Petek Temizleme 374 kez görüntülendi

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği Servisinin yaptığı buharlı cihazla toz temizliği ile petek tozlarından kurtulun. Komşularınızdan petek toz temizliği yaptıranlara mutlaka danışmanızı öneririz. Petek temizliğinin  faydalarını gördüler mi, bunu yaptırmaktan memnunlar mı, bunları sorun. Ayrıca petek toz temizliği yapılması kolay mı, uzun sürüyor mu hepsini öğrenin. Bunların cevabını alınca evinizdeki peteklerin tozunu temizletmek için acele edeceksiniz.  Petek temizleme İstanbul servisi ile  petek arası temizlik yapıldığında peteklerdeki tozları solumaktan kurtulursunuz. Bu arada buharlı basınçlı petek temizleme makinesi olmadan bu işin sağlıklı yapılamayacağını da bilmenizi isteriz.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği Petek Temizleme İstanbul

Petekler ısındığında tozların yanması sonucu koku oluşur ve duvarlarda is perdelerde aşırı kirlenme oluşur. Bu durum sizleri rahatsız edecek, evde yaşlı ve çocuk var ise onları da hasta etmeye yetecektir. Toza karşı allerjisi olan biri var ise bu durum en fazla onu rahatsız edecektir. Olumsuzluklar bu denli açıkken buharlı cihazla toz temizliğini yaptırın bütün bu olumsuz durumlarını önüne geçin.

Bu hizmeti bir kez alanlar, petek toz temizliğinin faydasını görünce periyodik bu temizliği yaptırıyorlar. Sizde peteklerde biriken tozlardan yakınıyorsanız, İhlas evleri petek toz temizliği yapan servisimizden yardım alabilirsiniz. Ustalarımızdan petek toz temizliği ile ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden petekleri tozdan temizletmek için harekete geçin. Petekleri yerinden sökmeye gerek kalmadan, zarar görmelerine izin vermeden petek tozlarını temizleyelim.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

İhlas evleri petek toz temizliği yapan, petekleri cihazla temizleyen servisimiz verdiği hizmetin arkasındadır. Kuru buhar yöntemiyle cihazla temizlediğimiz peteklerin tamamen tozdan arındığını garanti ediyoruz. Böylece evinizde uçuşan tozlara da engel oluyoruz. Petekleri tozdan temizletmeye karar verdiyseniz, hemen randevunuzu alın. Bu hizmete olan talep nedeniyle ustalarımız büyük bir yoğunluk içindeler. Herkes evinde tozsuz bir ortam istiyor. Petek toz temizliği yaptırmak için beklemeyin. Bu sağlıklı uygulamadan sizlerde faydalanın.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği Petek Temizleme İstanbul Fiyatları

Peteklerde oluşan tozları gördüğünüzde bu hizmeti merak edip araştırma yaptığınızda fiyatı da araştırmış olacaksınız. Petek toz temizleme fiyatı, petek sayısına göre belirlenmektedir. 5 Petek için 175 TL ücret olup, sonrası artan her petek için 25 TL  fiyat eklenmektedir. Peteklerin büyüklüğü veya küçüklüğü fiyata etki etmemektedir. İhlas Evleri Petek Toz Temizliği bu uygulamayı ilk yapan firma olup bu hizmeti profesyonel cihazlarla sunar. İhlas Evleri petek dışı toz temizliği servisi buharlı makinelerle petek toz temizliği yaparak sağlıklı ısınmanıza katkı sağlar.

Benzer Gönderiler: