Petek Temizleme 505 kez görüntülendi

Haliç petek temizliği servisi, petek temizliğini cihazla yaparak kışa hazırlanmanızda büyük katsı sağlar. Petek temizliği günümüzde yaptırılması önerilen, oldukça yararlı bir hizmettir. Kalorifer tesisat bakımı isteyen ve verim alınması bu şarta bağlı olan kış için vazgeçilmezlerimiz arasında olan hizmetler arasındadır. Kalorifer tesisatının boru çapları daraldığı takdirde sıcak su debisi düşecek peteklere ulaşan sıcak su istenilen ısı da olmayacaktır. Bu urum ortam sıcaklığına yansıyacak, kış ortasında soğuk algınlıklarından kurtulacaksınız.

Haliç petek temizliği servisi yıllardan beri cihazla, petekleri sökmeden kalorifer petek tesisat bakımını yapmaktadır. Eyüp Haliç petek temizliği servisi, İstanbul petek temizleme firması Bizim Tesisatçımız, kimyasal ilaçla petek temizliği yaptığı için gönlünüz rahat olsun. İstanbul petek temizliği servisi, makinasız petek temizleme yapılır mı sorusuna verdiği cevap elbette hayırdır. Haliç kombi petek temizliği, doğalgaz petek temizleme servisi profesyonel uygulama ile makineli ilaçlı petek temizleme yapar.

 Haliç Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizliği Yapar?

Evde kış hazırlıkları başladığında, ilk aklımıza kalorifer tesisatı gelir. Çünkü kışın sıcak bir ortamda olmayı herkes arzu eder. Bu yüzden kombi bakımının yanında petek temizliği yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Evinizin, komşularınızın evi gibi ısınmasını istiyorsanız, kışın soğukla mücadele etmek istemiyorsanız petek temizliğini yaptırın.

  • Haliç petek temizliği yetkili servisimiz peteklerin temizleyerek sadece ısınmanıza değil, yakıt giderlerinizin azalmasına da yardımcı olur.
  • Çünkü petek temizliği yaptırmadığınızda, kombinin boş yere çalışacak ve daha fazla doğal gaz gideriniz olacak. Aylık doğal gaz faturanız yükselecek, ancak istediğiniz gibi ısınamayacaksınız.
  • Petek temizliği yaptırmanın ne kadar gerekli olduğunu, en iyi bunu yaptıranlar bilir. Hem kombinizi daha uzun yıllar kullanır, hem de istenmeyen zamanlarda kombi arızaları ile uğraşmak durumunda kalmazsınız.
  • Kalorifer tesisatı tıkanıklık sorunu yaşamadan evinizi ısıtır, evinizde huzurla oturursunuz.
Haliç Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Haliç Petek Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Haliç Petek Temizliği Servisi Petekler Nasıl Temizler?

  • Petek temizliği yapılacak diye petekleri yerlerinden sökmeye gerek yoktur.
  • İlaç ve cihaz kullanılarak bütün kalorifer boruları ve bütün petek kanalları tamamen temizlenir.
  • Tek noktadan bağlanan cihazın yüksek basıncı ve ilacın etkisi ile çözülmeyen kirli tabakalar tamamen çözülüp temizlenir.
  • Etraf kirlenmeden, uygulama sonrası etrafı temizleme durumu ortaya çıkmadan petek temizliği yapılır.
  • Petk temizliği yapıldıktan sonra petek havaları alınır.
  • Petekler temizlendikten sonraki süreç için petek vana ısı ayarları yapılır.

Haliç petek temizliği servisi olarak deneyimli ustalarımızla bu hizmeti veriyoruz. Uygun olduğunuz bir zamanda petekleri ilk günkü gibi temizleriz. Petek temizleme fiyat konusunu da merak etmeyin uygun fiyatlarla bu hizmeti sunuyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer tesisat hizmetlerimiz:

Benzer Gönderiler: