Petek Temizleme 573 kez görüntülendi

Feriköy petek toz temizliği ile amaçlanan petek tozlarından etkilenen, toza allerjisi olan kişilerin sağlığını tehdit eden tozların temizlenmesidir. Petek toz temizliğini herhangi bir kimyasal kullanmadan yapıyoruz.  Bunun için Feriköy petek toz temizliği hizmeti veren servisimizden yardım alabilirsiniz. Feriköy petek toz temizliği yapan tesisatçı firma, buharlı petek tozu temizleme makinesiyle profesyonel temizlik yapar.

Kendi çabalarınızla temizlemeye çalışıp ancak çokda sonuç alamadığınız tozları ustalarımız kuru buharla temizlesin. Kuru buharla temizlikle ön temizlik yapılmış olur. Sonrasında sulu buharla kalıcı temizlik yapılır. Bu işlem için kullandığımız cihaz yüksek basınçla peteklerin tozdan temizlenmesi için buhar püskürtür. Bu temizlik peteklerde birikmiş tozların temizlenmesinde etkilidir.  Petekleri kendim temizlerim, ben petek toz temizliği yaparım gibi düşüncede olabilirsiniz. Fakat sizin yapacağınız temizlik ile petek aralarında en ulaşılmadık yerlerdeki tozları temizleyemezsiniz.

Feriköy Petek Toz Temizliği İstanbul Şişli Petek Temizleme

Hiç kimse eğilip petek ızgara aralarına bakma gereği duymaz bu gayet normal bir durumdur. Fakat dikkatlice petek aralarına eğilip baktığınızzda ne denli tozla kaplı olduğunu göreceksiniz. Zamanla biriken tozlar petekler yakıldığında, sıcağın etkisiyle hareket ederek soluduğumuz havaya karışır. Solunum yoluyla bizleri rahatsız eden bu durumdan kurtulup sağlıklı ısınabilirsiniz. Peki kalorifer peteği tozu nasıl temizlenir? Buharlı cihazla petek toz temizliği yapılarak petekler sağlıklı ısınmaya hazır hale getirilir mi?

Feriköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Feriköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Peteklerdeki tozu temizlemek için petek toz temizleme makinesine ihtiyaç vardır. Cihaz olmadan petek ızgaralarına ulaşmak mümkün değildir. Bunları kimyasal içeren temizleyicilerlede temizlemeniz mümkün değildir. Izgaralarda kümelenmiş tozların temizlenmesinin en iyi yolu kuru buhar kullanmanızdır.

Feriköy petek toz temizliği çalışanlarıyla firmamız size yardımcı olacaktır. Petekleri temiz görmek istersiniz, evinizde tozlarla uğraşmak istemezsiniz. Sağlığım yerinde olsun istiyorsanız petekleri temizletin. Bunu her yıl periyodik olarak yaptırın. Evinizi tozlardan nasıl temizliyorsanız ki bu gereklidir. Peteklerde oluşan tozların temizlenmeside gereklidir.  Tozları temizlenmiş peteklerle sağlıklı bir kış geçirin, farkı görün.

Kalorifer Petek Tozu Temizleme Ücretleri

Petek tozlarının temizlenmesinde ücretlendirme evde kaç adet petek olduğu ile doğrudan orantılıdır. Petek sayısı arttıkça fiyatta artar. Ortalama 5 petek olan bir yerde petek toz temizleme fiyatı 1.500 TL’dir. Sonrası artan her petek için 300 TL ücrete ekleriz.

Doğalgaz peteği petek dışı toz temizliği yılda bir defa yapıldığı düşünüldüğünde bütçenizi zorlayacak bir maliyet değildir. Şişli petek temizliği firması, petek temizleme İstanbul Şişli petek temizlemeyle bu hizmete ulaşın. Feriköy petek bakımı, kalorifer petek temizleme hizmetini uygun fiyatlarla yapmaya devam ediyoruz. Feriköy petek toz temizliği servisimizle hem petek iç temizliğini hem de petek dış toz temizliğini uygun ücretlerle yapıyoruz.

Benzer Gönderiler: