Tesisat 493 kez görüntülendi

Sitede su kaçağı var nasıl çözeriz bu sorunu diye başlayan cümleler hep çözüm beklemektedir. Dairede ya da binada karşılaştığınız su kaçağı tespiti ve tamiratı için mutlaka kırma yapılırdı. İstanbul su kaçağı bulma servisi, akustik cihazla İstanbul geneli su kaçağı tespiti ve su sızıntı tespiti yaparak kafalarda oluşan su kaçağı korkusunu ortadan kaldırmıştır. Su tesisatçısı olarak İstanbul geneli profesyonel hizmet sunan firmayız. Son teknolojik makineler ile su kaçağının tespitini profesyonel su kaçağı tespiti yöntemleri ile yaparak tadilatın önüne geçmekteyiz.

Su tesisatı kaçağı için düşüncelerimiz hep negatif yönlü olmuştur. Bu düşüncenin kafamızda bu şekilde yer etmesinin temelinde yatan neden tabiki tesisatçılardır. Dönüp geriye bakıldığında tesisatçıyı sitede su kaçağı var nasıl yaparız dediğimizde, su kaçağının yerini bulmak için kırılması gerektiğini bizlere söylerdiler. O zamanki şartla belki bu gün makinelerle yaptığımız uygulamalara belki imkan vermiyordu. Ancak bu güne geldiğimizde, sitede su kaçağı durumunda, kırmadan su kaçağı tespiti yapıldığını bilmeyen kalmamıştır.

Bizde çaresiz kırda bul beni bu dertten kurtar derdik. Şu an bu durum tam tersi lehimize gelişmiş durumdadır. Su kaçağını bul ama kırma diyebilmekteyiz. Sebebi elektronik cihazların var oluşudur. O gün imkanlar kısıtlı olduğundan tesisatçılar  bu şekilde hizmet veriyorlardı. Yani tesisatçıda kabahat yok, ancak cihaz eksikliği vardı desek daha adil olacaktır.

Sitede Su Kaçağı Var ise Nedenleri Nelerdir?

Su kaçağı bulma durumunu ortaya çıkaran, duvarda nemlenme, duvarda ıslaklık,  fayans altında su çıkması acil çözüm bekleyen bir arızadır. Su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı işlemi, gelişmiş kamera ile su kaçağı görüntüleme suyun vereceği zarar artmadan yapılmalıdır.

  • Su tesisatında veya pimaş gider borularında hatalı işçilik, hatalı malzeme ya da kullanıcı hatasına bağlı su akıtma durumu olur.
  • Su kaçaklarında eski tip tesisatlarda demir borularda delinmeler de oluşmaya başladığında su kaçağı ortaya çıkar.
  • Eskiden kullanılan plastik mavi ve yeşil borular vardı, bu borularda zamanla yarılmalar olmakta ve su sızıntısı oluşmaktadır.
  • Kalorifer borularının darbe alması veya vana diplerinden çok ince sızıntı olması durumunda da su kaçağı oluşur.

Sitede Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Apartmanda su kaçağı var, her hangi bir yer kırılmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır, cihazla su kaçağı nasıl bulunur? Su kaçağı hakkında sorulan sorular makine ile kırmadan bu uygulama yapılır olmalıdır.

Sitede su kaçağı var diyorsanız bu durum bir çok kişiyi yakından ilgilendiren bir durumdur. Su kaçağı hem evinizin, hem de komşularınızın evini etkileyen önemli bir tesisat problemidir. Zamanla yıpranan boruların, tıkanan boruların, darbe alan boruların su kaçağına yol açması kaçınılmazdır. Bu engel olunamayan sorunun acilen giderilmesi gerekir. Her geçen zaman su kaçağının olumsuz etkilerini arttırır. Sitede su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız cihazla su kaçağı tespiti yaparak sorununuzu çözümler. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tesisat sektöründeki yenilikleri müşteri memnuniyeti için kullanan firmamız su kaçağı tespiti içinde özel cihazları kullanır. Sitelerde cihazla su kaçağı bulma hizmeti veririz.

Sitede Su Kaçağı Var | Bizim Tesisatçımız

Sitede Su Kaçağı Var | Bizim Tesisatçımız

Su kaçağı oluştuğunda kısa sürede duvarlar bundan etkilenmeye başlar. Duvarda nemlenme olur, sıvaları bu yüzden kabarmaya başlar. Bunları fark edemezseniz ya da ihmal ederseniz evinizdeki rutubete engel olamazsınız. Su kaçağı alt kata kadar etkili olabilir. Evinizdeki sorunlar komşularınızda da yaşanabilir. Sitede kırmadan su kaçağı bulan ustalarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Fayansların kırılmasına, evde tadilat yapılmasına gerek kalmadan su kaçağı bulunuyor. Ustalarımız hemen boruyu tamir ederek, sızıntıyı kesiyor.

Benzer Gönderiler: