Petek Temizleme 525 kez görüntülendi

Fatih petek temizliği servisi, kimyasal ilaç ve cihazla petekleri sökmeden temizler. Gelişen ve değişen teknolojik imkanları da kullanarak petek temizliğini profesyonel cihazlarla yapıyoruz.

Fatih petek temizleme servisi petek kombi bakımı yapan tesisatçı kalorifer petek temizleme yaparken ne kadar çamurlu bir suyun peteklerde dolaştığınız siz de görmüş olacaksınız. Fatih kombi petek temizliği fiyatları uygun olup yılda bir defa bu ücret sizi ve bütçenizi etkilemeyecektir. Fatih petek yıkama servisinin yaptığı, petek temizliği giderek yaygınlaşan ve son derece faydalı olan bir hizmettir.

Fatih Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizleme Yapar?

  • Tesisatın vazgeçilmezi olan peteklerin kanalları zamanla tıkanarak, sıcak su sirkülasyonunu önler.
  • Bu durumda ortaya çıkacak şikayet peteklerin üstü sıcak neden altı soğuk, neden peteklerim tam ısıtmıyor. Tam bu noktada şunu bilmeniz gerek çamurla kaplanan, tortu tabakası kaplayan petek kanalları petek temizliği yaptırılarak açılmalıdır.
  • Eğer bu uygulama yapılmaz ise daha ileri ki aşamada bu petek kendini bile ısıtmıyor diyeceksiniz.
  • Peteklerin belirli zamanda temizlenmesi demek kışın ısınmanız anlamına gelir. Eğer petekler temizlenmezse evde gönlünüzce ısınmayı da beklemeyin.
  • Bir yandan kombi zorlanarak çalışır, bir yandan petekler evinizi ısıtmak için çalışır. Ancak içinde biriken kireç yüzünden ısınamazsınız.

Kalorifer tesisatının tıkanmadan rahatça çalışmasını sağlamak için petek temizleme işlemi yapılmalıdır. Kalorifer tesisatının uzun yıllar sorunsuzca çalışması, ısınma ihtiyacınızı gidermesi için petek temizliği yaptırın. Fatih petek temizliği yapan firmamızdan profesyonel destek alın. Bu sayede kombi ayarladığınız ısıda petekler ısıtmaya başlar. Evde ısınma sorunu yaşanmaz.

Fatih Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Fatih Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Uzun yıllar kalorifer tesisatı size hizmet eder. Kışın beklemediğiniz anda kalorifer arızaları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Petek temizliği yaptırmanın ne kadar elzem olduğunu bu sayede anlayabilirsiniz. Beklemediğiniz bir anda ısınma sorunları yaşamaz, evinizdeki sıcak ortam kesintiye uğramaz.

En iyi cihazlarla ve güvenilir ilaçlarla petek temizleme, kalorifer kombi peteği temizlenmesi kışın hesaplı ısınmayı sağlayacaktır. Kombi petek ne zaman temizlenmeli, makine ve ilaçla petek temizliği yapılan ısıtma sistemi ve petekler mümkünse her yıl veya 2 yılda bir temizlenmelidir.

Fatih Petek Temizliği Servisi Petek Temizliğini Nasıl yapar?

  • Cihaz kullanılarak petekler sökülmeden petek temizliği yapılır.
  • Petek temizleme de ilaç kullanılarak korozyon, tortu tabakası ilaç ile tamamen temizlenir.
  • Petekler temizlenirken kombi filtresi de kontrol edilmelidir. Kombi bakımı yaptırılmamış yerlerde kombi filtresi çok kirli olabiliyor. Kombi filtresi bu açıdan mutlaka kontrol edilip kirli ise temizlenmelidir.
  • Petek temizliği yapıldıktan sonra tesisatta oluşan hava alınarak gerekli verimin alınması sağlanmalıdır.
  • Uygulama sonunda petek ısı ayarları iyi yapılmalı maksimum verim alınması sağlanmalıdır.

Fatih petek temizliği hizmeti alabileceğiniz firmamızı arayarak bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Fatih petek temizliği servisi olarak petekleri temizleyerek ısınmanız da büyük rol almaya hazırız. Petek temizliği yaptırmanın avantajları için Bizim Tesisatçımızı arayın.

Benzer Gönderiler: