Petek Temizleme 507 kez görüntülendi

İhlas Evleri petek toz temizliği servisinin yaptığı buharlı cihazla toz temizliğiyle petek tozlarından kurtulun. Komşularınızdan petek toz temizliği yaptıranlara mutlaka danışmanızı öneririz. Petek temizliğinin  faydalarını gördüler mi, bunu yaptırmaktan memnunlar mı, bunları sorun. Ayrıca petek toz temizliği yapılması kolay mı, uzun sürüyor mu hepsini öğrenin. Bunların cevabını alınca evinizdeki peteklerin tozunu temizletmek için acele edeceksiniz.  Petek temizleme İstanbul servisiyle  petek arası temizlik yapıldığında peteklerdeki tozları solumaktan kurtulursunuz. Bu arada buharlı basınçlı petek temizleme makinesi olmadan bu işin sağlıklı yapılamayacağını da bilmenizi isteriz.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği Petek Temizleme İstanbul

Petekler ısındığında tozların yanması sonucu koku oluşur ve duvarlarda is perdelerde aşırı kirlenme oluşur. Bu durum sizleri rahatsız edecek, evde yaşlı, çocuk varsa onlarıda hasta etmeye yetecektir. Toza karşı allerjisi olan biri var ise bu durum en fazla onu rahatsız edecektir. Olumsuzluklar bu denli açıkken buharlı cihazla toz temizliğini yaptırın bütün bu olumsuz durumlarını önüne geçin.

Bu hizmeti bir kez alanlar, petek toz temizliğinin faydasını görünce periyodik bu temizliği yaptırıyorlar. Sizde peteklerde biriken tozlardan yakınıyorsanız, İhlas evleri petek toz temizliği yaptırın. Ustalarımızdan petek toz temizliğiyle ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden petekleri tozdan temizletmek için harekete geçin. Petekleri yerinden sökmeye gerek kalmadan, zarar görmelerine izin vermeden petek tozlarını temizleyelim.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

İhlas evleri petek toz temizliği yapan, petekleri cihazla temizleyen servisimiz verdiği hizmetin arkasındadır. Kuru buhar yöntemiyle cihazla temizlediğimiz peteklerin tozdan arındığına emin olun. Böylece evinizde uçuşan tozlarada engel oluyoruz. Petekleri tozdan temizletmeye karar verdiyseniz, hemen randevunuzu alın. Bu hizmete olan talep nedeniyle ustalarımız büyük bir yoğunluk içindeler. Herkes evinde tozsuz bir ortam istiyor. Petek toz temizliği yaptırmak için beklemeyin. Bu sağlıklı uygulamadan sizlerde faydalanın.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği Petek Temizleme İstanbul Fiyatları

Peteklerde oluşan tozları gördüğünüzde bu hizmeti merak edip araştırma yaptığınızda fiyatıda araştırmış olacaksınız. Petek toz temizleme fiyatı, petek sayısına göre belirlenmektedir. 5 Petek için 1.500 TL ücret olup, sonrası artan her petek için 300 TL  fiyat eklenmektedir. Peteklerin büyüklüğü veya küçüklüğü fiyata etki etmemektedir. İhlas Evleri petek toz temizliği bu uygulamayı ilk yapan firmadır. İhlas Evleri petek dışı toz temizliği servisi buharlı makinelerle petek toz temizliği yaparak sağlıklı ısınmanıza katkı sağlar.

Benzer Gönderiler: