Pimaş Yıkama 145 kez görüntülendi

Büyükçekmece Pimaş Yıkama işinde her tesisatçı beklenen profesyonel hizmeti vermez. Çünkü, temelde pimaş gider temizleme yani pimaş yıkama cihazı olması gereklidir. Eğer bu cihaz yok ise tesisatçı tecrübeli de olsa pimaş gider yıkama yapılamaz. Gider boruların basınç altında yıkanması işlemine pimaş yıkama adı verilmektedir. Kirlenmiş gider borularının çaplarında daralma olduğu için sık sık tıkanıklık sorunu yaşanır.

Büyükçekmece pimaş açma servisimiz tıkanıklık açma firmamız, tıkalı tuvaleti, tıkalı lavaboyu önce açarız. Sonraki aşamada da pimaş yıkama cihazı ile pimaş içi yıkama yaparız. Pis su tesisat pimaş yıkama işi evde kendi imkanlarımız ile yapılacak bir iş değildir. Hem usta hem de cihaz ikilisi sayesinde pimaş yıkama yapılabilir. Büyükçekmece pimaş yıkama işlemi yapan servisimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Büyükçekmece Pimaş Yıkama Cihazla Pimaş Gider Temizliği

Ustalarımız ile gider boru tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma işini robotla yapıyoruz. Tıkalı gideri açtıktan sonra Büyükçekmece tesisat yıkama servisimiz ile pimaş yıkama yapıyoruz. Eğer aşırı kirlenme olduğu görülür ise bu yıkamanın yapılması kaçınılmazdır.

Büyükçekmece Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Büyükçekmece Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Gider tıkanıklığının yağlanmadan yani kirlenmeden kaynaklandığı belirlendiyse pimaş yıkama işleminin yapılması zorunlu hale gelir. Büyükçekmece pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz servisimizden usta çağırarak, gider borularının bakımının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yoğun yağ kullanımının olduğu gider boruları zamanla yağlanmanın etkisine girer. Giderde biriken yumuşak yağ tabakası diğer atıkların geçişine izin vermez. Çünkü, gider boru çapında daralma meydana gelmiştir. Pimaş yıkama yapılmadığında ise aniden tıkanıklık ile karşılaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Pimaş Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Büyükçekmece lavabo tıkanıklığı açma, kırmadan cihazla pimaş açma sevisimiz ile uygun fiyatla kırmadan çözüm sunuyoruz. Büyükçekmecede pimaş yıkama hizmeti veren firmalar basınçlı cihazla gider borularını yıkamaktadır. Deneyimli bir ustanın yaptığı bu işlemde gerektiğinde tıkanıklık açma cihazı da kullanılır. Beklemediğiniz bir anda gider tıkanıklığı yaşamak istemiyorsanız, zamanında pimaş yıkama işlemini yaptırmalısınız. Banyo gideri, tuvalet ve mutfak gideri, ana hat gideri kısaca yoğun kullanılan gidere bakım yapıyoruz. Atık yağa maruz kalan tüm giderlere zamanında bakım yaptırmalısınız. Yaptırdığınız bakım için ödeyeceğiniz ücret de uygundur. Pimaş gider bakımı ile pimaş gider borularını çok daha uzun ömürlü kullanma şansı yakalarsınız. “Büyükçekmece Pimaş Yıkama” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: