Petek Temizleme 489 kez görüntülendi

Avcılar petek toz temizliği ile her yaptığımız temizlikte gördük ki, peteklerin ızgaraları tozların birikmesine çok uygun yerlerdir. Aynı zamanda mite böceklerin yaşamasına da uygun alanlardır. Çünkü bu ev akarları nemli ortamları pek sever. Ancak bizlerin evde petekleri temizleme olanağımız yoktur. Çünkü, peteklerin yapısı buna izin vermez. El girmez, bez girmez dolayısıyla toz temizliği yapamayız.

Bunun için Avcılar petek toz temizliği yapan firmamız sizlere bu anlamda yardımcı olmayı öneriyor. Petekler tozlardan, aynı zamanda mite böceklerinden temizlenerek kışın ısınırken sağlıklı ısınmanız sağlanır. Avcılar petek dışı toz temizleme ve Avcılar petek toz temizliği servisi sektörün önde gelen petek toz temizliği firması olup yaptığı işe garanti verir. Kalorifer kombi petek radyatör temizleme iç temizlik petek temizleme cihazı ile yapılırken petek toz temizliği buharlı cihazla yapılmaktadır.

 Avcılar Petek Toz Temizliği Neden ve Nasıl Yapılır?

Petek Araları Toz Temizliği Neden Yapılır?

  • Kalorifer petek ızgara aralarına ulaşmak zor olup petek üst kapağı hep kapalıdır. Tozlar petek ızgara aralarında uzun süre kalarak bakteri üremesine, mite böceklerinin oluşumuna neden olur.
  • Isınmak için kış ayında petekler yandığında ilk bir koku oluşu işte bu koku yanan tozların kokusudur.
  • Tozların bir kısmı da sıcağın etkisi ile hareketlenip ortama karışır.
  • Evde hastamız, yaşlımız ya da çocuk var ise gözle göremediğimiz bu tozlardan etkilenirler.
  • Sağlıklı ısınma adına kalorifer tozu mutlaka temizlenmelidir.

Petek Araları Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin tozlarını temizlemek için çok zahmetli çalışmalara gerek kalmıyor. Çünkü bunun için buharlı petek temizleme cihazı kullanıyoruz. Petekleri de yerinden sökmeden, buharlı cihaz yardımı ile petek ızgara aralarında oluşan tozlar temizlenmiş oluyor.

Petek toz temizliği cihazı kuru buharla biriken bütün tozları temizlemeye yardımcı oluyor. Petekleri tozlardan arındırıp yeni gibi yapıyor, nefes aldığınız ortamı temizlemiş oluyoruz. Avcılar petek toz temizleme servisi olan firmamızdan hemen randevunuzu alın.

Avcılar Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Avcılar Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Ekiplerimiz cihazlarla profesyonel petek tozu temizleme uygulaması ile kısa sürede bütün peteklerde toz temizliği yapsın. Kuru buhar ile ön temizlik yapılır ki petek toz temizliğine doğru uygulama ile başlanmış olsun. Yapılan bu uygulamayı periyodik olarak yaptırdığınız takdirde havada uçuşan tozlarla mücadele etmek durumunda kalmazsınız.

  • Petek arası toz temizliği evde vatandaşın çabası ile ulaşabildiği noktalara kadar yapılabilir.
  • Buharlı cihazla yapılacak toz temizliğinde petek aralarında en uzak noktalara dahi ulaşılabilir.
  • Buharlı toz temizliği yapılırken etraf kirlenmez, petek altlarına toz bezi takılarak peteklerden çıkan tozların burada birikmesi sağlanır.

İstanbul Avcılar Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek toz temizliği yaptıracağınız vakit fiyat araştırması yapacaksanız sadece fiyat sormayın bu uygulamanın nasıl yapılacağını da sorun. Petek toz temizleme fiyatı petek sayısına göre belirlenmektedir. Ortalama 5 petek olan bir dairede petek toz temizleme ücreti 175 TL’ civarındadır.

Kışın sizi ısıtan peteklerin ısı verimini artırmak için cihaz ve kimyasal ile yapılan temizlik kadar önemli olan petek arası toz temizliği de asla ihmal edilmemelidir. Hasta, yaşlı ve çocukları direkt etkileyen toz birikintilerinin temizliği periyodik olarak yapılırsa ne denli fayda sağladığı görülecektir.

Avcılar petek temizleme firmasından ile petek toz temizliği olsun petek iç temizliği olsun veya tesisat arızaları olsun hizmet alabilirsiniz. Avcılar Petek Toz Temizliği servisine ulaşıp detay bilgi alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: