Petek Temizleme 643 kez görüntülendi

Üsküdar petek temizliği servisi petekleri sökmeden cihaz ve ilaçlı kalorifer petek bakımını yapıyoruz. Kalorifer tesisatı kış ayında yoğun olarak kullanıldığından, tesisatın sağlıklı çalışması için, petek temizliği yapılmalıdır. İstanbul Üsküdar petek temizleme ekibi petekleri sökmeden, cihaz ve kimyasal ile pratik uygulama sayesinde etrafı kirletmeden kombi sonrası bütün tesisatı ve petekleri temizler. Bahse konu uygulama için evde bir hazırlık yapılmasına gerek kalmadan, evin kirlenme riski olmadan elektronik cihazlarla bu hizmet verilir.

Güvenilir petek temizliği firması İstanbul petek temizliği servisi cihazla radyatör temizleme uygulamasını yapar. Üsküdar petek temizleme ve petek yıkama servisi bu hizmeti makineli ilaçlı yani beklentileri karşılayacak şekilde yapar.

Üsküdar Petek Temizliği Ekibi Petek Temizliğini Neden Yapar?

İstanbul Üsküdar petek temizliği servisi kimyasal ilaçla petek temizleme yaptığında kalorifer peteklerinden çıkan kirliliği görür. Bu açıdan petek temizliği yapan tesisatçı firma bu uygulamanın gerekli olduğunu sahada daha iyi görmekte ve tavsiye etmektedir.

 • Petekler temiz olursa, kışın yakıt gideriniz de azalma olur.
 • Daha düşük doğal gaz faturası öder ve kışı yüksek fatura ödemeden sıcak geçirirsiniz.
 • Kalorifer tesisatı tıkalı olduğu için kombinin arıza verme olasılığı da azalır.
 • Evinizdeki sıcak ortam kesintiye uğramaz ve konforlu bir kış geçirmenin tadını çıkarırsınız.
 • Sevdikleriniz soğukta kalmayacağı için hasta olma riski düşük olur.

Petek bakımı her yıl düzenli şekilde yapıldığı takdirde sadece ısınmada değil başka konularda da yarar sağlarsınız. Özellikle kombinizi yormaz, kalorifer tesisatının ve kombinin ömrünün uzamasına yardımcı olursunuz. Kalorifer tesisatındaki tıkanıklıkları önlediğinden, kışın sorun yaşanmaz.

Petek bakımı yaptıran her ısınmanın keyfini sürebilir. Tesisatçı firmamız bünyesindeki servisten makul fiyatlarla petek temizliği ve kalorifer tesisat temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Petek temizliği kalorifer tesisatını kullananlar için oldukça önemlidir. Peteklerin iç ve dış temizliğinin yapılması sizlerin kışın daha kolay ısınmanızı sağladığı gibi evinizin daha hijyen olmasına da yardımcı olur.

Üsküdar Petek Temizliği Ekibi Petek Temizliğini Nasıl Yapar?

Üsküdar Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Üsküdar Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Petekler ısınmıyor, evinizi de ısıtmıyorsa mutlaka profesyonel destek almanız gerekir. Üsküdar petek temizliği servisi olarak bu konuda sizlere yardımcı oluruz. Her geçen gün petek bakımı yaptırmanın önemi daha fazla artmaktadır. Artık bu uygulamanın bir ihtiyaç halini aldığı aşikardır.

 • Cihaz kalorifer tesisatına bağlanarak tek noktadan bütün peteklerin temizliği pratik uygulamalar ile yapılır.
 • Önce kalorifer tesisatı ve peteklerde oluşan kirli, çamurlu su dışarı alınır. Sistem kimyasal le temizlik yapılacak duruma getirilir.
 • Sonra bütün petekler cihazın haznesine konan ilaçla yıkanır temizlenir.
 • Kalorifer tesisatından çıkarılan kirli tabaka tesisat dışına alınıp temiz su ilave edilir.
 • Sonrasında kombi filtre temizliği yapılır.
 • Kalorifer tesisatı ve kalorifer peteklerinde oluşan hava alınır.
 • Petek ısı ayarları ayarlanıp petek temizleme bitirilir.

Üsküdar petek temizliği için servisimize daha detay istiyorsanız danışabilir, bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Su tesisatçısı, petek ve radyatör temizliği hizmetini makineli ilaçlı petek temizleme yolu ile yapmaz ise uygun fiyatta olsa yaptırmayın.

Benzer Gönderiler: