Petek Temizleme 500 kez görüntülendi

Arnavutköy petek toz temizliği servisi, buharlı cihazla etrafı kirletmeden,  petek tozlarını temizler. Peteklerde tesisat temizliği kadar, petek toz temizliğide önemlidir. Bu temizlik çeşidi sağlık açısından aslında oldukça hassas bir konudur. Her şeyden önce sağlığınız için peteklerde toz temizliğini yaptırmalısınız.

Arnavutköy petek dışı toz temizliği için firmamızdan destek alabilirsiniz. Petekler, açıkta duran ve tozlanmaya açık kalorifer tesisatının en önemli parçalarıdır. Petek temizleme İstanbul Arnavutköy petek temizleme servisimizle kışı sağlıklı ısınarak geçirin.

Arnavutköy Petek Toz Temizliği ve Arnavutköy Petek Temizleme

Kombi çalıştığında evinizi ısıtmak peteklerin görevidir. Petekler bu görevlerini, bakımları yapıldığı süre aksatmadan yaparlar. Ancak zamana ve kullanıma bağlı tozlar petek ızgara aralarında birikir. Ev ortamı her daim temiz tutulsada petekler tozların biriktiği yer olmaktan kurtulamaz. Hanımlar ellerinde bez etraftaki tozları alırlar. Elbette peteklerdeki tozlarıda silerler, ancak petek ızgara aralarına ulaşıp tam temizlik yapamazlar. Çünkü, petek ızgara aralarındaki bütün noktalara ulaşmaları olanaksızdır. Bu açıdan petek toz temizliği için profesyonel yardım almalısınız.

Arnavutköy petek toz temizliği yapan servisimiz bunu özel bir cihazla yapar. Petekleri önce kuru buharla sonra da sulu buharla temizleriz. Temizlik sırasında kimyasal kullanımı olmaz, sadece buhar üretimi için su kullanırız. Bu yüzden peteklerde dâhil eşyalarınıza evinize bir zarar gelmez. Petek toz temizliği yapıldığı zaman hem tozların etkisinden kurtulursunuz, hemde hijyenik ortamda yaşama olanağına kavuşursunuz.

Arnavutköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Arnavutköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Uygulama alanı yaygınlaşan petek araları toz temizliği için kurumsal tesisatçı firmaları seçin. Sağlık açısından, hijyen açısından önemli olan bu konu atlanmaması gereken bir uygulamadır.  Petekler kullanıma bağlı tozlanır ve içlerinde toz yumakları oluşur. Sıcak havanın etkisi ile soluduğumuz havaya karışarak  bizleri hasta edebilecek düzeye gelir. Özellikle evde yaşlı, çocuk var ise buharlı cihazla yapılan petek toz temizliğinin yapılması elzemdir. Birde evde kedi, köpek vb. hayvan besliyorsanız petek aralarında bu hayvanların kılları, tüyleride birikmektedir. Eğer temizlik yapılmazsa petekleri yaktığınızda tozlar yanarak koku oluşmasına neden olacaktır.

Arnavutköy Petek Toz Temizliği ve Arnavutköy Petek Temizleme Fiyatları

Buharlı cihazla yapılan petek toz temizliği fiyatları 5 petek için 1.500 TL’dir.  Petek sayısı arttıkça petek başı  300TL ilave ücret alıyoruz. Petek toz temizleme ücretleri makul fiyatlar olup senede bir defa bu hizmete bütçe ayırmanızda fayda vardır. Arnavutköy petek temizliği hizmetini bütçenize uygun olarak alabilirsiniz.

Arnavutköy petek toz temizliği ücreti,  petek temizleme fiyatlarıyla ilgili bizi arayın. Kalorifer petek temizliği fiyatları için daha detay bilgi için bizleri arayabilirsiniz. Arnavutköy petek kombi temizliği, güvenilir petek temizliğini güvenle alın.

Benzer Gönderiler: