Pimaş Yıkama 199 kez görüntülendi

Küçükçekmece pimaş yıkama ustalarımız ile gider tesisat kirliliğini pimaş temizleme cihazı ile temizliyoruz. Küçükçekmece pimaş yıkama gider temizleme ile pimaş içlerinde tutunan bütün atıkları temizliyoruz.

Küçükçekmece pimaş açma ustalarımız ile hem tıkanmış giderleri robotla açıyoruz. Hem de tıkanıklık açıldıktan sonra pimaş yıkama yapıyoruz. Pimaş yıkama yüksek basınçlı cihazla yapılmalıdır. Bu yöntem dışında gider boru tesisatındaki kirlenme ortadan kaldırılamaz. Küçükçekmece pimaş yıkama yapan firmamızdan usta çağırarak, cihazla pimaş yıkama yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Pimaş Yıkama Gider Tesisat Temizleme

Pimaş yıkama makinesi ile pimaş temizleme ve pimaş içi görüntülemeyi profesyonel tesisatçılarımız yapmaktadır. Gider tesisat temizleme işi yapılmadan önce tıkanıklık var ise robotlu makine ile tıkanıklığı açarız. Sonra da boru içi yağlanmış kirli tabakayı, gider tesisat temizleme makinemizi le temizleriz.

Küçükçekmece Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Küçükçekmece Pimaş Yıkama | Bizim Tesisatçımız

Küçükçekmece pimaş yıkama hizmeti için 150- 200 barlık basınç uygulayabilen bir cihaz kullanıyoruz. Gider borusu içinde birikmiş olan yağ kalıntılarının temizlenmesi için pimaş yıkama cihazı gerekmektedir. Giderlerin zamanla kirlenmesine kimse engel olamaz. Bazı giderler daha hızlı kirlenir. Özellikle mutfak giderlerinde sıkça yaşanan tıkanıklığın başlıca nedeni yağlanmadır. Çünkü gidere hemen her gün yağlı atıklar gönderilir. Bunlar borunun iç çeperinde birikerek yumuşak bir tabaka oluşturulur. Bu yağlı tabaka gidere gönderilen atıkları da tutmaya başlar. Tıkanıklık hızlı bir şekilde gelişir. Pimaş yıkama işlemi yapılmadan bu tür tıkanıklık açılamaz.

 Kırmadan Robotla Pimaş Açma

Küçükçekmece su tesisatçısı, kırmadan robotla pimaş açma işini en doğru yöntemler ile yapan tesisatçı firmadır. Küçükçekmece pimaş yıkama hizmeti veren firmalar oldukça cazip fiyatlara pimaş yıkama yapmaktadır. Giderleriniz kir nedeniyle tıkandıysa pimaş yıkama fiyatı alarak hemen yıkanmasını sağlamalısınız. Yağ birikimi arttıkça daha inatçı tıkanıklık sorunu yaşayabilirsiniz. Bu durumda tıkanıklık yaşanacak ve robotla tıkanıklık açılması gerekecektir. Burada tıkanıklık pimaş temizlemenin önüne geçecek ve maliyeti de daha yüksek olabilecektir. Gider tesisat borularında tıkanıklık oluşmaması için belirli periyotlarda pimaş temizleme yaptırıp tıkanıklığın önüne geçebilirsiniz. Hem gide boruları da hiç beklenmedik anda tıkanıklık oluşmayacak hem de bütçenizi zorlayacak maliyetlere katlanmak durumunda kalamayacaksınız. Küçükçekmece pimaş yıkama servisi gider açma ve pima temizleme işinde de profesyonel çözümler sunar.

Benzer Gönderiler: