Petek Temizleme 513 kez görüntülendi

Zeytinburnu petek toz temizliği olarak petek içlerinde ızgara aralarında biriken tozların temizlenmesi gerekliliğini her zaman belirttik. Petek toz temizliği ile peteklerde biriken toz ve kirleri temizleriz. Zeytinburnu petek toz temizliği ekipleri bu işi ilk yapan profesyonel ve tecrübeli çalışanlardan oluşur. , Zeytinburnu petek temizleme firması olarak buharlı makineler ile petek aralarında biriken toz ve bakterileri temizleriz.

Petekleri yeni takıldığı gibi temiz hale getirebilirmiyim diye düşünmekte haklı olduğunuzu söyleyebilirim. Çünkü peteklerde biriken tozları evde el yordamı ile temizleyemezsiniz. Petek ızgaralarında birikmiş tozları temizlemek cihaz olmadan olanaksızdır.

Kirlenen peteklerin renkleri matlaşır, tozlu bir görünüme bürünür. Dışarıdan petekleri temizlemek tozunu almak elbette sizin yaptığınız ve yapabileceğiniz bir iştir. Fakat, petek içlerine ulaşmanız ve temizlemeniz zor olduğu için petek iç temizliğini yapmanız mümkün değildir.

Zeytinburnu Petek Toz Temizliği İstanbul

Zeytinburnu petek toz temizleme ustalarımız toz temizleme cihazını kullanır. Cihazla basınçlı şekilde kuru buhar püskürterek peteklerde kümelenmiş olan tozları, kir kalıntılarını temizleriz. İşte petekler ancak kullanılan bu yöntem ile tozlardan temizlenir. İlk petekler takıldıklarında nasıl görünüyorlarsa, petek toz temizliği sonrasında eskisi gibi olmasa da peteklerde olan kirliliği ortadan kaldırırız.

Zeytinburnu Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Zeytinburnu Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Zeytinburnu petek toz temizliği hizmeti veren firmamız bu alanda oldukça deneyimlidir. Hiç endişe duymadan peteklerin temizlenmesine karar verebilirsiniz. Hem ustalarımız tecrübeli, hem de cihaz ve kuru buharla petek toz temizliği cihazımız profesyoneldir. Peteklerdeki tozlar, kirler nedeniyle artık strese girmenize, sıkılmanıza gerek yok. Sadece profesyonel destek alın ve peteklerin tozundan kurtulmayı tercih edin.

Özellikle evde kedi ve köpek besliyorsanız petek aralarında tüyler birikmiştir. Kış geldiğinde petekler evi ısıtmaya başladığında bu tüyler yanacak kötü koku oluşmasına neden olacaktır. Sağlıklı sınma adına buharlı petek dışı toz temizleme hizmetinden yararlanmanız faydalı olacaktır. Sağlığa etkisi büyük olan bu uygulamayı her yıl yaptırmanız halinde peteklerden koku gelmez, perdeler is olmaz.

Zeytinburnu Petek Toz Temizliği Fiyatları

Zeytinburnu petek arası toz temizliği servisinin sunduğu bu hizmetin ücreti 5 petek için 1.500 TL dir. Hem petek iç temizliği hem de petek dışı toz temizliği hizmetleri aynı anda alınır ise indirimli fiyat uygulanır.

Kalorifer peteklerinde biriken tozlar temizlenmediği takdirde petek içlerinde bakteriler üreyecek ve sağlığınızı tehdit edecektir. Petek içleri çok bakımsız ise buralarda mite böcekleri de yuvalanacak ve sağlıksız ortamlar oluşacaktır. Yıllık bakımları yapılan peteklerde ne bakteri ne mite böceği yer edinemez ve yaşayamaz.  Sizde periyodik petek toz temizleme uygulamasını alın sağlıklı ısının. Petek tesisat bakım sağlıklı ve tasarruflu ısınma için gereklidir. Zeytinburnu Petek Toz Temizliği başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: