede kombi uzun yıllar sorun çıkarmadan gerekli bakımları da yapıldığı takdirde sizlere hizmet edebilir.

Bu uygulamayı uzman kadrodan almak için aramanız yeterlidir. Petek bakımı her sene düzenli şekilde yapıldığı takdirde, kış geldiğinde ısınma sorunu yaşayıp yaşamayacağınız düşünmezsiniz. Beklemediğiniz zamanlarda olan kombi arızalarından korunmuş olursunuz. Çünkü petekler evinizi kolay ısıtmaya başlar, kombi çalışırken hiç zorlanmaz. Bu kombinin arıza verme olasılığını oldukça azaltır. Kalorifer tesisatı da bakım sırasında elden geçtiği için, sorunları en aza düşürmüş olursunuz. Bunun yanında maddi kazançlarda olur, daha az yakıt gideri ödeyerek kışı geçirebilirsiniz. 

Sitelerde Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Sitelerde Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Sitelerde Petek Temizliği Ekibi Petek Temizliğini Nasıl Yapar?

Sitelerde petek temizliği yapacak tesisatçı donanımlı olmalı ve bu uygulamayı uygun kimyasal ile yapıyor olmalıdır. Kombi ve petek temizliği yapıyoruz diye makinesiz petek temizleme yalanı ile sizleri mağdur edeceklere dikkat edin. Petekleri sökmeden temizleme uygulaması  kollektörden petek temizleme makinesi bağlanarak yapılır.

  • Petek temizleme yapılırken petekler tek tek yıkanmalı ve tek tek peteklerin  bakımı yapılmalıdır.
  • Petek temizliği bittikten sonra da petek havaları alınmalı ve petek ısı reglaj ayarları yapılmalıdır.
  • Petek temizliği ilaç ve cihaz kullanmıyor ise büyük zahmetler ve aksilikler sizi bekliyor olacaktır.

Ucuz kombi petek temizleme fiyatlarına aldanıp makinesiz petek temizleme yapanlara bu temizliği yaptırmayın. Petek temizleme cihazı ve ilacı kullanılmıyor ise petekler tek tek sökülüp temizlenecektir. Bu şekilde yapılacak petek temizliğini istisnai durumlar dışında önermiyoruz. İstanbul petek temizleme firması olarak önerimiz, adresi telefonu olmayan internet sitesi olmayan yani iletişim orunu olan firmalara petek temizliği yaptırmayın.  Kombi petek temizliği evde nasıl yapılır diye araştırın zaten onların yaptığını sizde yaparsınız. O yüzden profesyonelce bu işin hakkını veren tesisatçılardan hizmet alın.

Benzer Gönderiler: