Petek Temizleme 238 kez görüntülendi

Petek temizliği hakkında merak edilenler – Cihazla petek temizliği yaptırarak kışın tasarruflu ısınma fırsatını yakalarsınız 

Petek temizliği kalorifer ile ısınan herkese tavsiye edilen bir işlemdir. Çünkü petek temizliği yapılmadığı takdirde kış geldiğinde evde ısınma sorunları yaşanmaya başlar. Petek temizliği hakkında merak edilenler varsa servisimizi arayabilir, bu konuda uzman işinin ehli ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği nasıl yapılır, petek temizliği hangi yöntemle yapılır, petek temizliği sırasında petekler zarar görür mü bunlar hakkında her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz. Petekleri neden temizletmeniz konusunda yeterince aydınlanmış olursunuz.

Petek temizliği için profesyonel destek almanız gerekiyor. Bu alanda uzmanlaşmış, cihazla petek temizliği yapacak bir servisle çalışmanız gerekir.

Petek temizliği hakkında merak edilenler için ustalarımız size yardımcı olur. Petekler içindeki suyun etkisiyle kireçlenmeye maruz kalır. Aynı zamanda suyun içinde bulunan atık maddelerde petekleri etkiler. Peteklerin içinde tıkanıklıklar oluşur. Kireçlenmenin etkisiyle petekler ısıyı iyi iletemediği için ısınma sorunları yaşanmaya başlar. İşte bu yüzden peteklerinizi temizletmeyi ihmal etmemelisiniz. Petek temizliği özel bir cihaz yardımıyla kolaylıkla yapılıyor. Bu konuda deneyimli ustalarımız petekleri sökmeden cihazla temizliyor. Temizlikte özel petek temizleme kimyasalı kullanıldığı için peteklerinizde bundan zarar görmüyor.

Birde petek ızgara aralarında oluşan tozların temizliği vardır ki, bu tamamen farklı bir hizmettir. Bu hizmet sağlık açısından büyük öneme haizdir. Aşağıda ki videoda da petek toz temizliğinin nasıl yapıldığını vene için yapıldığını  izleyip bu anlamda kararı siz verebilirsiniz.

Petek dışı toz temizliği diyede tabir edilen bu hizmet özellikle evde kedi köpek besleyen vatandaşın evindeki petek aralarında kalıcı bir şekilde yerleşmekte ve petekler yandığında koku yapmaktadır. Buda çocukları ve yaşlıları hayli rahatsız etmektedir. Bu çerçevede petek toz temizliğinin periyodik olarak yapılmasını öneriyoruz.