Petek Temizleme 475 kez görüntülendi

Feriköy Petek Toz Temizliği ile amaçlanan petek tozlarından etkilenen, toza allerjisi olan kişilerin sağlığını tehdit eden tozların temizlenmesidir. Petek toz temizliğinin herhangi bir kimyasal kullanılmadan yapılması mümkündür. Bunun için Feriköy petek toz temizliği hizmeti veren servisimizden yardım alabilirsiniz. Feriköy petek toz temizliği yapan tesisatçı firma, buharlı petek tozu temizleme makinesi ile profesyonelce bir temizlik yapar.

Kendi çabalarınızla temizlemeye çalışıp ancak çok da sonuç alamadığınız tozları ustalarımız kuru buharla temizlesin. Kuru buharla temizlik ile ön temizlik yapılmış olur. Sonrasında sulu buharla kalıcı temizlik yapılır. Bu işlem sırasında kullanılan cihaz yüksek basınç altında peteklerin tozdan temizlenmesi için buhar püskürtür. Bu temizlik peteklerde birikmiş tozların temizlenmesinde çok etkili olur.  Petekleri kendim temizlerim, ben petek toz temizliği yaparım gibi düşüncede olabilirsiniz. Fakat sizin yapacağınız temizlik ile petek aralarında en ulaşılmadık yerlerdeki tozlar temizlenemez.

Feriköy Petek Toz Temizliği İstanbul Şişli Petek Temizleme

Hiç kimse eğilip petek ızgara aralarına bakma gereği duymaz bu gayet normal bir durumdur. Fakat sizden ricam dikkatlice petek aralarına eğilip bakın ne denli tozla kaplı olduğunu göreceksiniz. Zamanla biriken tozlar petekler yakıldığı zaman sıcağın etkisi ile hareket ederek soluduğumuz havaya karışır. Solunum yolu ile bizleri ciddi anlamda rahatsız eden bu durumdan kurtulup sağlıklı ısınabilirsiniz. Peki kalorifer peteği tozu nasıl temizlenir? Buharlı cihazla petek toz temizliği yapılarak petekler sağlıklı ısınmaya hazır hale getirilir.

Feriköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Feriköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Peteklerdeki tozu temizlemek için özel yöntemlere ihtiyaç vardır. Petek ızgaralarına ulaşmak mümkün değildir. Bunları kimyasal içeren temizleyicilerle de temizlemeniz mümkün değildir. Dışarıdan müdahale edemediğiniz ızgaralarda kümelenmiş tozların temizlenmesinin en iyi yolu kuru buhar kullanılmasıdır.

Feriköy petek toz temizliği için firmamız size yardımcı olacaktır. Petekleri yeni gibi görmek istiyorsanız, evinizde tozlarla uğraşmak istemiyorsanız, sağlığım yerinde olsun istiyorsanız petekleri temizletin. Bunu her yıl periyodik olarak yaptırın. Evinizi siz tozlardan nasıl temizliyorsanız ve bu bir ihtiyaç ise peteklerde oluşan tozların temizlenmesi de bir ihtiyaçtır.  Tozları temizlenmiş peteklerle sağlıklı bir kış geçirin, farkı görün.

Kalorifer Petek Tozu Temizleme Ücretleri

Petek tozlarının temizlenmesinde ücretlendirme evde kaç adet petek olduğu ile doğrudan orantılıdır. Petek sayısı arttıkça fiyatta artar. Ortalama 5 petek olan bir yerde petek toz temizleme fiyatı 180 TL’dir. Sonrası artan her petek için 30 TL ücret eklenir.

Doğalgaz peteği petek dışı toz temizliği yılda bir defa yapıldığı düşünüldüğünde sizin bütçenizi zorlayacak bir maliyet değildir. Şişli petek temizliği firması, petek temizleme İstanbul Şişli petek temizleme Feriköy petek bakımı, kalorifer petek temizleme hizmetini uygun fiyatlarla yapmaya devam etmektedir. Feriköy Petek Toz Temizliği servisi hem petek iç temizliğini hem de petek dış toz temizliğini uygun ücretlerle yapar.

Benzer Gönderiler: