Su Kaçağı 244 kez görüntülendi

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor diye bir şikayetiniz var ise bu durumu tesisatçı ile paylaşın. Böyle bir durum olması su kaçağının olduğunu gösterir. Su kaçağı ya üst kattan sızmakta ya da sizin duvardan geçen tesisatta sızma vardır. Su tesisatı arızasının tam yerinin tespit edilmesi için cihazla tesisat kontrol edilip tespit yapılması gereklidir. Duvarla ıslanınca kabarır ve dökülmeye başlar, banyo duvarı su alıyor ise aynı tablo burada da oluşacaktır.

Banyo duvarları ıslanıyor ise banyo duvarlarının nemlenmesi durumu var ise duvardaki boruda su sızıntısı olduğu düşünülmelidir. Tabi bu durumu net ortaya çıkması için su kaçağı tespit hizmeti alınmalıdır.

 Banyo Duvarlarımız ıslanıyor | Banyo Duvarından Su Sızıyor

Su kaçağının en önemli belirtisi duvarlarda ıslaklığa neden olmasıdır. Eğer banyo duvarlarımız ıslanıyor diye yakınıyorsanız tesisatınızda su kaçağı olabilir. Tesisat borularında su kaçağı olduğu zaman, tesisatın boru hattı boyunca bazen de alakasız bir yerde duvarlarda ıslaklık oluşabilir.

Borudan sızan su nereden yol bulursa duvarların içinde ilerler. Duvarlar suya doyduğu zamanda bir yerden dışarıya çıkar. Bu yüzden banyo duvarlarımız ıslanıyor gibi şikâyetleriniz olabilir. Mutfakta, banyoda, tuvalette, salonda, hatta komşunuzda bile duvarda ıslaklık sorunu olabilir. Bu su kaçağının en önemli belirtisidir. Yapmanız gereken su kaçağı tespiti yapan, cihazları olan ve fayansları kırmadan çalışan bir tesisatçı çağırmak olsun.

Bu alanda deneyimli olan servisimizden banyo duvarlarımız ıslanıyor diye hemen usta çağırabilirsiniz. Bu sorunun neden kaynaklandığını ustalarımız cihazla kontrol yapıp su kaçağının yerini bulacaktır. Cihazlarla yapılan bu yöntem ile kısa sürede sizlere yardımcı olacaklar. Su kaçağının daha fazla zarar vermesine engel olunmuş ve cihazla su kaçağı tespiti yapılmış olur. Evde başka bir yere zarar vermeden, sadece su kaçağı tespit ve onarımını yaparak, banyo duvarlarının ıslaklığı ortadan kalkmış olur.

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor | Bizim Tesisatçımız

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor | Bizim Tesisatçımız

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor Cihazla Tespit Kaç Para

Su tesisatı kaçağının cihazla bulunması hem fiyat olarak uygun hem de kesin kalıcı çözümdür. Bir dairede banyoda su kaçağını bulması için cihazla tespit yapan tesisatçı servis çağırdığınızda ödeyeceğiniz tespit ücreti ortalama 150 TL’dir.

Su tesisatı kaynaklı olsun veya farklı sebebe dayalı bir su sızıntısı olsun bunun asıl sebebinin ne olduğunu bulmak su tesisatçısının cihazla yaptığı bir çalışama ile olur. Cihaz olmadan su sızıntı tespiti yapmak etrafı kırmadan mümkün görünmemektedir. Bu açıdan kırma dökmenin önüne geçerek bu işte uzman tesisatçılardan uygun fiyatlarla yardım alın. “Banyo Duvarlarımız ıslanıyor” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: