Petek Temizleme 408 kez görüntülendi

Büyükçekmece petek toz temizliği servisi ile kalorifer peteklerinin ısısı artacak ancak koku ve is olmayacaktır. Eğer kalorifer ile ısınıyorsanız petek toz temizliği sizin içinde önemli olmalı. Çünkü evin her odasında bulunan peteklerdeki tozlanma sizi de rahatsız ediyordur. Belki bugüne kadar petek toz temizliği hizmeti verildiğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu hizmetin ne kadar sağlıklı olduğunu, ne kadar faydalı olduğunu anlatmamız yeterli olmayacaktır. Peteklerin ızgaralarına bakınca hemen ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Petek toz temizliği Büyükçekmece Servisi, kalorifer tesisat temizleme, petek yıkama ve petek araları temizleme işini buharlı cihazlarla profesyonelce yapar.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği Servisi

Tozların nasıl kümelendiğini, nasıl peteklerin renginde bile değişiklik yaptığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.Bu kirli peteklerin temizlenmesi için Büyükçekmece petek toz temizliği servisimize ulaşın. Peteklerin ızgara aralarındaki en ücra yerlerdeki tozları bile kolay yoldan temizleyelim.Petek toz temizliği için Büyükçekmece servisi ustaları buharlı petek toz temizleme cihazı kullanır.

Bu cihazın yüksek basınçla püskürttüğü kuru buhar sayesinde peteklerde tozdan eser kalmaz. Yapılan uygulamanın fiyatı uygun olup profesyonel kişiler tarafından yapılır. Petekleri tozdan, sizleri de toz solumaktan tamamen kurtarmanın zamanı geldi. Sadece randevunuzu alın, petek toz temizliği ustalarımız gelsin. Evinizde gerçekten solumak istemeyeceğiniz bu zararlı tozları petekleri sökmeden yerinde temizleyelim.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Peteklerin temiz olması için ne kadar gayret gösterseniz de zamana ve kullanıma dayalı petek ızgara araları temizlenir. Kalorifer tesisat peteklerinin tozdan dolayı koku yapması ve is yapmasının önüne geçilir. Bu uygulama petek ısısınında artmasına dolaylı olarak etkisi vardır.

  • Kuru buhar üreten cihaz sayesinde petek içlerinde kanal aralarında ulaşılması zor olan yerlerde basınçlı kuru buhar sayesinde temizlenir.
  • Buharlı cihaz sayesinde petekler zarar görmeden, petekler yerlerinden sökülmeden temizlik yapılır.
  • Evde yaşlı, çocuk var ise peteklerden kalkan tozlar onları çok rahatsız eder. Siz sorunun kaynağını ararsınız ama bulamazsınız. Aslında sorun peteklerdeki tozların solunması ile ortaya çıkar.
  • Petek toz temizliği için kimyasal kullanılmaz, sadece su kullanılarak yapılır.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde oluşan toz yumaklarının temizlenmesi için alınacak ücret peteklerin büyük veya küçük olmasına bakılmaksızın petek sayısına göre fiyatlanır. Fiyat alırken petek sayısını söylerseniz fiyat net verilecektir. Ortalama 5 adet petek temizleme fiyatı 175 TL’ dir. İstanbul petek temizliği Büyükçekmece petek toz temizliği ustaları bu hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir. Büyükçekmece petek temizliği servisi ile hem kalorifer petek iç temizliği hem de petek ızgara arası toz temizliği hizmeti alın.

Benzer Gönderiler: