Petek Temizleme 484 kez görüntülendi

Büyükçekmece petek toz temizliği servisi ile kalorifer peteklerinin ısısı artacak koku ve is olmayacaktır. Eğer kalorifer ile ısınıyorsanız petek toz temizliği sizin içinde önemli olmalıdır. Çünkü evin her odasında bulunan peteklerdeki tozlanma sizi de rahatsız eder. Belki bugüne kadar petek toz temizliği hizmeti verdiğimiz bilmiyor olabilirsiniz. Bu hizmetin ne kadar sağlıklı olduğunu, ne kadar faydalı olduğunu anlatmamız yeterli olmayacaktır. Peteklerin ızgaralarına bakınca hemen ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Petek toz temizliği Büyükçekmece Servisi, kalorifer tesisat temizlemeyi yapar. Petek yıkama ve petek araları tozunu temizleme işini buharlı cihazlarla profesyonelce yapar.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği Servisi

Tozların nasıl kümelendiğini, nasıl peteklerin renginde değişiklik yaptığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bu kirli peteklerin temizlenmesi için Büyükçekmece petek toz temizliği servisimize ulaşın. Peteklerin ızgara aralarındaki en ücra yerlerdeki tozları kolay yoldan temizleyelim. Petek toz temizliği için Büyükçekmece servisi ustaları buharlı petek toz temizleme cihazı kullanır.

Bu cihazın yüksek basınçla püskürttüğü, kuru buhar sayesinde peteklerdeki tozları temizleriz. Yapılan uygulamanın fiyatı uygun olup profesyonel ustalarımızla yapıyoruz. Petekleri tozdan, sizleride toz solumaktan kurtarmanın zamanı geldi. Sadece randevunuzu alın, petek toz temizliği ustalarımız gelsin. Evinizde gerçekten solumak istemeyeceğiniz bu zararlı tozları petekleri sökmeden yerinde temizleyelim.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Peteklerin temiz olması için ne kadar gayret göstersenizde yeterli olmaz. Zamana ve kullanıma dayalı petek ızgara araları tozlanır. Kalorifer tesisat peteklerinin tozdan dolayı koku yapması ve is yapmasının önüne geçiyoruz. Bu uygulama petek ısısınında artmasına dolaylı olarak etkisi vardır.

  • Kuru buhar üreten cihaz sayesinde petek tozlarını temizliyoruz. Petek içlerinde ulaşılması zor olan yerlerde basınçlı kuru buharla hijyeni sağlıyoruz.
  • Buharlı cihaz sayesinde petekler zarar görmeden, petekler yerlerinden sökmeden temizliyoruz.
  • Evde yaşlı, çocuk var ise peteklerden kalkan tozlar onları çok rahatsız eder. Siz sorunun kaynağını ararsınız ama bulamazsınız. Aslında sorun peteklerdeki tozların solunması ile ortaya çıkar.
  • Petek toz temizliği için kimyasal kullanmayız, sadece su kullanarak temziliği buharla yaparız.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde oluşan toz yumaklarının temizlenmesi için alınacak ücreti petek sayısı belirler. Peteklerin büyük veya küçük olmasına bakılmaksızın petek sayısına göre fiyat veriyoruz. Fiyat alırken petek sayısını söylerseniz fiyat net verilecektir. Ortalama 5 adet petek temizleme fiyatı 1.500 TL’ dir. İstanbul petek temizliği Büyükçekmece petek toz temizliği ustalarıyla garantili hizmet. Bu hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Büyükçekmece petek temizliği servisiyle hem kalorifer petek iç temizliği hemde petek ızgara arası toz temizliği hizmetini alın.

Benzer Gönderiler: