Su Kaçağı 386 kez görüntülendi

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor diye bir şikayetiniz var ise bu durumu tesisatçı ile paylaşın. Duvarlar ıslanınca kabarır ve dökülmeye başlar, banyo duvarı su alıyor ise aynı tablo burada da oluşacaktır. Böyle bir durum olması su kaçağının olduğunu gösterir. Su kaçağı ya üst kattan sızmakta ya da sizin duvardan geçen tesisatta sızma vardır. Su tesisatı arızasının tam yerinin tespit edilmesi için cihazla tesisat kontrol edilip tespit yapılması gereklidir.

Banyo duvarları ıslanıyor ise banyo duvarlarının nemlenmesi durumu var ise duvardaki boruda su sızıntısı vardır.  Tabi bu durumun net ortaya çıkması için su kaçağı tespit hizmeti almalısınız.

 Banyo Duvarlarımız ıslanıyor | Banyo Duvarından Su Sızıyor

Su kaçağının en önemli belirtisi duvarlarda ıslaklığa neden olmasıdır. Eğer banyo duvarlarımız ıslanıyor diye yakınıyorsanız tesisatınızda su kaçağı vardır. Tesisat borularında su kaçağı olduğu zaman, tesisatın boru hattı boyunca bazen de alakasız bir yerde duvarlarda ıslaklık oluşabilir.

Borudan sızan su nereden yol bulursa duvarların içinde ilerler. Duvarlar suya doyduğu zamanda bir yerden dışarıya çıkar. Bu yüzden banyo duvarlarımız ıslanıyor gibi şikâyetleriniz olabilir. Mutfakta, banyoda, tuvalette, salonda, hatta komşunuzda bile duvarda ıslaklık sorunu olabilir. Bu su kaçağının en önemli belirtisidir. Yapmanız gereken su kaçağı tespiti yapan, cihazları olan ve fayansları kırmadan çalışan bir tesisatçı çağırmak olsun.

Bu alanda deneyimli olan servisimizden banyo duvarlarımız ıslanıyor diye usta çağırabilirsiniz. Bu sorunun neden kaynaklandığını ustalarımız cihazla kontrol edip su kaçağının yerini bulur. Cihazlarla yapılan bu yöntem ile kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız. Cihazla su kaçağı tespitini yapmış ve suyun daha fazla zarar vermesine engel oluruz. Sızıntının evde başka bir yere zarar vermesine engel oluruz. Ardından su kaçağının onarımını yaparak, banyo duvarlarının ıslaklığını ortadan kaldırmış oluruz.

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor | Bizim Tesisatçımız

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor | Bizim Tesisatçımız

Banyo Duvarlarımız ıslanıyor Cihazla Tespit Kaç Para

Su tesisatı kaçağının cihazla bulunması hem fiyat olarak uygun hem de kesin kalıcı çözümdür. Bir dairede banyoda su kaçağını bulması için ödenecek ücret bellidir. Cihazla tespit yapan tesisatçı servis çağırdığınızda ödeyeceğiniz tespit ücreti ortalama 850 TL’dir.

Su tesisatı kaynaklı olsun veya farklı sebebe dayalı bir su sızıntısı olsun bunun asıl sebebini cihazlarla belirleriz. Cihaz olmadan su sızıntı tespiti yapmak etrafı kırmadan mümkün görünmemektedir. Bu açıdan kırma dökmenin önüne geçerek bu işte uzman tesisatçılardan uygun fiyatlarla yardım alın. “Banyo Duvarlarımız ıslanıyor” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: